Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao devojke!Meni moja cura svaku noc pravi zurku u stomaku,srce malo!

Inace,ja sam bas zaribala,sinusi,grlo,kasljem,uzas!Dr mi kaze da su mi cista pluca,ne daje mi lekove,pomenu tantum verde tabletice.je li ih neka od vas uzimala,ne znam dal smem?Da mi je da ozdravim!

Sutra odoh do gin,nosim rezultate lab,valjda su dobri.

Ljubim vas,lepo spavajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke!Meni moja cura svaku noc pravi zurku u stomaku,srce malo!

Inace,ja sam bas zaribala,sinusi,grlo,kasljem,uzas!Dr mi kaze da su mi cista pluca,ne daje mi lekove,pomenu tantum verde tabletice.je li ih neka od vas uzimala,ne znam dal smem?Da mi je da ozdravim!

Sutra odoh do gin,nosim rezultate lab,valjda su dobri.

Ljubim vas,lepo spavajte!

i kod mene ista situacija+uzasne glavobolje :(

ja sam uzimala tantum verde (tacnije tantum lemon) za sisanje i pomogle su malo kod upaljenog grla. najvise mi je pomoglo ispiranje grla cajem od zalfije, ujutro napravim solju caja i ceo dan ispirem pomalo grlo time, stvarno pomaze. sada je grlo ok i nos se polako otpusava ali se sad malo sve spustilo dole na pluca pa kasljucam....sada sam presla na caj i sirup protiv kaslja od majcine dusice...cini mi se da pomaze. tako, dnevna soba se pretvorila u apoteku :)

nadam se da mojim bebicama ne smeta sto im pravim talase pri kasljanju i kijanju! hihi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što me boli svaka kost u telu, to je posebna priča. Danas, da li od vremena ili mi se karlica polako širi, toliko me bole kukovi i karlica da mi smeta i stajanje i ležanje. Uffff...

jooooj, i ja vise ne znam kako da ustanem, kako da sednem, da legnem,karlica me razbija. planiram da krenem na jogu za trudnice, cula sam da to mnogo pomaze...

ako pocnem sa jogom, kad me prodje ova dosadna prehlada, javljam da li pomaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooj, i ja vise ne znam kako da ustanem, kako da sednem, da legnem,karlica me razbija. planiram da krenem na jogu za trudnice, cula sam da to mnogo pomaze...

ako pocnem sa jogom, kad me prodje ova dosadna prehlada, javljam da li pomaze :)

Da se javim i ja na ovu temu!

Potpuno vas razumem jer ja noćima ne spavam kao svet! Kod mene je, pored ovog našeg stanja zbog kojeg inače boli karlica, leđa, krsta....situacija sledeća - lomila sam karlicu na 6 mesta pre 6god u udesu!!! Da li sam dovoljno rekla!? Sada je problem kako sesti, leći, ustati...imam svih ovih godina bolove na svaku promenu vremena a sada se još karlica širi...ma šta da vam kažem! ali, moramo da izdržimo zbog naših bebirona :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene,da vam se javim!Nije me bilo cini mi se bas dugo,nikako da nadjem malo vremena.Samo da vas pozdravim pa se prebacujem u treci trimestar,mislim da je doslo vreme!Inace mi smo ok,moja devojcica (ako dr nije pogresio) je mnoogoo nemirna,ljubi je majka,a ugojila sam se do sad nekih 8kg.U prosloj trudnoci sam se ugojila ukupno 14kg i dosta mi je ostao stomak,sad mi se cini da manje jedem,ne vuce me tako hrana. Ljubim vas i obilazicu vas povremeno! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste "koleginice" jer vas uhvatilo spavanje na ovo vreme :lol:

Mene krsta tj.donji deo ledja ubija,mislila sam u decembru da se prijavim u skolicu za trudnice ali mozda ipak bude novembar pa da pokupim neke vezbice koje smem raditi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage trudnice...Meni ovo vreme bas prija verovale ili ne, bas uzivam u trudnoci i samo da tako ostane :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja preksutra na uz, i ja jedva cekam da se vidimo. I ja se nadam da ce mi rece sta je, da znam s kim pricam, ali jeko, kao sto kazes, ako ne kaze, voli ga mama svejedno, sta god da je.

