Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Da,lepo ide uz prezime. :)

Janko :D 

imacemo imena dva kao dva srpska tenisera hahaha Viktor i Janko. Prvi nisam htela,ali sad kad gledam ok mi je ime a i nemam neko drugo a sta znam,slaze mi ss uz V. Da li sam toliko ponavljala ili se stvarmo slaze vise ne znam....i V je rekao da se zove J beba tako da ce biti tako. 

 

Analim i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky cestitam:) A beban je mnogo sladak:wub:

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrkyyyy :wub::baby: cestitam! Da vam je ziv I zdrav a ti da nam se brzo oporavis! I da nam napises kako je bilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je Aleksa :wub:

Rodili smo se u 15:35,3070g imamo i sad nanamo.. 

Inace nisu mi dali da ponesem svoje stvari i sad nemam nista u porodilistu,za bebana apsolutno nista....popizdela sam

https://postimg.cc/fkxkr0gK

:wub:i sipak pokazuje ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,cestitam! Ziv i zdrav bio i lepo napredovao :wub: kad budes malo odmorila i budes bila u mogucnosti pisi nam,bebac je presladak jos jednom cestitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky:wub: 

Divan je,cestitam!

Sad uzivaj i brz oporavak. 

Pisi nam kad budes mogla kako je teklo i proslo. Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky draga, skoro sam se rasplakala. Mnogo mi je drago i cestitam od sveg srca mami, tati i velikoj seki! Presladak je! :wub:

Pusti stvari, donece ti. Najvaznije da ste vas dvoje dobro! 

mmaka i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky cestitam ti od srca!!! Nek vam je ziv i zdrav i sada se opusti i uzivaj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooooo Cvrkyyyyyy:wub::wub::wub::wub:

 :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Nek je ziv i zdrav i veseo i nasmejan iii ma sveee srce malooo divnoooo:wub::wub:

Konacno!:wub:umalo nisam napravila rupu u kancelariji:D

Uzivajte!!!!!

broccoli i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky:wub::wub::wub:

Nek je živ i zdrav Aleksa:baby::baby::baby:

Uživajte beskrajno, ljubim vas oboje:babymommy:

Divan je, predivan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky , cestitke od srca :wub: malecki je med . Srećno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke, Cvrky! Predivan je! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky divan je :wub: cestitam ti od srca i da ti je ziv i zdrav jos 100 god :babymommy::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zene od srca :wub:

Dosli mi u porodiliste u 11h i zovemo dr,on vija ko da nas primi jer je danas dezuran...Primili nas posle nekih pola sata,obavila pregle i vikala da imam bolove :lol: lazem naravno da me prime...salju oni mene na porodjaj,ali ne smem torgu da nosim,a ja spakovala platnenu torbu i samo da spakujem za sebe u jednu kesu...ocas posla se otvorila 3 prsta,a da nisam skoro ni osetila...u 15 i 10 me odvrli na porodjaj...ne mogu braonilu opet da mi stave,5 prstiju otvorena,dr busi vodenjak...krecu bolovi sve jaci i jaci,pocinjem da trazim epi :lol: dosla babica kaze moze,ali dr mora odobriti,dok su se oni vijali nama glava krenula napolje,ja viknem i stvorili se svi,ma za cas se porodila,pukla nesto smesno,ali morali me usiti....tako da u 15:35 rodio se Aleksa....a od nasih stvari nista,nemam ni pavlovicevu ni pampers za bebana sve mi u garderobi na prijemu....pizdim sve vreme,kao tek u ponedeljak mogu dici,tako mi rekla jedna babica i ne znam sta da radim sad?!

Sisali smo 3x...posle porodjaja odma kontakt telo na telo,izmeriliga,sredili i odma dojenje jos u sali

mozza, broccoli, blesava i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zene od srca :wub:

