Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hehe Milice, mogu da zamislim situaciju :lol:

Secer mi 6.3, nije strasno al bolje da je jos nizi. 

Da li su K odveli sta li se desava ....

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pi vode 2l dnevno i jedi lepo...ja vas sa U i A imala visak plodove vode i morala sam paziti na ishranu iako mi je secer super,jednostavno moje bebe su bile velike za moje telo i pritiskale mi sve organe i jednostavno sam se punila plodovom vodom,cak sam sa A ustanovila pazila sta jedem ili ne plodove vode ima,jer desavalo se da pazim sta jedem i na kontroli visak,sledeci put pojedem kuticu eurokrema plodova voda u gtanici,tako da ima i do nase gradje sto se tice viska podove...

E sad nista sto nije previse noje stetno za bebu tj ako malo prelazi granicu,bar kod mene je tako bilo u oba slucaja...

Mi smo inace u ponedeljak napunili 2 meseca i sad dok smo izlazili napolje pogledam mu desni i nama se bele jedinice dole,posto se njacemo danima kao da ga nesto boli,cak mi se cini cini da mi desna jedinica dole izbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahah, kako sam ja skontala da pitaš za decu :lol:

sve sam rodila pre termina, 38+5,38+3 , 38+2. Tako da se ja nadam bar da ne krene do sredine aprila. Svaki sledeći porodjaj mi je koji dan pre nego prethodni.

Kod nas nemam pojma da li je unutra dozvoljeno sa telefonom. Meni su drugi i treći porodjaj počinjali u vodi, i zaista od bolova i vode nisam mislila o telefonu. Prvi zavrsen uz epidural, ali nije bilo vrmena za telefon, drugi porodjaj nije bilo vremena ni za prodjaj , 2 minuta od ulaska na odeljenje je proslo do porodjaja. A treći kada sam izašla iz vode u roku od 5 minuta sam se porodila . 

Mada realno nema šta da cackam telefon, oni mm-a izvestavaju o svakom koraku, u svakom momentu telefonski da ne brine, ako ne može kao sto naravno ne može uvek biti uz mene jer imamo još dece . Na prvom porodjaju je otišao kada sam primala epi, oni su ga izveštavali. Drugi porodjaj je ispratio, isekao i pupcanu vrpcu, a treći naravno nije mogao biti tu zbog dece , ali sve je isto obavestavan 

k a m i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Frontu moze telefon,cak su me 100x u sali pitali hocu li telefon da se javim mojima,ali ja nisam htela...mada je mm zvao dr da pita kako sam i sta sam,jer ja ne znam napamet broj od mm da mu dr javi on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je Moja beba. 

3250gr i 51cm

porodila sam se u 12.15h

indukovali su porodjaj,bilo je mnoooooooogo bolnije i epidural je divna stvar ali nisu mi dali. Valjda su videli da ide brzo...oko 9hje bio indukovan. Neka 3h.... nisam pocepana niti šivena tako sadam mnogosrecna zbog toga. 

Bebica je divna,predivna i mnogo mi je drago sto je tu :)

Leia, Margaritta, Bralac i 18 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam :babymommy: da ste živi i zdravi hiljadu godina 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kru cestitamo na bebani neka je je ziva i zdrava :wub:

Izmenjeno od strane *Cvrky87*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam od srca KruelaDevil! :wub: Bas mi je drago da je brzo prošlo i da nemaš epiziotomiju. Kao sto je neko prethodno rekao, J je stigao na prvi dan proleća! Vidiš, lep datum. :babycrib:

mozza, miliccam i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kru cestitam, neka je bebac ziv I zdrav ❤

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kru, cestitam!!!! Neka ste zivi i i zdravi i sreci. Mnogo si me obradovala. Ljubi bebana!!! :baby::wub:

mozza i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kru, :wub: cestitam! Vidis da je sve proslo super, a bebica taman. Uzivaj sa bebom sada i salji nam neku slicicu. 

Analim i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeee! Stigao je beban:baby:

Čestitke Kru od srca!!! :wub::wub::wub:

Sve najlepše i tebi i dečaku:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke KruelaDevil ljubi bebca !  

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL bas sam se raznezila sada. Iako je moj bebac vec sedam meseci, virkam u ovaj drugi trimestar svaki dan. 

Cestitke od nas i uzivajte, vreme brzo prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde se ide na komisiju za bolovanje ?Vasa iskustva I gde se ide ?hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je normalno da mi se sada u 39+2 nedelji pojaca sekret ? Imam ga po prilicno od juce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalno je Micili,ja sam cesto mislila da je i cep 

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela,cestitam,da nam je Janko ziv i zdrav a tebi brz oporavak. Saljemo vam puno poljubaca i veliki zagrljaj. Pisi nam kad budes mogla i da vidimo novog drugara :babymommy:

miliccam i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Kruela! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

hvala vam! :babymommy:

odlicno sam! Nebo i zemlja kad seku i ne. Već sam ustajala sama da piskim. Beba je kod mene šišala dva puta već. Em znam dojenje em nije bolni toliko.... i makcinski instkt je skroz drugaciji sad nego prvi put. Divota jedna. Porodjaj jeste bio težak i upoznala sam pravo znacenje reci neizdrzivo i ljubav.:wub:

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kru, divan dečak:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kru, presladak je! :wub: lici mi na tebe, doduse muza ti nisam videla. :D 

Jel tu Baby friendly, jel stalno sa tobom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.