Jedva ceeeeekaaaaaam!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke, kako ste? Meni ovo vreme baš prija, noću lepo spavam, jedino me predveče muči kičma od umora, al dobro... još malo pa će i to proći :)

Od skoro imam problema sa bradavicama, jako me bole i počelo mi je mleko cureti... znam da je to dobro, ali me nervira jer sve ostavlja fleke po majici :lol:

Idem sutra na pregled, taman da vidim koliko sam se ugojila, jer sam počela da brljavim u ishrani <_<

Beba se rita non stop, još je počela i da štuca tako da mi je stalno neka akcija u stomaku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ja jos ovu nedelju radim pa na bolovanje,opet cu vam se redje javljati sa moba jer nemam racunar kuci <_< .I moje zlato je nemirno samo sutira i udara.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje,

evo i ja da Vas pozdravim. Danas sam usla u 25. nedelju, beba pravi haos u stomku:) obozavam to:)

Od sledece nedelje idem na godisnji, pa posle produzavam na trudnicko, moram da odmaram, posto sam se malo otvorila (malo se bojim zbog toga, ali nadam se da ce sve biti kako treba i kad treba). Tako da cu Vam se tada cesce javljati, posto na poslu jedva glavu dizem :angry:

Ljubim Vas puno, drz`te se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo smo se moja beba i ja gledali večeras :D:wub::D

Još sam pod utiskom slike koju sam videla na UZ !

Videla sam prelepe nogice, nosić, usta i okice, a ručice su obe dignute u vis kao da me pozdravlja i maše mi...

Jedino nismo uspeli da vidimo dal je bata ili seka. Zato ćemo sačekati do sledećeg UZ.

:wub: :wub: :wub: divno!

Ja ne mogu da dočekam 02.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene do sada nije ništa bolelo dole, a ovih dana osetim da me ponekad žigne ili me kod jajnika malo zaboli, bukvalno sekund i onda prođe. Paničim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zašto ste se sve ućutale?

Pišite kako se osećate, kako provodite vreme?

Vreme je divno i žao mi ga trošiti na komp i kuću... stalno smo napolju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme je prelepo,iskoristimo ga jos koji dan.Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme,kod mene magla po ceo dan sunca nema nigde.Blago vama.

Meni je jos uvek jako tesko,povracam do besvesti,nemam apetit i nista ne mogu da jedem. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme,kod mene magla po ceo dan sunca nema nigde.Blago vama.

Meni je jos uvek jako tesko,povracam do besvesti,nemam apetit i nista ne mogu da jedem. :(

Dođi kod mene, evo ja ceo dan sedim napolju u majici kratkih rukava :)

Ne znam šta da ti kažem na te tvoje muke... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dođi kod mene, evo ja ceo dan sedim napolju u majici kratkih rukava :)

Ne znam šta da ti kažem na te tvoje muke... :(

:blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: :blink:

Šta se bečiš :lol: :lol: Ako ne veruješ dođi da proveriš :D :D :D

Bilo je oko 15-16 stepeni :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ixa..kod nas 20 stepeni svaki dan - i bice tako do petka :D

Predivno je - sunce sija, vedro..pravo za setnju. B)

Jos kad nebih morala da radim ;)

Sto se tice bebe - ona je super - radila EUZ. Nalazi krvi i urina ce mi biti danas gotovi. Predpostavljam da ce mi urn biti los kao i do sada - al dobro :)

Sto se tice mene - ja ne stajem, samo radim, kuvam, spremam, setam.. Mada moam priznati da vec osjecam pomalo da mi tezina opterecuje noge, no i to je normalno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.