Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

haha... sad gledam bebac, gledam face, pa povezujem ko je ko :) Danas nema STAR da se javi pa da se dogovaramo za sutra... Super izgledate sa stomacicima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha... sad gledam bebac, gledam face, pa povezujem ko je ko :) Danas nema STAR da se javi pa da se dogovaramo za sutra... Super izgledate sa stomacicima :)

:rolleyes: Hvala...

Ja ti gledala slike sa svadbe...bas su lepe!!! :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno? Bas mi je drago! Koje si godiste?Mozda znam i ja tebe... :rolleyes:

Ja sam 84.godiste,ne znam kako da ti objasnim.Momak mi je Milos Jera pevac,verovatno ti je svirao maturu :lol: Jedino tako mozes da me znas :D jer smo sto godina zajedno,pa zato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha... sad gledam bebac, gledam face, pa povezujem ko je ko :) Danas nema STAR da se javi pa da se dogovaramo za sutra... Super izgledate sa stomacicima :)

Vazi,valjda ce se javiti.Ja cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nema vas danas, nesto ste se ulenjile... Nista ni od kafice nase, ali dogovaramo za drugi put. Meni bas prija ovo malo zahladjenje, zivnula sam i odoh u setnju danas :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Setaj i za mene i uzivaj.Da bas je vreme idealno:)

A kafica,pa hajde sledeci vikend,nadam se da cu smeti bar toliko da prosetam.

A i imamo nedelju dana da se dogovorimo pa da nas bude vise:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 84.godiste,ne znam kako da ti objasnim.Momak mi je Milos Jera pevac,verovatno ti je svirao maturu :lol: Jedino tako mozes da me znas :D jer smo sto godina zajedno,pa zato.

Ma znaaaaaaaaaaammm....Cisto da potvrdim svoje secanje,isla si u ekonomsku jer da?Jedino da pevac nije taj na koga ja mislim. :rolleyes::rolleyes: I ja sam isla u ekonomsku.Ako si ona na koju mislim,razredna ti je bila ona opasna iz srpskog??? :unsure:

Kako ste ti i bebac danas? Ljubac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste devojkeeee??? Ja da idem u treci,nego se navikoh na vas :rolleyes::rolleyes:

Ljubac za sve slatke trudniceeeee.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znaaaaaaaaaaammm....Cisto da potvrdim svoje secanje,isla si u ekonomsku jer da?Jedino da pevac nije taj na koga ja mislim. :rolleyes::rolleyes: I ja sam isla u ekonomsku.Ako si ona na koju mislim,razredna ti je bila ona opasna iz srpskog??? :unsure:

Kako ste ti i bebac danas? Ljubac....

Hahahahahahahaha da draga,ta sam :) Drago mi je da smo se upoznale Super smo,samo sto smo ustale,pijemo kafu.Kako je Nena,ti?Jel odmaras?Cmokili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahahahaha da draga,ta sam :) Drago mi je da smo se upoznale Super smo,samo sto smo ustale,pijemo kafu.Kako je Nena,ti?Jel odmaras?Cmokili

:rolleyes: I meni takodje...Blago vama,kad mozete do sad da pajkite,ako,ako...Nena je,Bogu hvala,super,okomila mi se na levi jajnik,pa samo skakuce i sutira ga od sinoc,tako da od spavanja toliko...Ali ako,srecna sam da je dobra,pa nek se igra..Vas dve,kako se slazete nocu,budi li te svojom igrom mala lepotica?Prijatna vam kafica i lep dan vam zelim! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: I meni takodje...Blago vama,kad mozete do sad da pajkite,ako,ako...Nena je,Bogu hvala,super,okomila mi se na levi jajnik,pa samo skakuce i sutira ga od sinoc,tako da od spavanja toliko...Ali ako,srecna sam da je dobra,pa nek se igra..Vas dve,kako se slazete nocu,budi li te svojom igrom mala lepotica?Prijatna vam kafica i lep dan vam zelim! :wub:

Ejj pa ti odoh u treci :( Ako,polako,pa ti se pridruzujem za dve nedelje.Ma da,ne mogu da se namestim od nje,ne odgovara joj nijedan polozaj.Ne znam kako ce biti kada mi bude veci stomak.Javicu ti se ja u treci,a ti se nekada javi ovde.Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas usla u 14. nedelju :D

Mada na tikeru pise 13. ne znam zasto <_< na bebcu je 14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas usla u 14. nedelju :D

Mada na tikeru pise 13. ne znam zasto <_< na bebcu je 14.

