Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam najludja sto sam stalno vikala da bude prva beba rodjena u bg nocas :lol:

 

Analim i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro:)

Drage mame i buduce mame jeste li spremne za docek ng

ja zavrsavam sa pripremama :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Ja sam sad ustala...malo da pospremam kucu konacno se spremam....

mi cemo sedeti kod kuce najverovatnije.

mozza i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene, 

Ja nisam mogla da odolim juce :wub:

2018-12-31-09-03-09.jpg

Nemamo puno letnje garderobe za prvih par meseci, samo par rozih stvarcica a ovo mi se svidelo I jos univerzalno. 

A veceras kucna zurka, mi smo jos uvek Sloveniji pa ce nam doci prijatelji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro trudnjace :baby:

Ja sam sinoć napravila tortu, po želji mm. Od jutros sam na nogama. Išla sam vaditi krv, pa do grada i na pijacu. Sad se vraćam kući da napokon kafu popijem.

Ja nemam osećaj da je ng, jer niti šta posebno pravimo, niti igde idemo. Mm će malo raditi, a malo biti sa mnom. A nisam htela nikoga da zovem u goste, samo bih imala posla.

Odlucila sam da danas nazdravim voćnim vinom od borovnice. ^_^

mozza i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene, 

Ja nisam mogla da odolim juce :wub:

2018-12-31-09-03-09.jpg

Nemamo puno letnje garderobe za prvih par meseci, samo par rozih stvarcica a ovo mi se svidelo I jos univerzalno. 

A veceras kucna zurka, mi smo jos uvek Sloveniji pa ce nam doci prijatelji.

Preslatko jeeee :wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene, 

Ja nisam mogla da odolim juce :wub:

2018-12-31-09-03-09.jpg

Nemamo puno letnje garderobe za prvih par meseci, samo par rozih stvarcica a ovo mi se svidelo I jos univerzalno. 

A veceras kucna zurka, mi smo jos uvek Sloveniji pa ce nam doci prijatelji.

Mnogo je slatko :wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo takodje biti kuci,malo kasnije mozda prosetamo do trga da vidimo vatromet na dunavu i to nam je sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cao :)

Sanjala sam grozan san i jos sam pod utiskom, bolje da vam ne pricam..

Milice, slatko je. 

Mi nista nismo poceli da kupujemo sem malo kozmetikice kad naletim. Cekam ekspertni, mada mi je i i od njega frka. Cela mi ova trudnoca prolazi u nekim strahovima. Samo smo razmatrali sta od opreme imamo, sta treba da pojurim da vrate. 

Sto se termina tice, pm mi je bila 19.07. a tp 26.04. Ja se nadam da udjem u deveti mesec pa posle slobodno neka krece. Pisala sam da sam decu radjala 11 i 17 dana pre termina. Meni je to racunanje termina cista glupost jer su mi ciklusi kraci, dobijam na 23-26dana. Pritom se devojcice prave pre ovulacije koja je kod mene ionako ranije. Tako da tp je jedna veeeelika glupost. Zato se i ne potresam sto mi beba "zuri" 10-12 dana, ne zuri ona uopste, to je sve ok. 

Ja sam nesto pospana iako sam ok spavala. Imam posla i po kuci. Mm otisao do grada, izgleda se zaglavio u guzvi..Deca i dalje slinava ali je bolja situacija. 

 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo za ng biti kuci sa Masom. Moj klinac ce ove god biti kod tate, pa ga sutra uzimam. Nzn da li cemo otici kod drugara al svakako smo kuci.

inace, pre par dana sam rekla da gledam dobermana ili pinca... e,pa, stigla nam dobermanka :) 

na trpezi ce biti, ruska, poh kackavalj, rolovano/punjeno svinjsko meso i torta. 

Uzivjte, i da Vam svima 2019 bude srecnija!

*Cvrky87*, mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas dobila rezultate davl testa i nosila kod dr nisu dobri, i neki PAPPa iz krvi mi je nizak tako da idem treceg da vadim krv za onaj test sto se salje u nemacku pa cemo videti .... Mi cemo isto u kucnoj varijanti sa bratom, snajkom i bebicom.... Svima zelim lep ulazak u Novu godinu :)

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic, koliko znam dabl se uopste ne preporucuje da se radi u blizanackim trudnocama, bas zbog ovakvih stvari. Cudi me da te tvoja dr nije upozorila. 

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic samo polako, verovatno je sve u redu, kao sto su ti vec rekle zene, dabl kod blizanaca nije bas najmerodavniji. Nadam se da ce sve biti u redu, javi nam rezultate. 

