Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E kam super da je sve uredu sa posteljicom :)

Ova tema je najaktivnija,aktivnija i od onih koje su vec rodile bebane tj beba do 6 meseci...

Mi smo poceli preko dana da budemo malo i budni,taman nocu da spava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza i Analim sve cestitke vama i bebama:baby::baby: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje. Ma ovih dana mi se sve nesto bez veze desava, bas sam pod stresom. Konacno dodjoh kuci i sad odmaram. A beba samo skace. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam,svima se nesto slicno desava u trudnoci,ali ti mnogo osluskujes oa mislis da je strasnije nego sto jeste. Isto kak ja kad se artitmija javila. Em nije bila strasna em sa panicila. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kam super da je sve uredu sa posteljicom :)

Ova tema je najaktivnija,aktivnija i od onih koje su vec rodile bebane tj beba do 6 meseci...

Mi smo poceli preko dana da budemo malo i budni,taman nocu da spava :)

cvrky,ceo forum je nestao....kad se setim 2014 koliko clanica i tema je bilo aktivna a sad....caskanje za decu stariju kao da nepostoji.... malo ko se javi u olusiscima i da se zadrzi...svi odu cim zatrudne ili se porode. Razumem da nemaju svi potrebu za forumom,ali mi je zao sto je forum postao tako napusten. :(

 

Meni pao sad pritisak. 100/70... toliko me glava bolela reko mm da meri i.kaze nizi je.  Sad sam jela grisine i drzim noge u vis i popicu kafu....danas sam.umorna mnogo. Sredjivala sam kucu i onda sam videla kako je nekog psa udario auto i cekala sam 5h da ga uzmem da niko ne vidi jer ce me lincovati. Sad ne znam nibgde sa.njim ni sta sa njim....a najgore sto su mu noge paralizovane i ne znam sta cu.....i em sam crkla sredjivajuci em sad zbog psa se nerviram jer mi ga zao i jer ne znam sta cu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama sto imate skocka, moja bebica je jos uvek toliko mirna da mi ove 4 nedelje od pregleda do pregleda deluju kao 4 godine. Sa Milom sam bila dosta mirnija posto je ona bila nemirko mali, a ova bebica je izgleda neka flegma, ne znam samo na koga. 

Joj Kruela, sta ces sada sa tim psom da radis? Jel ste vec bili kod veterinara? 

Analim, kako je Mila?

Mozza, kada idete kuci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba se razigra tek kada legnem, pre toga ne, jer je maltretiram. Danas je bio haos dan, tek sad legla. Mnogo sam se umorila. Ne mogu da pohvatam kad sta od lekova treba da popijem. Tothema 2x, Folnak 3x, Nistatin 3x, Probiotik 3x, Fraksi. 

Milice, tako je kod nas bilo. Starija bila nemirna u stomaku, ubijala me je. A ova mala mirna, nezna.. a sada sve kontra. Mala je harambasa, a starija sva na note .

Kruela, sta ces sa psom?

Imamo li temu o Kandidi? Potrebni su mi saveti. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni V nije bio ovako aktivan,ova beba sutira i okrece cak i kada hodam. A uvece kad legnem pogotovo.

bio je veterinar i gledao ga,rekao je da ga utoplim i dam mu da jede i ako "ozivi" da je dobro a ako ne da ce morati da se uspava...ali njemu su tri noge oduzete. Nemoze ni da lezi normalno. Stavila sam ga u kotlarnicu jer je tamo pec i pokrila ga ,dala sam mu da jede hleb i sarmu(hkeb sam mu daka jer se brzo pretvori u secer pa reko mozda dobije snagu) ali nista. Vodu nije ni liznuo. Ali star je pas....vidi se...i po zubima i ocima. A oci suzne,toliko mi ga je zao. Dala sam i na fejs ali niko se ne javlja. Ne javljaju se ljudi vise za rasne stence a kamoli starog mesanca. Mada se nadam da ce do ujutru da se javi vlasnik.

Da,Analim,kako je Mila?

Mozza,kad vi idete kuci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, izvinite sto ne mogu da pohvatam vaše poruke, jer imam svoju muku. A mislim na vas sve svakako. 

Mila je danas mnogo bolje. Vec je izašla iz inkubatora i prebačena na poluintenzivu. Išla sam pre podne da je vidim. A predveče su je doneli kod mene da se mazimo. Zaključili su da se nagutala plodove vode i izbacivala je povremeno celu noć i jutro. Sutra će možda biti prvi podoj, a za sada je na dohrani.

Najveća ljubav :wub:

IMG-20190201-110847.jpg

IMG-20190201-204317.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao bubica divna:wub::wub::wub:

analim,ne brini ti za nas. Uzivaj sa njom! :)

zelim vam brz oporavak i odkazak kuci gde je sve lakse. :)

k a m i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna je:wub:

Mrvica, hrabrica. Dobro je da ste sad ok, da ste se danas i mazile, a tek cete da uzivate:wub: 

 

k a m i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim, malena dusica :wub:

I moja K je posle rodjenja krkljala malo kad dise. Ovi ovde nista, isla sam ja da tamo prijavim. Kao pa verovatno se nagutala pa zato. Tako da se to desava i ne brini zbog toga. Jedino ako je bila zelena ili zamucena plodova voda, ali to se desava kada se pregura termin. Onda mora AB. Mazi je i tepaj joj, oni se odmah umire. Dusa mala. 