Dobro ti pise, punih 13 nedelja pise na tikeru... znaci ulazis u 14....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro ti pise, punih 13 nedelja pise na tikeru... znaci ulazis u 14....

To je... 4. mesec 742474yq2tasz0n7.gif ?

Sorry, mozda glupo zvuci, ali te racunice mi nisu najjasnije <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sad razmisljam kako uskoro odosmo mi u treci trimestar ( semestar :)))... A u prvom se slabo kucka, svi su jos super aktivni... Onda kad sam se ja prebacila u drugi tada su aktuelne bile mmmoj, nale, sanja ruska, my baby, mala maza... i sve su tada bile 22, 23 nedelje... A ja se mislila blago njima, kad cu ja, to je za jos 100 godina :))) One mi govorile da ce brzo proci, i eto sada... :)))

Inace isla sam u gradsku da pitam da li misle da tokom leta menjaju termin za vezbe, i cekala tu babicu sat vremena na hodniku, gladna, tresao me lek, islo mi se u vc, i odustala sam. Ici cu opet ovih dana.

Kako se vi osecate? Ima li neko neke cudne bolove, probadanja oko pupka, pa nekad dole, pa tamo, pa vamo??? Mozda moj stomak sada nagloraste pa je to to? A sto je Lena nemirna da znate!? Nekad joj zapretim, pa joj kazem kad mi samo dodje... hahaha... :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ejj pa ti odoh u treci :( Ako,polako,pa ti se pridruzujem za dve nedelje.Ma da,ne mogu da se namestim od nje,ne odgovara joj nijedan polozaj.Ne znam kako ce biti kada mi bude veci stomak.Javicu ti se ja u treci,a ti se nekada javi ovde.Ljubim vas

Vazi se zenskice...Ljubim vas i cekam vas sve tamo...Pozzzzic... :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace isla sam u gradsku da pitam da li misle da tokom leta menjaju termin za vezbe, i cekala tu babicu sat vremena na hodniku, gladna, tresao me lek, islo mi se u vc, i odustala sam. Ici cu opet ovih dana.

Kako se vi osecate? Ima li neko neke cudne bolove, probadanja oko pupka, pa nekad dole, pa tamo, pa vamo??? Mozda moj stomak sada nagloraste pa je to to? A sto je Lena nemirna da znate!? Nekad joj zapretim, pa joj kazem kad mi samo dodje... hahaha... :)))

Hej,pa nemas broj neki od gradske da pitas za vezbice,nego se maltretiras?E ja nemam nikakve bolove,ali ova moja ludica udara bas kao sto si ti opisala,ne znam gde ce pre.A neki put bas snazno udari,pomeri mi se ceo stomak :P Isto je i meni jako nemirna bebica,ali ja voliv nemirnu i buckastu decicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je... 4. mesec 742474yq2tasz0n7.gif ?

Sorry, mozda glupo zvuci, ali te racunice mi nisu najjasnije <_<

Jeste cetvrti mesec.

I mene je zbunjivalo pa sam pitala doktoricu i ona mi lepo objasnila.

U trudnoci jedan mesec je 28 dana ili 4 nedelje,pa tako racunaj :)

Uh,ja jedva cekam da pocenem da osecam bebu,sada sam 16. nedelja.

Kada ste vi pocele da je osecate? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste cetvrti mesec.

I mene je zbunjivalo pa sam pitala doktoricu i ona mi lepo objasnila.

