Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Sad u maju mi je rođendan, 17tog, punim 25

Da, da, '94 sam, kao ti :)

I meni je u maju rodjendan, ali 26-og. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hhaha i meni je u maju. Sad 9-og. 24imendan:)

eg,sad vidim fotku. Divni su.:wub:

donija,dobrodošla :)

macka,da ja imam dečaka koji u septembru puni 5 :)

Earl Grey, mozza i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Donija dobro došla nazad ^_^

Kika kako je odrasla u liku a tako malaaa :wub: prepredivna je!

EG kako su predivni dok su tako minijaturni :wub:

Od koje nedelje može da se pije čaj od lista maline? Osušila sam listove i sad se samo gledamo hahahaha

Pokupila sam danas rezultate krvi, nemam više anemiju, svi parametri se dižu za svakim vađenjem krvi. Kopriva seme u medu je sjajna stvar.

Earl Grey, mozza, KikaC96 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja slučajnost. Toliko nas ima rodjendan u maju. :D S tim da ste vas tri bikovi, a ja sam blizanci. 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš  nas ima u maju, jos da sve imamo imena na m, ko ja :lol:

Nek je živ i zdrav @KruelaDeviL

Sto se tice caja, kazu ulaskom u 9 mesec, da moze da se pije. Ja sam pocela al kasnije, potpuno sam zaboravila za njega.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš  nas ima u maju, jos da sve imamo imena na m, ko ja :lol:

Nek je živ i zdrav @KruelaDeviL

Sto se tice caja, kazu ulaskom u 9 mesec, da moze da se pije. Ja sam pocela al kasnije, potpuno sam zaboravila za njega.

Hahaha, moje jeste na m - Milana :P ime na forumu je anagram (analim) 

Katarina1983 i Macka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Analim pa pomislila sam, al nisam bila sigurna da je Milana

Ja sam Marijana :lol:

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

EG,bebica je pravi slatkis :baby:

 

Izmenjeno od strane mozza
Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u decembru :lol: i punim ove godine 29. Moja ćerka najstarija je u maju, 27. ^_^ Možda bude i ovaj mali zvrk ako porani.

Bralac i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

EG, bogatstvo! :wub: Meni baš tvoji liče svi, posebno devojčice. 

Kika, predivna ti je bebana! :wub:

 

Ja ću sutra kod gin, da mi skida konce pošto mrdnuli nisu, a sutra je 25.dan. Beka mi je dušica, i dalje samo siki i spava, ne osećamo je. 

Uživajte trudnice :babymommy:

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravo svima!

Ja sam ovde  jedna od starijih trudnica:rolleyes:

@miliccam super sto si videla bebicu na uz.Dobro je da ti je prosao onaj stomacni virus,bas si se namucila.Ja  idem sutra na uz pa javljam sta je rekla dr.Jedva cekam.Ja sam pocela da perem i peglam stvari jer posle kad pocnu vrucine a I onako ogromna stvarno ne mogu da peglam.Zato sam uzela sad sve to da zavrsim.I ja imam problem sa nemirnim nogama.

 

A I poucena iskustvom od prvog porodjaja gde sam se porodila kad sam bila 36+4 bolje da ja imam sve spremno.Mm ide u Meksiko poslovno I tamo ce biti 3 nedelje,taman cu uci u 36 nedelju kad se bude vratio.

Meni se u prvoj trudnoci stomak uopste bije video,ali u ovoj je odmah iskocio.

@Donija divno sto si nam se pridruzila!:baby:

 

Moj bebac se toliko rita ovih dana I to narocito nocu.

@KikaC96 jos jednom cestitam!Preslatka je!

Puno pozdrava za sve!

 

 

 

 

Izmenjeno od strane Katarina1983
Analim, KikaC96, Earl Grey i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Kam, druga devojčica je jedino različita , a ove dve male su obe na brata. Jedino se tu ne vidi to toliko jer su obe rodjene krupnije od njega. On je bio oko 2,5kg, a one obe oko 3. pa se on ne vidi još jasno, ali njih dve su njegove kopije. 

A sto je zanimljivo, niko mi nije ostao sa tako tamnom kosom, oči naravno ali kosa je svima svetlija. 

