Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ajde Kruela ne mlati, sto bi ovde rekli :D

EG i ja ti se divim :) Mi se oporavljamo, vec bolje cujemo, nadam se da ce sve biti super. Nisam mnogo pricala o op jer se kod nas ne zna nista dok anesteziolog ne odobri pa nisam htela da trcim pred rudu. 

Analim, divne ste! Preslatka si, ali nije ni cudo kad imas 20. godina :D I ova EG sto puni 28. Qq a radja 4. dete...jbt ja imam drugarice pd 40. sto jos nisu radjale :D 

Ajd laku noc svima :) 

Earl Grey, broccoli i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brz oporavak želim:)

Nisi pominjala, sad je morala i najmlađa devojčica? Bolje što ste na vreme:babymommy:

Sutra će ona biti ko nova;)

Morala i najmladja, samo se molim da je to-to, da necemo i deuga dva kad poraste, jer bi me to dokrajcilo. Ove zene na hirurgiji crkle od smeha kad me videse, kaze jedna "jao gospodjo L., pa koliko Vi imate dece?!" :D A ovu drugu sa ledja pitah "ne znam secate li me se..?" A ona se okrece i kaze "a kako te se ne secam moja ti, pa jesi li to opet dosla?!" :D Pa sta da kazem?! :D Ali su me tretirale kao princezu, obilazile me...mnogo su fine bile i ranije a sada sam im bila kao rod :D 

A mala se razmazila, ponasa se kao beba...i neka, neka uziva sad kod kuce sa nama...

I jos jedna zanimljivost...muz imao zakazan sluzbeni put te sam bila sama cele te nedelje...sama se odvezla u bolnicu i sama sa detetom na kuku i torbom u ruci izasla, usla u auto i odvezla se kuci. A oni portiri me gledaju sazaljivo... Mi smo majke stvarno od kamena napravljene :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Kruela ne mlati, sto bi ovde rekli :D

Heh,Leni ne znqm na koji post mislis,ali ako je na onaj sto si lajkovala za posao,tesko da cu moci da prestanem da mlatim. Pogotovo kad stigne resenje za porodiljsko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni tu se slazem sa tobom...ono sto majka moze niko drugi nemoze

E Kruela ko da sam ja savrsena,sva u raspadu sistema,ali bas me briga,kome se ne svidja nemora ni da me gleda,ja samoj sebi kazem bravo iako sam samoj sebi najveci kriticar...dva porodjaja za godinu dana,ni jedan dan odmora "babinjanja" pa ja sam samoj sebi Bog i zgodnica kroz sta sam prosla tako da sam sebi MACKA ;)

Earl Grey i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Kruela ne mlati, sto bi ovde rekli :D

EG i ja ti se divim :) Mi se oporavljamo, vec bolje cujemo, nadam se da ce sve biti super. Nisam mnogo pricala o op jer se kod nas ne zna nista dok anesteziolog ne odobri pa nisam htela da trcim pred rudu. 

Analim, divne ste! Preslatka si, ali nije ni cudo kad imas 20. godina :D I ova EG sto puni 28. Qq a radja 4. dete...jbt ja imam drugarice pd 40. sto jos nisu radjale :D 

Ajd laku noc svima :) 

Leni, hvala na komplimentu za godine, ali ja cu uskoro 25 godina. Kao što vidiš i ja sam mladolika. ^_^

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne kazem ja zbig drugih. Svesna sam samo. Mada trenutno se osecam sve samo ne lepom i privlacnom. Kad smrsam jednom mozda cu....jer kilaza utice na moj izgled jer imam takvu gradju. Sad me  drmaju hormoni. Mnogo. Nervira me sve oko seba. Samu bih sebe besila da mogu....depresivna sam i nikakva. Juce sam plakala zbog onog psa a uvece jer sam obrisala slike sa telefona slucajno(skrinsotove torti! <_< ) tako da stvarnk vec uzima maha.... 

Nedelju dana smo bez para jer kasne plate i ne znaam gde sam. Tako da sve me udara trenutno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svu tu sitaciju imala isto sem psa...pa ja sam vikend pred potodjaj zbog muzike za slavlje bebino plakala...ja sam bila u emotivnom haosu celu trudnocu...

