Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam u obe trudnoce imala redovniju stolicu nego ikada,bas zbog tog sto sam se trudila da jedem zdravije. Vise voca i povrva. Ne kazu dzabe za trudnocu drugo stanje. Narocito u 9 mesecu sam isla po nekoliko puta,a pred sam porodjaj da i ne spominjem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se neka trudnica susrela sa probadanjem levog jajnika u trudnoci .Inace sam 22 nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je normalno da se beba mrda samo ujutru I uvece?A preko dana nista 

Nekako mi se.cini da je mirna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je normalno da se beba mrda samo ujutru I uvece?A preko dana nista 

Nekako mi se.cini da je mirna :)

Moguce je :) Mrda se u utoku dana ali si u pokretu pa je ne osetis da mrda

Jasmina.S. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,moguce naj aktivnija je uvece .Tj.tada osecam kada se primirim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zenice, ne bih da mracim ovu temu ali ne mogu da otvorim temu vezanu za prekid trudnoce.

Ima li neko iskustvo sa prekidom trudnoce tabletama? Nazalost, ja sam u pitanju :( Srce nije zakucalo, trudnoca 5+5, dr predlozio medikamentozni prekid, videcu sutra u Kbc sta kazu ali mi je trebalo iniskustvo iz prve ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Leni bas se smorih kada videh da si ti u pitanju. Nemam iskustva sa tim tabletama ali ti htedoh reći da 5+5 je možda još rano za otkucaje, možda da sačekate još malo. Javi sutra šta kažu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni zao mi je. Slažem se sa a milicom,možda će još biti oktucaja. Meni je u drugoj trudnoći u 6nedelji se nisu videli otkucaji i u 7-oj nedelji jesu. Možda da sačekaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni zao mi je. Slažem se sa a milicom,možda će još biti oktucaja. Meni je u drugoj trudnoći u 6nedelji se nisu videli otkucaji i u 7-oj nedelji jesu. Možda da sačekaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni,bas mi je zao,znam osecaj :mellow: ali kao sto i ostale zene kazu mozda malo da sacekas,meni se takodje nisu otkucaji videli do 7 nedelje,ali naravno proveri sutra,mozda drugi doktor ili bolji uz,javljaj nam,uz tebe smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni zao mi je, nazalost prosla sam to i znam kako je:(   Jedna prijateljica je dobila te tablete ali ima to vec nekoliko godina, znam da je pricala da je imala jake grceve dok nije kreulo ciscenje  i da joj je bilo muka nekoliko dana. Ne znam koje su tbl. bile u pitanju ali znam da sada to vise daju umesto klasicnog prekida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, slažem se za ženama, definitivno bih sačekala još malo. Nemam iskustvo sa tabletama, meni je pobačaj izazivan Prepidil gelom. Ja ipak navijam iz sve snage! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne zene drage, ja sam trudna 6+6 ali je stalo sa razvojem na 5+5. Nema nade, jos sam ostala trudna 8 dana ciklusa... jos 5. juna mi je test bio pozitivan a 10. juna beta 350. Bas mi je tesko ali pokusavam da ostanem pribrana i jaka i da prihvatim da je ovo iskusenje sa razlogom doslo bas sad. Sutra da vidim za taj prekid pa da odlucim sta cu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Kam :( Hvala svima :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh..zao mi je..:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne zene drage, ja sam trudna 6+6 ali je stalo sa razvojem na 5+5. Nema nade, jos sam ostala trudna 8 dana ciklusa... jos 5. juna mi je test bio pozitivan a 10. juna beta 350. Bas mi je tesko ali pokusavam da ostanem pribrana i jaka i da prihvatim da je ovo iskusenje sa razlogom doslo bas sad. Sutra da vidim za taj prekid pa da odlucim sta cu.

Baš mi je žao! Ja sam mislila da još uvek ima nade, izvini. Nadam se da vas ovo neće obeshrabriti i da ćeš nam se ipak ponovo pridružiti. Grlim te jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš mi je žao! Ja sam mislila da još uvek ima nade, izvini. Nadam se da vas ovo neće obeshrabriti i da ćeš nam se ipak ponovo pridružiti. Grlim te jako.

Hvala ti puno. Da ovo prodje pa polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo mi je zao Leni,stvarno je to tesko,uz tebe sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo mi je zao Leni,stvarno je to tesko,uz tebe sam

Hvala Mozza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tačno znam kako ti je Leni... Drži se i budi jaka. Nema utehe ali sam se tešila bar time da je bolje sto je bilo tako rano :( ljubim te

nemam iskustva sa tabletama isto, meni je kao tebi mala trudnoća bila, isto tako stao razvoj rano , nema otkucaja, ali sam prvo krenula da krvarim po vrlo malo da bi se posle to ustanovilo. Meni su uradili vakum aspiraciju 

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Eg, secam se kad si prolazla kroz ovo. Tesi me sto je priroda tako uredila ali imam 41. godinu pa nemam previse vremena. Opet, ostala sam trudna u prvom ciklusu, sto je odlicno. Ipak sam se odlucila za klasicnu kiretazu, u totalnoj anesteziji. Javljam sve, ljubim vas

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, odlučila si se za četvrto, hoću reći bilo je planirano. Divim ti se, ti si jedna hrabra žena. Proći će i to i biće sve na kraju dobro,  jer mora. Mislim na tebe, javljaj se. 

Analim, blesava, miliccam i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, baš mi je zao. :(

Meni se bilo desilo da sam prvo imala bolove, a zatim sam i prokrvarila. Bila sam trudna slično kao i ti, oko 6 nedelja. Sreća, pa nisam morala da idem ni na kakvo čišćenje, već je sve otišlo samo od sebe. Tako da znam kako ti je, kao i mnoge žene odavde. Mislimo na tebe... 

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.