Evo 

https://www.bilder-upload.eu/bild-d2cad2-1557203240.jpeg.html

https://www.bilder-upload.eu/bild-44959b-1557203270.jpeg.html

 

 

 

Venera, Bralac, k a m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EG deca su ti med :wub:

Inace pitanje za mame da li vas bolu ledja?Ja ako sam malo pognuta nemogu da se ispravim i kad legnem uvece bukvalno osetim da me jedna tacka na kicmi boli,nocas oka nisam sklopila koliko me kicma bolela

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro 

Kika cestitam od srca devojka je preslatka brz oporavak

Zene u panici sam, juce sam vodila Pavla na zakazanu vakcinu koju nije dobio i stariju cerku na kontrolu , zamalo me nije strefio slog oboje su dobili bronhitis prvi put se susrecem sa tim , doktorka me je uputila u bolnicu sa Pavlom na odelenje i otisla sam i vratili nas kuci isprali mu nosic sa fizioloskim i izvukli sekret iz nosica a to isto i ja radim kuci , i rekli su da se javimo sutra opeet na kontrolu kod nase doktorke na pregled,  

inace dobro je napredovao ima 5100gr i 58cm dug

Da li ste imale iste probleme sta da radim ?     Poludecu do sutra:(

Bralac i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deca su vam mnogo slatka pregledala sam sve slikice

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ni moje ime nije na M. Daniela. :)

analim,ja sam skontala sa ti jesto ime :D

cvrky,mene boli kičma jer sam iskrivljena...ja ću morati da vežbam....

micili,mi smo imali bronhitis sa 5meseci sa V. Dobio je i injekcije i inhalciju,ovcji loj sam stavljala oblige,guscju mast...sve bukvalno sam radila. Super je napredovao :)

Eg,deca su ti zaista pravo bogatstvo:wub:

mi danas na prvu vakcinu i kontrola da vidimo koliko smo porasli.sutra već 7nedelja :o

ja miram na pregled...mada sam bika tri puta i na uzv već zbog one krvi u materici pa ne brinem. Ići ću sledeće nedelje...

 

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
Micili, Analim i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

EG, preslatki su svi. A pogle bebu što se šeretski smeška. :wub:

Micili, mi od početka stalno čistimo nos jer je još u porodilištu krkljala,  nagutala se plodove vode. Prvo smo ampulama i vadili običnom pumpicom, pa smo prešli na marisol i noska. Ja njoj dva puta dnevno čistim nos. 

Ja se zabrinula malo jer me dva dana grlo bolelo, a K mi juče dobila 38.8 i nije otišla u školu. Nadam se da je beka zaštićena, da ima neki imunitet i da se neće razboleti. 

Inače, sinoć smo išli da dr ponovo baci pogled na pupak. I dalje se dešava po malo skorene sukrvice u maloj količini. Ali okolina je mirna, infekcije nema. Može biti od mog Fraksiparina. Merili su je kad smo već tu. Ima 4550gr, 24-ti dan od rođenja. Ima fore još nedelju dana do punog meseca da nabaci još. Rođena sa 3870gr, izašla iz porodilišta sa 3630gr. Sledećeg četvrtka idemo ponovo na merenje i vakcinu. A posle onog tamo četvrtka krštenje. 

Izmenjeno od strane k a m
Analim, Earl Grey, Micili i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na M ali nisam u maju. 

Mila je bila prehladjena sa 7.nedelja pa smo čistili nosic, stavljali kapi, stavljali mleko, izvlačili noskom više puta dnevno. 

Mene uhvatio neki strah da ne krene porođaj ranije, čak sam i sanjala da mi puca vodenjak. Tako da sledeće nedelje čim se vratimo sa puta perem veš, sređujem sve živo. 

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milicam, i ja sam imala te strahove, i sanjala stalno, pa eto ništa, hvala Bogu.

Mene leđa zabole jer se ukocim, zaspim vrlo često sedeći, pa mi glava padne. A ovako ne, često se rastezem, to pomaže. 

Sto se tiče bronhitisa, nije to tako strasno kao sto zvuci. Spustio se sekret na bronhije , samo inhalacije su čudo za njega. Bronhitis ti je skoro svaki put kada čujete da dete iskasljava šlajm, znaci 99% je to. Retko je to samo u grlu. Bolje i to nego na pluća da ode . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.