Da li znate kad leze porodiljski,da li je to kod svih isto ili ne?Sto se toga tice dobro sam prosla,jer mi je u prosek usla prosla trudnoca kao da sam radila svaki dan umesto bila trudna,mada mi na isto dodje ko kad sam primala trudnicki,ali ja sam zadovoljna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas. Najgore je kad krene jedno koliko god da sam u fazonu nema veze proci ce,stuce me drugo.  Sto je fora nije da nemamo nego uvek zbog toga sto nisu redovne plate nemozemo nikako da odlozimo sa strane. A najvise puknem zbig finasija jer eto zafalu deterdzent pa omeksivac pa vegeta pa so pa mleko.... kao sa nemam primanja nikakva nego zivim od tudje milosti. Na kraju kad nam svekar kaze:kako moramo  da naucimo da istavljamo nesto sa strane! Kako kad dva racuna osnovna(vrtic i struja su 10.000) da ne govorim jos o tome kad dodje voda i kablovska....kako god okreneemo na racune ode 12.000 gire dole. Za osnovne namirnice potrosim 1000dnevno a ne kupim nista! Uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, bez obzira sto izgledas mladoliko i nemas problem sa kozom nadam se da mazes bilo kakvu kremu posto se cak i najsavrsenija koza mora negovati. A kada vec budes imala problem ili bore tada je kasno da se pocne. Kreme se koriste preventivno, po principu bolje spreciti nego leciti. :) To ti je samo moj savet. 

Svaka zena je lepa na svoj nacin i ima ono nesto. 

Ja kada napisah da sam posle porodjaja izgledala uzasno nisam mislila na manjak sminke vec da sam izgledala izmuceno i da mi je do svega bilo samo do slikanja ne, ali je mm morao da me slika tako da par slika Imam. 

leni, mozza, Analim i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Kruela ne mlati, sto bi ovde rekli :D

EG i ja ti se divim :) Mi se oporavljamo, vec bolje cujemo, nadam se da ce sve biti super. Nisam mnogo pricala o op jer se kod nas ne zna nista dok anesteziolog ne odobri pa nisam htela da trcim pred rudu. 

Analim, divne ste! Preslatka si, ali nije ni cudo kad imas 20. godina :D I ova EG sto puni 28. Qq a radja 4. dete...jbt ja imam drugarice pd 40. sto jos nisu radjale :D 

Ajd laku noc svima :) 

e da sto pre budete bolje. Moj je evo posle operacije dve nedelje pokupio virus i dve noći ne spava od kašlja. Taman mu je sve unutra proslo, već od prošle nedelje mu je dozvoljeno sve osim sporta. I evo, danas idemo kod doktora da prekontrolise i da mu da nešto da mu se brze smiri kašalj . Samo me plaši da nešto ne poremeti unutra od jačine kašlja 

Cerka srednja uvek u ovom periodu pokupi virus i uvek tada dobije laringitis. Probala sam nedelju dana  komplet terapiju, inhalacije, sirup, kapi, sve moguće ali ona je i dalje začepljena i noću ima napade kašlja, tako da je sada već vreme da se obratimo doktorki 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela, ti si sada pod uticajem hormona, tada svima znaju da nam potonu ladje sto izgleda tiče. ;)

Slazem se sa Milicam, kreme moraju da se koriste za kožu lica pogotovo jer bas one kada dođe već neki problem ništa ne mogu da pomognu, ove standardne, neke ekstremno skupe i mogu ali i kod njih je princip rada bolji kao prevencija . 

Analim i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Eg. Pogotovo sto se zaista osecam kao nasukani kit! :babycrib:  gledam one emisije sa ljudima od 300kg i psujem ih kako mogu tako da zive a ja sad vec ne mogu da se podignem nego kao kornjaca l kad se prevrne. 

Ja koristim i tonik i kreme i kolagen i sapun od magareceg mleka....malcice je lepsa koza,ali i dalje. Mada sad kao da mi je nos potamneo. Uzas.

dobra vest je da psu nije otisla kicma i nije uspavan tako da je dobio produzeni ab i protiv otoka i bolova...nahranila sam ga i pustila da ide kuci jer je necji i vec se polako vuce. Praticu ga gde. Alu svakako ne megu da ga zadrzim zbog mojih pasa i zeca i macora. Ali sam srecna sto nije uspavan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Mislim na onaj post gde se kritikujes :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, hvala na komplimentu za godine, ali ja cu uskoro 25 godina. Kao što vidiš i ja sam mladolika. ^_^

Na to sam i mislila Analim :D 25. god je 20. godina :) 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim na onaj post gde se kritikujes :) 

that's just the way i feel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Leni, nasmeja me slatko:D

Prvo za to poznate na hirurgiji, pošto se pronađoh-_-...  Al hvala Bogu, da se završi na tome... Neka samo rastu :wub:

A ove mlade što kukaju... Neka ih... Biće mlađe sa 40 i kusur:P

 

k a m , mmaka i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos zene, ja sam sinoc zaspala u 10 i spavala do pola 10:huh:

Ismejah se na vase komentare za godine :D

Ja cu u junu 27 godina a tek prva beba na putu:rolleyes:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bralac, nigde nisi zakasnila, nemoj da brines. ;)

Ja sam prvu bebu rodila u 31. godini. 

