Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hristo se rodi!!!!Zene da ste mi zive i zdrave sa vasim bebicama i porodicama i da ove praznike provedete u miru i slozi:babymommy:

Earl Grey, Neon, Analim i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan Vam Bozic. :)

Kam,ne mogu da nadjem kod nas naprstak nikako a u aksi sam videla. I jednu tetru sarenu vini pu. Htela sam da porucim preko sajta ali iskreno ne placa mi se ptt jer je poskupeo na 400din a za te pare imam omeksivac npr... mislim bar da uzimam gomilu pa da ne gledam ali za dva manje stvari mi se ne daje. Pa sam mislila da mi neko uzme i posalje kovertom a ja uplatim novac. Ali posle sam se setila da je kumina sestra u Bg pa ce mi.ici ona. Ali.posle dogovora sa njom sam videla da je ptt za porudzbine preko 2000din besplatan. A vidim da imaju i kupko jeftiniji nego ovi u Ns pa sad razmisljam da li da pregledam sta mi jos treba i da uzmem tamo ili ce mi uzeti kumina sestra oa doneti kad bude dolazila. 

Ja imam svako jutro gace mokre. Ali mi se ide i u wc cesto tj liski mj se a kad odem,dve tri kapi.... moguce da beba preko noci nalegne na besiku? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaistinu se Hristos rodi žene. :baby:

Moja svekrva ima vezu za načelnika porodilista u Novom Sadu, pa me je napomenula za epidural. Tako da postoji velika šansa da ga dobijem, ako se prethodno stvore uslovi za to. Radujem se tome. Epidural je navodno besplatan već 3 godine, ali ga retko ko dobije jer nema anesteziologa. 

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaistinu se rodi , srecan vam Bozic! 

Mozza, srecan ti rodjendan! :) Sve najlepse! A najlepsi rodjendanski poklon ti stize uskoro. :babycrib:

mozza, k a m i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Epidural...blazen bio. Ja cu morati da zovem anesteziologa unapred da se dogovorimo. Tako sam i sa V. On dolazi po pozivu. Ne trazi nista(nema tarifu) ali svi caste. Tako sam i ja. Da nije bilo njega tamo,umrla bih. Em ljubazan pa me je umirio zbog toga em sam epidural mi je bio spas. 

Mozza,srecan rodjendan! :wub:

Neon, mozza i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, nisam znala da ti je rođendan. Neka ti je sa srećom! :wub:

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj @mozza ja zaboravih! Srecan rodjendan :*

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se.plasim bez....prvi put sam bila.spremna imala sve analize ali sam bila u fazonu ako budem mogla da trpim,istrpepcu bolove. Medjutim samo.u jednom.momentu sam zvala mm da zove anesteziologa da dodje. Sad se nadam da radi i da ce doci na.moj poziv.... ne bih bez nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, srecan rodjendan!

Cvrky, i ja triput i ne razmatram ga. 

Deca bila sa mm na sankanju. Ja uspela i da dremnem pored svog posla. Popila sam bukvalno dva gutljaja kupinovog vina i ono me osamutilo skroz. 

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni bilo kako cu prislo,ali nikakav problem,dva napona i babica pripomogla i tako da sam i nju rodila i pregledali je i onda posteljicu rodila 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni bilo kako cu prislo,ali nikakav problem,dva napona i babica pripomogla i tako da sam i nju rodila i pregledali je i onda posteljicu rodila 

Cvrky samo zbog tebe dodjoh na temu. Drago mi je da je malisa jos u stomaku :wub:

k a m i zvezda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! 

Kasno smo sinoc dosli kuci i odmah zaspali. Jutros mm ode na posao, deca jos spavaju. Jedva cekam da se polako vracamo u ritam. 

Ja sam celu noc ustajala da piskim. 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam sanjala svoj porodjaj koji je trajao minut. Posle mi mm kaže da pročitam šta to znaci sto inače nikada ne radim jer ne verujem u te gluposti , ali hajde. Kada ono nešto sto sam i sama znala, strah od porodjaja, kako će se sve odvijati i da sto pre prodje. 

Inače, dete mi je dobilo već termin za operaciju sledeće nedelje. Znaci moram da pomerim ginekologa za ranije i ranije moram da odradim ogtt test. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene , 3 nedelje posle UZ I vec sam pocela da umisljam , prosle nedelje sam bebu bas osecala I nisu bili leptirici vec malo konkretniji pokreti, kao da se okretala a evo sada zadnjih par dana nista. Znam da je jos uvek rano da je osecam redovno ali da li se secate u ovom periodu koliko ste cesto osecale bebicu, vi koje ste osecale ranije? Za par dana ulazimo u 15.nedelju.

I stomak mi je sinoc bio bas veliki I tvrd , a od jutros skoro nista, pa me je to dodatno zabrinulo.

mozza i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, ovde veje sneg bilo bi super da se zadrzi.

Juce sam slavila rodjendan naravno i Bozic i ceo dan imali goste uz to sam izvukla i novcic iz cesnice :) ocekujem da ce ova godina biti uspesna,hvala vam zene sto ste se setile mog rodjendana.

Takodje sam bila kod kardiologa i malo mi se srce pogorsalo ali to je ocekivano jer je vise optereceno ali za sada nije alarmantno,rekla mi dr da polako smanjujem metoprolol jer zbog tog leka mi je beba manja i kasni toliko a ako budem imala velike aritmije da povremeno popijem cetvrtinu,nisam znala da beba moze da kasni zbog toga,danas idem na ultrazvuk pa da vidim koliko smo napredovali

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U tom periodu skoro nikako ništa nisam osećala , retko i to tek sada u četvrtoj 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam,mislim da nemas razloga za brigu,jos je mala beba i super je sto si je tako rano osetila ali verovatno ne osetis bas svaki pokret u ovom periodu,ja sam relativno kasno osetila prvi put a i posle 20 nedelje nije bilo svaki dan ali sve smo razlicite

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.