Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

I ja da se pridružim čestitkama. Neka su srećni praznici onima koje slave sada, a i praznici koji slede. :babymommy:

Sve ste prave domaćice i divno ste okitile vaše domove. :angel:

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam, kupi tantum rosu, ja uzmem već napravljenu u malim bocicama , 5 komada. Jednom u 10-15 dana i videćeš kako je lakše. 

Mozza, i ja ću ovih dana medenjake, ja napravim a oni šablonima vade i onda posipaju sa ukrasima,ja samo premazem glazurom. 

Ove kikiriki pravim po ovom receptu

https://www.coolinarika.com/recept/cokoladni-keksici-sa-srcem-od-kikiriki-maslaca/

Leni, Beč je meni bajkovit za sve vreme ovih praznika , zvog puno tih božićnih pijaca kako bi preveli kod nas, Weihnachtsmarkt. Nema lepše nego  kada na sve to pada sneg

Sto se tiče toga da se opustite kod mene je bas suprotno, moja doktorka sve proverava , i svuda me šalje kod specijalista šta god da fali, bez obzira sto je do sada sve bilo u redu kod njih. Sto se tiče njenog dela posla takođe . Jedino mi za bolove kaže da sa tim moram da se pomirim i popijem mexalen

 

Analim, mozza, k a m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zahvaljujem za praznike.

mene je scepao virus izgleda....boli me grlo i ledja i pospana sam. Hladno mi je. 

Sreca V je hteo da mu zovem sestre.pa se igraju ne moram da mislim bar. Mogu da lezim mirno. Posle dolazi mm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky srecno :wub:

Ne pisem nikako ali vas citam cesto...ma cuj cesto hhahahahh precesto:wub:

Ovako ide dan : Iskljucim alarm,gledam koliko ima stepeni iiii kucam '' BEBAC FORUM '':D

Htedoh samo da pozelim SRECNO BADNJE VECE svima koji slave i srecan sutrasnji dan, najlepsi dan BOZIC:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima i srecno badnje vece i bozic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava,hvala i da nam se pridruzis sto pre ovde ako ti je jos uvek zelja naravno :wub::babymommy:

 

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

********************************************************************************************************************

Evo ti onda malo prasine da te sto pre srecno uhvati :angel:

blesava i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiko ja sam super sem svraba i umora inace bebica je super lepo napreduje..konacno u sredu idem na dabl test....inace bila sam 18tog na uzv ovako i prvi put sam ugledala bebu kako se lepo formirala videle joj se rucice i nosic prelep osecaj bila sam presrecna :wub:..

Inace kako si ti Kiko kako tvoja bebica??

KikaC96 i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro koja si nedelja? :) Ides na 4d ili.to na obicnom uzv?

Mara98 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiko ja sam super sem svraba i umora inace bebica je super lepo napreduje..konacno u sredu idem na dabl test....inace bila sam 18tog na uzv ovako i prvi put sam ugledala bebu kako se lepo formirala videle joj se rucice i nosic prelep osecaj bila sam presrecna :wub:..

Inace kako si ti Kiko kako tvoja bebica??

bas mi je drago da je sve kako treba, mi napredujemo. Beba je aktivna stalno, sutka. :) 

Mara98 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko se seca od vas, plasticnih providnih solja za decu, koje sviraju??? Ja pokusavam da nadjem da kupim klincu, ali kinezi to nemaju???!!!!! Neverovatno

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro koja si nedelja? :) Ides na 4d ili.to na obicnom uzv?

11+2 :wub:

Ja mislim da je obican uzv to radim KBCZ u Beogradu..zakazano mi je u pola 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas mi je drago da je sve kako treba, mi napredujemo. Beba je aktivna stalno, sutka. :) 

jaoo dusa mala bas mi je drago ja jedva cekam da i moja pocne da sutka, mislim da je divan osecaj 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko se seca od vas, plasticnih providnih solja za decu, koje sviraju??? Ja pokusavam da nadjem da kupim klincu, ali kinezi to nemaju???!!!!! Neverovatno

evo I ja bas trazila po netu. Nista nisam nasla. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo dusa mala bas mi je drago ja jedva cekam da i moja pocne da sutka, mislim da je divan osecaj 

prelep osecaj :) uskoro ces I ti uzivati u tome <3

Mara98 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo I ja bas trazila po netu. Nista nisam nasla. 

neverovatno mi je da nema.. jedino ako nije pod nekim glupim nazivom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prelep osecaj :) uskoro ces I ti uzivati u tome <3

jedva cekam hehe.. jel si razmislila o imenu,i jel si saznala pol ?? Nisam sve bas ispratila dal jesi pa zato pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedva cekam hehe.. jel si razmislila o imenu,i jel si saznala pol ?? Nisam sve bas ispratila dal jesi pa zato pitam

cekamo devojcicu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vecee zenee, ja sam 5+2 termin mi je 24.08.2019. :)

Ima li nekih zena sa negativnom krvnom grupom?. Ja sam pre par dana imala braon sekret koji je trajao 2 dana, gin mi je dao utrogestan 2x1 i folnu.. 

miliccam, KikaC96, mozza i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.