U trudnoci jedan mesec je 28 dana ili 4 nedelje,pa tako racunaj :)

Uh,ja jedva cekam da pocenem da osecam bebu,sada sam 16. nedelja.

Kada ste vi pocele da je osecate? :rolleyes:

Ja nisam jos, mada sam se istripovala da jesam jer sam par puta osetila "nesto cudno" kao kada ti zaigra misic. Ipak je rano koliko ja znam. Jedva cekam i ja da osetim mog bebca :wub: gledala sam pre neki dan na you tube-u neke snimke. Ono je fantastiicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAo, evo ja sam se danas raspitala za vezbe u domu zdravlja Stari Grad i ni oni nazalost nece imati vezbe preko leta tek od septembra. Tako da nam nista drugo ne preostaje nego ako cemo na vezbe onda u gradsku bolnicu koliko sam ja razumela tamo ce biti ali nesto preko dana po najgoroj vrucini. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam konacno dobila babicu iz gradske da se raspitam za vezbice, rekla je da se ode kod nje izmedju petog i desetog jula, da ce tada biti mesta! U sedmom i osmom mesecu ide se dva puta nedeljno po dva ipo sata, a u devetom tri puta po tri sata. Nije potreban uput niti da tamo vodis trudnocu. Dovoljno je samo javiti se babici Slavici koja vodi vezbe. Ono sto meni ne odgovara je termin od pola dvanest do dva jer mi vrucine vec smetaju. Vi razmislite a ja cu se sutra raspitati za dz vracar.

Izvini jel su te vezbe u domu zdravlja na zvezdari ili bas u bolnici na zvezdari. Ja izgleda nemam drugog izbora ako hocu na vezbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste cetvrti mesec.

I mene je zbunjivalo pa sam pitala doktoricu i ona mi lepo objasnila.

U trudnoci jedan mesec je 28 dana ili 4 nedelje,pa tako racunaj :)

Uh,ja jedva cekam da pocenem da osecam bebu,sada sam 16. nedelja.

Kada ste vi pocele da je osecate? :rolleyes:

Ja sam pocela da osecam u 19.nedelji bebicu,prvo jako slabo,a sada ucestalije i puno jace.Videcete,prelep osecaj.Ljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam jos, mada sam se istripovala da jesam jer sam par puta osetila "nesto cudno" kao kada ti zaigra misic. Ipak je rano koliko ja znam. Jedva cekam i ja da osetim mog bebca :wub: gledala sam pre neki dan na you tube-u neke snimke. Ono je fantastiicno!

Miva vidim da ti je ostalo jos 5 dana do vencanja.Nek je sa srecom!Ja sam inace iz Bora,ali zivim tri godine u Beogradu,a imam puno drugova i rodjake u Zajecaru :D Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestrpljivko, bila sam ubolnici na Zvezdari. Ne znam ni sama sto sam se cimala... U stvari, bas zelim da idem i hocu, ici cu... Ja sam zvala pre neki dan tu babicu na mob. koja drzi vezbe i ona mi je rekla da je od 11.30 - 14.00. Danas sam htela da joj kazem da je nas par zainteresovano i porazgovaram sa njom o mogucnosti promene termina. Ali nisam je mogla docekati... Pa i ako ostane isti termin, s obzirom da nemam gde drugde, bicu onaj los djak, ici cu s tim sto cu preskakati dane kada je nesnosna vrucina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste cetvrti mesec.

I mene je zbunjivalo pa sam pitala doktoricu i ona mi lepo objasnila.

U trudnoci jedan mesec je 28 dana ili 4 nedelje,pa tako racunaj :)

Uh,ja jedva cekam da pocenem da osecam bebu,sada sam 16. nedelja.

Kada ste vi pocele da je osecate? :rolleyes:

Ja sam u 17. nedelji. Prvo samo uvece, kad legnem, leptiric mi proleti kroz stomak. Prvo je tako slabo da sam se zapitala da mi se ucinilo, pa jedno vece nista, pa onda opet ali sam tada znala da je to to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.