Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Sutra ulazimo u 38-mu nedelju :)  Pocinje sitno odbrojavanje. Prijem u bolnicu zakazan za sledeci petak - ne znam koliko ce cekati sa porodjajem ali - to je to, stigli smo skoro do samog kraja. Namestaj sklopljen, krpice oprane - jos malo da se opegla i ocisti i spremni smo... jos samo da docekamo mladu damu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sena uz tebe smo, jos malo i stize bebac:angel::wub:

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobto jutro mamama i buducim mamama...

posto meni moja malena djavolska devojcica nije htela u krevetac (evo prodje 1,5godina), i nece ga koristiti, pa sam resila da ga prodam. Ako je neko zainteresovan za prenosivi krevetac bez ostecenja i dusek koji je nov neka mi pise u inbox. Prodajem oba za 5h. Ko zeli slike cu poslati. U Bg-u mogu da dovezem  na adresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno,srećno! Mislimo na tebe i čekamo lepe vesti!:wub::babymommy:

pa dobro,Mmaka majku mu njegovu,zar tako samo da odeš i ne javis se? Gde si ti,kako ste?:*

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela vidis kakvo sam djubre :) e pa pocela sam da radim i nema vremena da odmorim a kamoli da pisem.... dobro smo,odvikavamo se polako od sike :) kako ste vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka,spominjali smo te,nestala si. Tvoja Masa je imala rodjendan u u maju,ispravi me ako gresim. Pisi nam kad nadjes malo vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza kraj aprila :) pa evo ukratko- vrtic je super prihvatila, jede sve, prohodala 3 dana pre 1godine, na nosu id ekad je stavim, nece da prica i odvikavamo se od sike. Ovo poslednjejoj je najteze. A da, i kosa joj je skoro do pola ledja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza kraj aprila :) pa evo ukratko- vrtic je super prihvatila, jede sve, prohodala 3 dana pre 1godine, na nosu id ekad je stavim, nece da prica i odvikavamo se od sike. Ovo poslednjejoj je najteze. A da, i kosa joj je skoro do pola ledja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza kraj aprila :) pa evo ukratko- vrtic je super prihvatila, jede sve, prohodala 3 dana pre 1godine, na nosu id ekad je stavim, nece da prica i odvikavamo se od sike. Ovo poslednjejoj je najteze. A da, i kosa joj je skoro do pola ledja :) 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naucice sve u vrticu a za odvikavanje ne bih znala sta da kazem,sako strpljenje. Tako dugu kosicu vec ima,mora da je mnogo slatka sa snalicama ili kikicama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naucice sve u vrticu a za odvikavanje ne bih znala sta da kazem,sako strpljenje. Tako dugu kosicu vec ima,mora da je mnogo slatka sa snalicama ili kikicama :wub:

nece snalice samo gumi e, njih ne moze da skine ahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci i ona zna sta hoce,nema cak ni na prevaru. Moja ima kratku kosicu pa jedva cekam da poraste

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim da sam se porodila pre 5 dana. Preeklampsija se pogorsala poslednjih dana i beba je prestala da raste, a onda je doslo do naglog skoka pritiska i zavrsila sam na hitnom carskom i par dana na intenzivnoj. Dobro u svemu tome je da sam rodila zdravu devojcicu, iako nesto manju nego sto bi trebalo za taj gestacijski uzrast (2.6kg sa punih 38 nedelja). Ona je super, svi parametri su dobri, lepo klopa i obavlja sve sto treba - ja sam jos kilava ali se nadam da cu za par dana dovoljno da se oporavim da nas puste kuci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sena13, čestitam na curici. :wub: dobro je da se na kraju sve završilo kako treba. Uskoro ćete kući da uživate. 

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i ja, zive i zdrave bile :wub:bitno da je sve sad u redu sa bebom. A mami zelim brz oporavak :baby:

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sena, čestitam! Bitno da je zdrava a lako i brzo će porasti. Tebi želim brz oporavak i da uživas sa svojom devojčicom. :babymommy:

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitaaaan, lepa vest za dobro jutro:wub: polako oporavices se ti brzoo, a oona ce ruckati i pofasti brzo:wub:

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno,divne vesti! Cestitke i sve najlepše tebi i tvojoj devojčici. Porasce ona velika. Uzivajte i javljaj nam se!:wub::babymommy:

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i brz oporaval zelim a bebica da lepo napreduje,uzivajte i mazite se.

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me posle 19m opet na ovoj temi :D

Danas sam bila  na kontrolni uz,doktorka je videla srcanu radnju:wub:.Po uz sam 6+5,Crl 7.5mm,a po pm 7+5.Dobila sam utrogestan,citave nedelje sam krvarila al ona misli da se cistim jer joj se prvi put na uz ucinilo da su bile dvojke i da je jedan plod da je otisao jer je videla ostaste necega.U prvoj trudnoci me je sve zaobislo bas sam uzivala punih 40ned nisam cak ni kontrakcije imala,a u ovoj imam bas sve simptome,mucninu,kiselinu,vrtoglavice,grudi mi porasle,gladna sam kao vuk a cim jedem ili   piijemm oodmah mi bude muka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se prikljucim i ja. 

Za one koji me ne znaju imam cerku koja 16.1. puni 3g, sina koji je avgusta napunio 1g i pocetkom septembra ako bude sve ok, stize treca beba. Odmah da naglasim, da ce to biti i moja poslednja. Tako da planiram da uzivam u trudnoci do max. Prve dve mi je sve bilo super, do tamo nekog 9.meseca. onda ssm samo jedva cekala da se porodim. Nadam se da ce i ovaj put biti slicno. 

Porodjaji- na prvom pukla trtica-bolelo me kao vrag, 6 meseci nisam mogla da sedim ko covek. Drugi odlican, jes da se nisam otvarala kad su me primili u bolnicu. Ali kad su mi dali indukciju otvorila se u 10min, pre nego sto je epiduralna uspela da me odradi. Nista sivana, sve tipi top. 

Neka nam je svima sa sreco i nadam se da cemo uspeti da skupimo jos trudnica. 

Analim, blesava, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bepce samo 34?:D Ja jos 32,od danas smo u 8ned,ali mislim da ovoga puta necu izgurati do 40ned.Ja sam samo mnogo gladna i zedna,zeludac me muci pa ne jedem,onda se najedem i napijem ko stoka i kukam posle.Krvarenje je srecom stalo,.Videcemo sledece nedelje na uz sta se desava i da li plod napreduje,sobzirom koliko sam gladna trebalo bi :lol:

blesava, Analim i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvu gurala punih 40, mala se tacno na termin rodila. A mali je 2 nedelje pravio haos u stomaku. Konstantno sam imala kontrakcije i onda sam ga isterala 6 dana ranije. A ovaj put videcemo, rano mi o tome da razmisljam. 

@JednaHana zelim ti da potvrde sledece nedelje da beba raste i da je sve ok, da se konacno opustis i da uzivas u trudnoci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.