Dosli mi u porodiliste u 11h i zovemo dr,on vija ko da nas primi jer je danas dezuran...Primili nas posle nekih pola sata,obavila pregle i vikala da imam bolove :lol: lazem naravno da me prime...salju oni mene na porodjaj,ali ne smem torgu da nosim,a ja spakovala platnenu torbu i samo da spakujem za sebe u jednu kesu...ocas posla se otvorila 3 prsta,a da nisam skoro ni osetila...u 15 i 10 me odvrli na porodjaj...ne mogu braonilu opet da mi stave,5 prstiju otvorena,dr busi vodenjak...krecu bolovi sve jaci i jaci,pocinjem da trazim epi :lol: dosla babica kaze moze,ali dr mora odobriti,dok su se oni vijali nama glava krenula napolje,ja viknem i stvorili se svi,ma za cas se porodila,pukla nesto smesno,ali morali me usiti....tako da u 15:35 rodio se Aleksa....a od nasih stvari nista,nemam ni pavlovicevu ni pampers za bebana sve mi u garderobi na prijemu....pizdim sve vreme,kao tek u ponedeljak mogu dici,tako mi rekla jedna babica i ne znam sta da radim sad?!

Sisali smo 3x...posle porodjaja odma kontakt telo na telo,izmeriliga,sredili i odma dojenje jos u sali

svaka cast za brzi porodjaj! 

Tek u ponedeljak? Nema sanse, to samo doticne mrzi da odu po stvari! A onda ti niima lepo krvari po krevetu ako im je tako lepse. Aleksa je pravi zmaj izadje za cas i siki lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smaram dr za stvari,ali bas me briga

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky cestitke od srca :wub: slatkis mali nek je ziv i zdrav i nasmejan :baby:Bas lepe vesti super sto je sve brzo proslo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Cvrky,beban je pravi med.Neka vam je ziv i zdrav :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste me skinule sa spiska? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je uhvatio virus neznam kako... Tenperatura, povracanje, glavobolja, kasalj ko upala pluca, grlo... Dva dana nisam bila ziva otisla kod dr bebe su dobro ... Izvadila krv crp 58 i dao mi je antibiotik sad sam malo bolje ali ono je nikome nepozeleti.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, bolje je sto si pukla nego da su te sekli. Pucanje je prirodnije za telo i mnogo bolje se isceli. Pukne tamo gde je ona bila najslabija i onda se sama regenerise lakše. Dok je sečenje agresija pa se i sporije isceljuje. 

Racic gde bas u trudnoći navuče to. Ja sam pre možda godinu dana pokupila neki opasan virus, počela sam da kasljem iz čista mira sa takvih bolovima u plućima da sam mislila da umirem. Doktor mi je dao kapi neke koje imaju kodein, kako bih preživela bolove i počela da izbacujem slajm, i još naravno neke kapsule uz to koje se razmucuju u vodi. Oni je bilo strasno , znaci plašila sam se svakog kasljanja koliko je bolelo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky87, čestitam od srca! Jako mi je drago da se sve dobro završilo. Bebac je predivan! Super pa se sve veoma brzo završilo i da se nisi puno mučila. :babymommy: :wub:

Idemo sada dalje, Mozza i ja :babycrib:

k a m , racic, *Cvrky87* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, bolje je sto si pukla nego da su te sekli. Pucanje je prirodnije za telo i mnogo bolje se isceli. Pukne tamo gde je ona bila najslabija i onda se sama regenerise lakše. Dok je sečenje agresija pa se i sporije isceljuje. 

Racic gde bas u trudnoći navuče to. Ja sam pre možda godinu dana pokupila neki opasan virus, počela sam da kasljem iz čista mira sa takvih bolovima u plućima da sam mislila da umirem. Doktor mi je dao kapi neke koje imaju kodein, kako bih preživela bolove i počela da izbacujem slajm, i još naravno neke kapsule uz to koje se razmucuju u vodi. Oni je bilo strasno , znaci plašila sam se svakog kasljanja koliko je bolelo. 

E bas tako je i meni toliko me bolelo dok kasljem valjda mi se grlo poderalo a temp nespada pod paracetamolom 37.5 inace skace i tako non stop nisam mogla ni da pogledam tel jedva do wc. A sad mi je bolje samo je jak AB bas me osamuti... Al samo nek prodje kaze dr da nece stetiti bebama.... 

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic, drzi se! 

Mene nesto bubrezi zaboleli. Nalivala sam se cajem i non stop piskila. Strah me je jer su me u onoj trudnoci koju sam izgubila boleli bubrezi, a nisu znali sta je. Posle isla na kojekakve pretrage prosle godine. Ne znam sta mi je sad. U ponedeljak imam redovnu kontrolu pa cu reci dr. Ako treba oticicu i kod opste prakse. U utorak sam davala urin, videcu i taj rezultat kakav je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.