Godine su samo broj, mnogo je vaznije kako se ti osecas.

I blago tebi, hocu i ja da spavam od 10 do pola 10 ali trenutno imam dva alarma, bebu u stomaku i bebu u krevetu. :D

JednaHana, KruelaDeviL i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bralac, nigde nisi zakasnila, nemoj da brines. ;)

Ja sam prvu bebu rodila u 31. godini. 

Godine su samo broj, mnogo je vaznije kako se ti osecas.

I blago tebi, hocu i ja da spavam od 10 do pola 10 ali trenutno imam dva alarma, bebu u stomaku i bebu u krevetu. . :D

To i ja kazeem, ja sam ostala sebi negde na 22:D

Moja beba jos nije pocela da se javlja, pusta me da spavam... Ali jedva cekam da krene da me lupka:wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage mame i trudnice,pratim vas ja :) samo sto nisam mogla da vam pisem,

Analim,tako ste lepe,Mila je prelepa bebica,mazite se sto vise,veliki ljubac za Milu.

Leni,brz oporavak vam zelim. EG, takodje da sto pre ozdravite od kaslja,

Kika i Kruela imate divne stomacice :babymommy:

Izvinjavam se ako sam nekogs izostavila nije namerno,rarazumecete me,juce smo dosle iz bolnice i hvala Bogu da je gotovo,strasno su nas izmucili zbog dojenja,razumem ja i rane na bradavicama i krv da curi ali ne razumem toliku nestrucnost i neinformisanost,beba je gladna a ja nemam sta da joj dam,stalno smo pokusavale i sa pumpicom ali nema,nisam spavala danima,ne zalim se na to,beba nervozna toliko place da se zaceni i samo glavicu zabaci unazad i izgleda kao da ne dise,to nikoga ne zanima,toliko place da se udara rukicama a ja ne znam sta vise da radim,na kraju su mi dali dohranu i sve je bilo bolje sem sto sam ja bila nenormno nervozna i rana mi se upalila pa me jos i to izludelo. Na kraju je dosao internista i rekao da ja i ne mogu da imam mleko zbog lekova sto pijem,i ako bi i imala ne smem da dojim jer ce beba da se razboli,pa ko je ovde lud. A otkad smo dosli kuci to je stvarno druga beba,ona samo spava i lepo jede i vidi se da je zadovoljna a i ja sam opustenija mm pomaze maximalno pa sam super odmorila ali sta,jutros meni krene mleko i to curi iz bradavica ja ne znam vise koga da slusam,necu da je dojim pa koristim pumpicu. A sliku nase Teodore ne mogu da postavim preko mob jer ne mogu da nadjem link 

Izvinjavam se sto sam oduzila ali morala sam da podelim sa vama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, super da ste dosle kuci i da je Teodora sada dobro. Bas svasta , da ti niko ne kaze da zbog lekova ne bi trebalo da dojis i da vas puste obe da se mucite. Uzivajte sada :babymommy:

Ovde mozes da stavis sliku pa prekopiras link 

https://postimages.org/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza,nemoj samo da se nerviras sto ne dojis jer nije toliko strasno. Pogotovo akk.ne smes zbog lekova,ne brini. Bice ona vekika devojka i ako bude na ad.  Bitno da se oporavite skroz i da uzivate. Pisi ti sta god te bude zanimalo,mozda ti pomognemo ako znamo i mozemo. Mleko.je normalno da ti curi,meninje takodje posle.porodjaja. kad sam prestala da dojim(takodje zbog lekova) nisam se.samo izdajala i prestalo je skroz....probaj malo po malo da izdajas dok ne prestane(ukoliko neces dojiti).

mmaka i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, super sto ste dosle kuci, sad ce sve biti lakse nad ste na svom terenu ;)

Uzivajte, mazite se i cuvajte, a za mleko ne brini, ako vec ne smes da dojis tu je ad, napredovace ona svakako:wub:

Cvrky, pa kakav je to dasa ipo, stvarno je divaan:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cigacne moje, morala sam pitati s&s ko im je cern u familiji pa rekli da je mm bio crn kad se rodio,jer ja sam bela bela,ni leti ne mogu da pocrnim,mm je tamniji malo ali ne toliko,pa su rekli da je bas bas bio crn kad se rodio:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.