Zene, da ste mi zdrave I srecne u NG I vi I vase bebice I porodice. 

k a m , Analim, mozza i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic,slazem se sa ostalim zenama,verovatno je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I od mene sve najlepse za novu 2019 godinu! Mom je muzu danas rodjendan i mi cemo po prvi put kucno da cekamo NG..

@racic upravo zato su mi rekli da je za blizance dabl nepouzdan, mada su i meni rekli da ako dabl ne valja mora da se radi analiza plodove vode ili neinvazivni prenatalni test... kakav je bio pregled uz? Jesu videli nosnu kost? Ako je nosna kost prisutna, protok krvi u redu i butna kost kako treba onda je najberovatnije sve ok! Nemoj da brines

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa uz je uredu i sve sem tih nekih proteina to je u krvi mislim da je tako rekla posle mi je dr iz Ns objasnila preko tel da to moze biti znak da je posteljica mala il tako nesto i da nemora znaciti ali da moraju iskljuciti mogucnost tom dnk analizom jer ako je to ok nemoram na amnio sto bi da izbegnem... Iskreno lakse mi je da znam na cemu sam a dr ce imati smernice....jacicu do bozica cu znati hvala svima na podrsci bice to ok 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice sve ok racic, ne sekiraj se. 

I vama sve najbolje u novoj godini, da grlite svoje bebice i uzivate sa njima i najmilijima. :wub:

miliccam i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa uz je uredu i sve sem tih nekih proteina to je u krvi mislim da je tako rekla posle mi je dr iz Ns objasnila preko tel da to moze biti znak da je posteljica mala il tako nesto i da nemora znaciti ali da moraju iskljuciti mogucnost tom dnk analizom jer ako je to ok nemoram na amnio sto bi da izbegnem... Iskreno lakse mi je da znam na cemu sam a dr ce imati smernice....jacicu do bozica cu znati hvala svima na podrsci bice to ok 

Ne sekiraj se racic,bice sve u redu.Neon ti je vec rekla da je za blizance dabl nepouzdan.Moja zaova je imala lose rezultate dabl testa,rizik na dauna je bio 1:115 ili 1:135.Prokrvljenost posteljice joj nije bila dobra i dobila je aspirin da pije a ima visok pritisak inace.Triple test je zakasnila da uradi (radi se u 16ned cini mi se),onda je radila kvadriple i rezultati su bili ok.Rodila je zdravog decaka.Verujem dace i kod tebe biti sve uredu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ne sekiraj se racic,bice sve u redu.Neon ti je vec rekla da je za blizance dabl nepouzdan.Moja zaova je imala lose rezultate dabl testa,rizik na dauna je bio 1:115 ili 1:135.Prokrvljenost posteljice joj nije bila dobra i dobila je aspirin da pije a ima visok pritisak inace.Triple test je zakasnila da uradi (radi se u 16ned cini mi se),onda je radila kvadriple i rezultati su bili ok.Rodila je zdravog decaka.Verujem dace i kod tebe biti sve uredu

Meni je za jednu 1:127 za drugu 1:75 Jeste to je spomenula prokrvljenost posteljice da moze biti problem.... Hvala svima ljubim vas i uzivajte veceras :wub:

Izmenjeno od strane racic
Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna Vam nova godina! :wub:

Mene lumbalni deo rastura,zategnut je...treba mi nesto istezanje a ne mogu da doprem do tog dela. Pravila sam veceru....spavaju kod nas jetrvine i deverove devojcice tako da ce V imati drustvo a ja odmarati....jedva cekam da legnem.

sto se termina tice ja smtram da nije gluopst i da je vazno.makar okvirno imati da bi se pratila beba.  Sve u svemu,bit o je ioanko da se na kraju sve dobro zavrsi.

lep provod veceras svima. :)

mozza, Earl Grey i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvanično, srećna Nova godina mamama i trudnicama. Želim vam najpre zdravlje i sreću! I kako ide onaj izraz: volite nekog i neka neko voli vas :babymommy:

U hvala svima na čestitkama. 

IMG-20190101-010501.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna nam svima ova Nova Godina,neka nam bude srecna i vesela sa nasim stomacicima i bebama.Da bude bolja od predhodne.Da su nasi andjeli nasi zdravi,porodic srecne:wub:

Analim, mozza, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka nam bude srecna i bericetna. :)

Ja zaspala u 01, probudila se u 07 ali sam se naspavala. Moji jos svi spavaju. Pas nam se jadan isprepadao nocas koliko su pucali. M mi krcka kad dise pa sam uvela Berodual na svoju ruku. Veceras idemo kod s&s na veceru. 

Analim i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.