Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav svim mamama, ja ulazim u 16-tu nedelju i mislima da sam osetila mrdanje :) Mnogo sam srećna :D Pijem utrogestan pa mi se stalno spava! Uživajte...

Znaci, pocelo je mrd, mrd?! :D Jooooj, kako je to nesto najlepse na svetu!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim mamama, ja ulazim u 16-tu nedelju i mislima da sam osetila mrdanje :) Mnogo sam srećna :D Pijem utrogestan pa mi se stalno spava! Uživajte...

Uživaj i ti..nema lepšeg osećaja.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u 23. Nedelji, nadamo se da smo ono sto su Nam i rekli da jesmo- devojcica, i poceli smo sa mrd, mrd, mrrrrrd oko devetnaeste nedelje. Inace Sam jà mnogo jaka beba i tâta i mama me zovu Power baby!;)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u 23. Nedelji, nadamo se da smo ono sto su Nam i rekli da jesmo- devojcica, i poceli smo sa mrd, mrd, mrrrrrd oko devetnaeste nedelje. Inace Sam jà mnogo jaka beba i tâta i mama me zovu Power baby!;)))

Drago mi je power baby..ja sam power boy :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u 23. Nedelji, nadamo se da smo ono sto su Nam i rekli da jesmo- devojcica, i poceli smo sa mrd, mrd, mrrrrrd oko devetnaeste nedelje. Inace Sam jà mnogo jaka beba i tâta i mama me zovu Power baby!;)))

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dolazi mi danas sestra koja je takodje trudnica, a sa kojom se nisam videla jedno nedelju dana i sa vrata mi kaže:porastao stomačić hehehe..Moj dan je već ispunjen..ove njene reči su dovoljne da poletim heheh..

t8610.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja volim kad mi neko pomene stomacic. ;) Sa ponosom ga pokazujem. Hehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa ponosom do neba!!!! I vise!!!! Hehehe, a kako da se ne ponosimo blagom u stomaku;))))!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nemirno ovo blago..uhhh :lol:t8621.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moje. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moje. :wub:

Srca naša mala..t8631.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema lepseg osecaja nego kada se vidjamo sa nekim dragi i ja, i onda kada me obavezno pomiluju po stomaku i kada mi kazu da napredujem :)

a ja sva cvetam :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestricna od 3 god.kada me god ugleda kaze "ha jos si tludna, lepa ti je beba u stomaku" i stavi uvce na stomak da cuje treba li sta bebi... a onda bebi tleba ono sta se njoj jede sladoled, cokoladica i sl.da bi isli da kupimo kao za bebu pa se i ona prosvercuje da se to i njoj kupi :)

Trudnicanow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestricna od 3 god.kada me god ugleda kaze "ha jos si tludna, lepa ti je beba u stomaku" i stavi uvce na stomak da cuje treba li sta bebi... a onda bebi tleba ono sta se njoj jede sladoled, cokoladica i sl.da bi isli da kupimo kao za bebu pa se i ona prosvercuje da se to i njoj kupi :)

Hehe..srce malo..tako i moj Steva..pazi bebicu u maminom stomaku, mazi stomak i viče spava beba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestricna od 3 god.kada me god ugleda kaze "ha jos si tludna, lepa ti je beba u stomaku" i stavi uvce na stomak da cuje treba li sta bebi... a onda bebi tleba ono sta se njoj jede sladoled, cokoladica i sl.da bi isli da kupimo kao za bebu pa se i ona prosvercuje da se to i njoj kupi :)

Dusa mala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestricna od 3 god.kada me god ugleda kaze "ha jos si tludna, lepa ti je beba u stomaku" i stavi uvce na stomak da cuje treba li sta bebi... a onda bebi tleba ono sta se njoj jede sladoled, cokoladica i sl.da bi isli da kupimo kao za bebu pa se i ona prosvercuje da se to i njoj kupi :)

Srce jedno malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema lepseg osecaja nego kada se vidjamo sa nekim dragi i ja, i onda kada me obavezno pomiluju po stomaku i kada mi kazu da napredujem :)

a ja sva cvetam :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

I ja mnogo volim kad me maze po stomaku. :wub: :wub: Nisu mi jasne one trudnice koje ne daju da ih iko dira po stomaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mnogo volim kad me maze po stomaku. :wub: :wub: Nisu mi jasne one trudnice koje ne daju da ih iko dira po stomaku.

To su osetljive trudnice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To su osetljive trudnice :lol:

xi xi xi to su sebicne trudnice :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj žene..danas punimo 20 nedelja..na polovini smo trudnoće..jupiii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 26. nedelji trece trudnoce i iako ne radim imam puno obaveza oko starije dece (8 i 6 godina) pa mi je vec sad pomalo tesko. A mozda su i godine u pitanju ... :lol:

Nosim devojcicu koja je jedna zivahna beba vec sada. :rolleyes:

Ja ne pijem nista od preparata osim folne kiseline i od skoro feroglobina, jer mi je gvozdje pocelo da pada. Trudim se da se dobro hranim, sto ne uspevam bas redovno i uvek, ali doktorka kaze da je bebica kao zmaj! :)

Pijem i metildopa za visok pritisak, koji je pod terapijom sasvim ok.

... i vec dobijam ponekad one napade da mi je dosta trudnoce i da bih da se sto pre porodim... a ima jos toooliikoo da se guraaa... :lol:

JAO I MENI....KAD CE TAJ OKTOBAR!!!! :lol: JEDVA CEKAM DA DOCEKAM BEBANU NA RUKE! :) ritka se,sve je aktivnija,to me raduje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO I MENI....KAD CE TAJ OKTOBAR!!!! :lol: JEDVA CEKAM DA DOCEKAM BEBANU NA RUKE! :) ritka se,sve je aktivnija,to me raduje

Nećemo mi još do oktobra heheh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se potajno nadam da cu se poroditi cim udjem u 9.mjesec... jaoo daleko je 1.0ktobar, bas bi bilo super da to bude negdje do 10.septembra. A doca kaze beba je krupna mozda bude ranije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se potajno nadam da cu se poroditi cim udjem u 9.mjesec... jaoo daleko je 1.0ktobar, bas bi bilo super da to bude negdje do 10.septembra. A doca kaze beba je krupna mozda bude ranije :rolleyes:

Dabo, nas dve ćemo zajedno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prolaze dani, nedelje..tako brzo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.