Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Decembar, stiže bebac! :baby:Bas sam uzbuđena kad čitam šta pišeš. Odmah se setim kako je meni bilo. A obzirom koja trudnoća ti je po redu, moj savet je pravac porodiliste. To može veoma brzo da se završi kod tebe. Sigurno ti pomaže zagrevanje krsta, ali neodlozeno (beba) sigurno stiže. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je u skolici receno bas to,ako usled promene aktivnosti i posle tusiranja kontrakcije stanu-to nije to.

Cep mi je ispadao danima, dijareju sam imala danima, kontrakcije u nepravilnim razmacima isto. Onda su mi krenule na 5min i to je trajalo sat vremena, i u lezecem polozaju i svakako. Pa sam zvala mm da dodje po mene. Dok smo mi odvezli ceru do njegovog brata i stigli u porodiliste, kontrakcije su stale. Ali sam bila 4 prsta otvorena isto kao prethodni dan kod moje dr na rednom pregledu, pa su me zadrzali.

U svakom slucaju neka je sa srecom! 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke! Mi smo ipak na putu za bolnicu, meni se razmak produžava ali su zato samo jače. Užas jake, kao posle prokidanja vodenjaka. Ja se nadam da sam otvorena više nego prošlih puta inače sam nagrabusila. Drzite mi palčeve

mozza, miliccam, Bralac i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

December, držim ti palčeve! Želim ti da si otvorena bar 5cm, pa da bude ekspresno. :babymommy:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decembar,cekamo lepe vesti,navijamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde sa srecom december, da bude sve dobro, čekamo bebca :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta se dešava, Decembar?

Ja sutra u 11h kod ginekologa. Još večeras i ujutru da popijem kapi. AB sam juče završila. I dalje pomalo krvarim. :( Bole me povremeno unutrašnje strane butina, pa se nadam da se materica bar malo kontrahovala. Takav bol sam imala sat vremena pred porođaj. Jako se plašim šta će mi reći. Da me ne šalje na reviziju. Da me ne ostave u bolnici, a beba mi sisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decembar se porodila pre podne,ali pisaće ona :) bitno da je sve dobro proslo i da nam je stigao drugar i nas imenjak :baby:

k a m , mozza, Bralac i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce uvece su me porodili hitnim carskim rezom.Bebac je tezak 2800 ali mora da bude u inkubatoru zbog pluca.puno vas pozdravljamo.Poprilicno sam se istresirala.

miliccam, mozza, broccoli i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Katarina,čestitam! :*

nadam se da je sve u redu. Piši šta je bilo i kako je bebac! Ljubim te i drži se i ljubi bebcA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Katarina, čestitam! Kucaj nam šta se desilo kad stigneš.

Decembar, čestitam i nadam se da je bilo brzo i lako .

Stigle nam danas dve bebice :baby::baby:

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam December i Katarina:wub:

Katarina javljaj nam kako je bebac, bice sve to ok:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage Katarina1983 i December, čestitam vam od srca! Želim vama i vašim bebicama sve najbolje! :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke! Ipak nije bila lažna uzbuna :D stigla otvorena 8 cm, izbegla pripremu i pravac na sto. Na stolu već 9cm, prokinuli vodenjak i ubacili u desetu brzinu (indukciju) i malo pre 11 se rodio Janko, brzo i bolnoooo :D nije to više za mene, sve teže mi padaju porođaji, što se mene tiče sad neka drugi rađaju :D Lem datum je izabrao, datum kad smo se verili ja i mm. Sad bar neću da zaboravljam ovaj datum hahahah

 

Katarina čestitam od srca, biće to sve u redu, ipak nije ni tako malena bebica. :babymommy: Sad će iz inkubatora.

leni, Analim, miliccam i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke drage mame :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne vesti!  Nek su zive i zdrave bebe, mamama zelim brz oporovak :baby::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Decembar i Katarina,da su bebe zive i zdrave i brz oporavak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Katarina i December vama i bebicama:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decembar,bogami ja ti skidam kapu! Ja sam htela trece,ali zbog ove ne spavali e gubim volju iako znam da sve prodje. Tebi svaka čast . Mnogo je lepo imati troje,četvoro ali treba do i da se ume. :)

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anemija u trudnoci ?Nisam bila anemicna ne pamtim od kada.Upravo sam saznala .Iskustva drugih trudnica?hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Katarina1983 čestitam :babymommy:i želim vašoj devojčici brz napredak a tebi brz oporavak. Za koje ste se ime odlučili na kraju? Kada ti stiže muž? Ljubim vas puno. 

@December čestitam! Da nam je Janko živ i zdrav a ti da se brzo oporavis. Koliko ste teški i dugački?

Meni su pustili kući juče, terapija je gotova tako da sam noću sa Milom a danju sa Nikolinom. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, divne vesti! 

Ja sam bila na kontroli. I dalje je proširen kavum ali dosta se smanjilo. I nema unutra sadržaja kao poslednji put. Ipak dr nije zadovoljna. Rekla sam joj da nije sada krv, više onako narandžasto kada se obrišem. Rekla je da ispijem do kraja tu drugu flašicu Metilergometrin, još dva dana. Ja se zeznuh što sam rekla da je danas šesti dan, a zapravo je sedmo. Počela sam u utorak da ga pijem. Kaže nemam šta drugo da vam dam. Ako ne stane krvarenje slaće me u bolnicu na kiretažu. Ako stane da ne moram da dolazim. Ako treba da dođem u petak. Rekla sam joj odmah ja to u bolnici ako treba da se radi neću, ićiću privatno. U ponedeljak ona radi prepodne. Kod dr kod koje sam išla privatno u trudnoći sam zakazala za petak 18:35. Pa da vidimo šta ona kaže. I videći ako mora išta da se radi da mi ona radi, u bolnici ili privatno, svejedno mi je. Ali daće Bog da do petka ovo najzad prođe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.