Ja budna, naspavana. Onesvestila sam se u 23h, samo 2x ustajala. Mm sinoc pustio da nesto gledamo, ma kakvi, toliko sam bila izmaltretirana da sam zaspala odmah. 

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja budna od pola 5,A malo zeza sa spavnjem tj uspavljivanjem,nekad zaspi samo da ga spustim u krevetac i gotovo,a nekad ne zna ni sam da li bi dok sisa ili da se nosa...srecom U je otisla malo kod tate u Beograd pa ce odmoriti od njegovog plakanja iako ona tvrdi da ga necuje nocu da place,a kreveti su im jedan do drugog

racic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro

mi smo juce bili na sistematskom sa 9 meseci, i prava je manekenka. Sledeci mesec pocinjem da joj smanjujem sisanje, pa da udjemo u vrtic i super.

Bralac, racic, k a m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim, divna ti je Mila :wub: hrabrica mala! Mazite se I uzivajte sada, a uskoro idete I kuci. Puno :babymommy: za mamu I njenu slatku bebicu. 

Mmaka, bravo za manekenku! :)

Nama je jutro pocelo veselo, Mila se naspavala pa sa tatom pravi sou. 

Kam, ima tema Kandida, trudnoca_zdravlje_kandida. 

k a m , mmaka i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi danas ludnicu imamo. 

Bice nam puna kuca, pravimo box za nove pse dobermane....  H A O SSSSS

muzijak mi je kod prozora vezan, Masa zaspala a on laje i laje i laje jer je zenka na drugom kraju a u teranju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka tebi je bas veselo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmaka,zasto vezanog da se ne napare? 

Ja cekam kod.moje teranje a nisam primetika jos. A volela biu da jednom ima kucice jer je dobro navodno za njih ako bi je sterilisala. Idem sad da uspavam ovog psa,nadam se da cu maci veterinare jer on ne moze ni da lezi jadnicak. :(

doduse mi nije trebao ovaj trosak ali nisam mogla po vetru i hlandoci da ga ostavim u jarku mokrog i povredjonog i gladnog. 

Ja sam zaspala u 01h a ustala u 9h naspavana. V soavao kod moje mame,mm radi ceo dan pa idem kod nje i ja ceo dan. Mrzi me da sedim kuci. 

Mmaka,zao mi je sto vec mora u vrtic. Bas mi je zao sto tako mali moraju da idu..... :( ja.do 3.godine necu davati sigurno a ako.uspem.nekako ni do 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmaka,zasto vezanog da se ne napare? 

Ja cekam kod.moje teranje a nisam primetika jos. A volela biu da jednom ima kucice jer je dobro navodno za njih ako bi je sterilisala. Idem sad da uspavam ovog psa,nadam se da cu maci veterinare jer on ne moze ni da lezi jadnicak. :(

doduse mi nije trebao ovaj trosak ali nisam mogla po vetru i hlandoci da ga ostavim u jarku mokrog i povredjonog i gladnog. 

Ja sam zaspala u 01h a ustala u 9h naspavana. V soavao kod moje mame,mm radi ceo dan pa idem kod nje i ja ceo dan. Mrzi me da sedim kuci. 

Mmaka,zao mi je sto vec mora u vrtic. Bas mi je zao sto tako mali moraju da idu..... :( ja.do 3.godine necu davati sigurno a ako.uspem.nekako ni do 4.

ja moram da je dam i klinac je isao sa 1 god u vrtic, jer nemam roditelje. Pa vezan je jer ne sme danode kod pitova ( nemam pregradjeno) a vec su se sparili. Zato danas radimo box da bi ne bude vezan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem da moras.... nego je meni zao tako maleni kad su. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem da moras.... nego je meni zao tako maleni kad su. 

da da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja moram A dati sl godine u ovo vreme u vrtic tj jadlice,jer ja treva vec u decembru ove godine da se javim na posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zalosno...trebali bi duze da daju negu deteta. Zavidim ovima u Slovackoj. Tri godine covece. Ja bih volela da najdem nekog za ciscenje kuca oa dok ne nadjem nesto normalno da radim to. Tri outa nedeljno sto se ide se zaradi  27.500 mesecno i to cisto ...a 4 dana sam kuci i radim samo prvu. E sad da li cu naci nekog j da li ce biti uopste normalan videcemo. Ali za te oare ne planiram da idem negde da radim 8h 6x nedeljno dok je beba mala. Bolje da odrasta samnom. Imamo dovoljno....detinjstvo mu necu vratiti a posao cu naci. Volela bih da uspem e sad kako bude.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.