Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

neon,kakva skola?  Nije strasno ako dva puta nedeljno. Bar ces resiti ako ti je sad prilika. 

cvrky,nasla sam te,imamo jednog zajednikog pratioca. Zenu sto tetovira. :)

 

 

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Neon :)

Samo pozitivni budite

Izgleda cu se ja jos od ovih setnji poroditi,mene toliko sad boli dole i toliko gura,a oko 13h idem po rezultate i moram u kupovinu za rucak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu biti ili Maja iz Bg,tj iz 29te ili Zulu iz Kovacice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nju sam upoznala na tattoo konvenciji kad sam bila model jednom liku,svi su se divili sta sam izdrzala,mada sam posle 8 i po sati bola pocela da placem i da se tresem :lol:

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neon,kakva skola?  Nije strasno ako dva puta nedeljno. Bar ces resiti ako ti je sad prilika. 

cvrky,nasla sam te,imamo jednog zajednikog pratioca. Zenu sto tetovira. :)

 

 

ja raradim inace IT, sad idem na usavrsavanje iliti  na obuku za programera... nisam imala tj nemam nikako vremena dok radim za takav korak a tek necu imati posle dok radim plus dve bebe za tako nesto... tako da posle dugo razmisljanja sam odlucila da to sad uradim jer to mi je i ulaganje za buducnost, ne samo zbog beskrajnih novcanih mogucnosti :) vec i zbog vremena, naime mocicu i od kuce da radim sto ce mi zbog dece biti super... znaci kontam, sad dok su mali i nece mozda osetiti da bih kad su veliki vise bila tu.. 

ali sad kako se priblizilo bas mi zebe oko srca... ali dobro, 2 x nedeljno cemo uspeti :) 

cvrky sad kad si dosla do kraja, setnja moze samo da ti dobro cini :)

leni, Earl Grey i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brocoli :babymommy:

EG, slazem se za to testiranje. Nikakva predznanja nisu potrebna, oni tamo gledaju neke opste stvari. Inace, mene su bas pukle emocije pred K polazak u skolu. Ono dete se raduje, a meni se samo place. :rolleyes:

Milice, diiivno sto je devojcica. :wub: Znas ono "nema sestri bez sestre". Bas je tako, videces kakva je to ljubav.

Neon, hvala Bogu da krece na bolje, daj Boze da se sasvim oporavi. 

Inace, ja sam resila da kad beba napuni par meseci, tamo preko leta krenem na casove voznje. Imam dozvolu, ali ne vozim sigurno 13,14god od kada sam imala udes. Ali mnogo se mucim sa prevozom, vuci decu, po svakakvom vremenu, a sad ce ih biti i troje. I resih da uzmem instruktora i da ga platim, ako treba i par meseci. Necu da mi mm ili moj otac pokazuju jer nemaju zivaca, a meni malo treba da odustanem. Videcemo samo hocu li uspeti kad dodje beba i to da uklopim. 

Analim, miliccam, mozza i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ko se razume u IT njemu je i ovde super,moj brat je zavrsio vojnu akademiju za telekomukaciju i master,jedan od najacih sto se tice toga je,napusti vojsku i poceo je da radi u NS sa nekim dekanima koji rade programiranje,odma mu dali posao i sad dospeo je maximum tu i sad je ista firma,ali prelazi da radi za porse,posto rade za auto industriju,a usput zavrsava programiranje,e sad znam da je polakao ptogramiranje 1,pa da je trebao 2

Bome mi ne prija tolika setnja

Ja znam da vozim,ali ne vozim nasa kola posto mm ih obozava i onda ne zelim da ih vozim.Nekad mislim da vise voli auto od mene :lol:

Izmenjeno od strane *Cvrky87*
Analim i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj smer je frontend web Developer  posto sam vec radila u toj oblasti... 

A mislila sam cvrky da ces se jos lakse poroditi kad puno sestas :)

Kam veruj mi posle dva puta ce ti biti vec kao da si uvek vozila... ja evo vozim vec 22 godine,aktivno, svaki dan... ne bih mogla bez kola, zivot je mnogo jednostavniji kad vozis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon, bas mi je drago za zeta, nadam se da ce se uskoro probuditi. I bravo za usavrsavanje, ja sam sa Milom ucila nemacki i isla na polaganja. 

Kam, super za voznju. Meni nije dobro kada citam kako se cimas autobusom, tebi auto bas treba a sa troje dece bice ti preko potreban. Meni je pre par meseci stigla nemacka dozvola i od tada vozim, pre toga sam bas dugu pauzu pravila , mozda 10 godina nisam vozila. Mm me je ucio (ali on bas ima strpljenja) prvo dva dana na parkingu i onda sam pocela da vozim. Brzo se sve to vrati, nece ti trebati par meseci sigurno. 

Mmaka, slatka je :wub:

Cvrky, samo ti setaj. :)

Inace, ja sam celog zivota patila sto nemam i sestru pored brata, tako da mi se zelja ispunjava da Mila ima sestru i ona nju. 

Analim, Earl Grey i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://postimg.cc/6TTBH0Cn

Ovo je nas kutak za bebu,ormaric sa jelkom je njegov,na U je tv,ostalo mi samo jos puzle da uzmemo,jer necu tepih,to mi se sa U pokazalo vrhunski za ucenje da puzi i da se igra i sad ima svoje winnie the pooh,a od vecih stvari ostalo mi da donesem od strica i njenu hranilicu posto je glomazna pa smo je tamo steknuli :)

Bas je lepo.Takvu posteljinu imamo i mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zene na podrsci,cini mi se da najvise od svih kukam :D

Neon,nadam se da ce se zet probuditi kad je vec poceo da reaguje.

Ja takodje imam dozvolu ali ne vozim od kad sam trudna,ne verujem sebi pa bolje da sacekam jos mal

Cvrky,nasla sam te :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Milice i htedoh da ti kazem da si upravu! Imati sestru je najvece blago!  Ja mnogo volim devojcice! I u trudnoci sam govorila da jedno bude zenskoa drugo moze i musko :) ali devojcica obavezno! 

miliccam i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da Cvrky i ja te nadjoh ali si videla vec valjda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, samo ti nama kukaj. Zato smo ovde jedna za drugu.

Ja nisam htela da vam mracim, ali bas me nekad crne misli obuzimaju posebno nocu kad ustajem.  Strah me za bebu, strah me i  za moj zivot, onda idem da obilazim decu pa ih ljubim. Sinoc sam u kupatilu plakala od bolova. Samo me tesi moja beba kad pocne da mrda, da je ona dobro. 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se voznje tice, ja ne samo da sam tremaros, nego i nikad nisam kako treba naucila da vozim. Meni je i dalje visa matematika upravljati autom, pa orjentacija, pa prostor...ma bas sam duduk totalni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam za strah i to te razumem sve,jer isto mi je i jako sam depresivna,bas se vidi po meni da ne mogu vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos drage trudnice, redovno vas pratim ali ne stizem da pisem. Mozete i mene da dodate na spisak, ja sam 10ta nedelja, termin 9.08.2019. :wub::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos drage trudnice, redovno vas pratim ali ne stizem da pisem. Mozete i mene da dodate na spisak, ja sam 10ta nedelja, termin 9.08.2019. :wub::babycrib:

Bralac, :baby:divno, dobro nam dosla! 

Stavicu te na spisak. ;)

Bralac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bralac, :baby:divno dobro nam dosla! 

Stavicu te na spisak. ;)

Hvalaa na dobrodoslici :baby:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ove vene, pa hemoroidi, pa muke sa praznjenjem, pa bolovi kojekakvi, ma vise ne znam ni sta mi ne fali. Ali ne samo vezano za trudnocu, nego i od pre. Onda me naravno strah tromba..Pa i ova kila i sta ce biti sa njom posle trudnoce, pa vene i koliko mi je sve grozno dole, kako cu se poradjati i kako ce to izgledati posle por. Ma da vam ne pricam sta mi sve prodje kroz glavu. Pritom uopste nemam poverenja u dr, prosle godine kad sam imala pobacaj jedva izvukoh zivu glavu. I sad samo mislim hocu li se vratiti kuci mojoj deci. Ove godine sam resila da mm pripremim pre nego sto odem, da mu sve pokazem gde sta stoji i u sve ga uputim, za slucaj da se ja ne vratim. I ako bude bilo kriticno da kaze da bebu spasavaju, a ne mene. 

Iskukah se ja vama. :(

Evo da vidite kako smo zavejani, kod nas zimska idila. 

https://www.dodaj.rs/image/PVbPR

https://www.dodaj.rs/image/PVZMv

https://www.dodaj.rs/image/PYLJ6

mmaka i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo. Ceo post ispisem i roman i nestane net.... dzizs. 

Neon,ja sad vidim ceo post taj gde si pisala i za skolu. Prvo drago mi je da situacija sa zetom ide na bolje i drzim palceve da ide samo na bolje. 

Za skolu,ako mozes da napredujes samo napred. Zasti da ne?! A i sto.kazes svakako je bolje dok su manji. :)

Kam za strahove te razumem. Ja imam neke strahive iako imam 2,5godine vozacku i aktivno vozim. Nemam jos dobru procenu.... 

cvrky,setaj sto vise. Pokrenuces sama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ama bas sve te razumem,ja znam cesto mm da pitam sta bi radio da se ja nisam izvukla...bilo bi mu pretesko i sad kad kukamo koliko nas kosta pregled,jbg svaki 5ti dan 6000din,moji nas onda tese da za to mora biti da se slucajno ne bi desilo nesto prvo meni pa bebi,onda se mi umirimo,ali su tu brige 24/7 hoce li sve biti ok,hoce li i njemu poceti zeludac da raste od plodove vode,bolovi me brinu,razmisljam hocu li opet imati problema sa venama,svako vadjenje krvi gledam u vene da li ide.. onda razmisljam o mojoj U sta bi ona sad bez mene, zivela bi kod oca,bila ispustena i ko zna sta bi joj pruzio...tako da sto muka i briga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.