Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja mogu reci iskreno da moju U niko nikad nije cuvao kao moja mama ni njen otac...ja sam svojima rekla da necu da se desi da cekaju od mene da je ja grdim umesto njih,jer ona je bila alergicna na kravlje i adaptirano,a ja radila po 12 sati dnevno...moja baba bi sad da ona sedi mirno i ne pomera se,cesto kaze kako je bezobrazna i neslusa,pa joj ja na finjaka kazem da je moje da vaspitam i ucim,a ne njeno...pritom me iritira njeno kukanje za pare a ima deviznu penziju i jos joj smeta sto smo mi kupili ovaj stan,a ne ona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila istou Mendi uzela plavi set dve flasice,dve cucle i zvecka za 1800,bila neka akcija,a moji taman bili u NSu i reko trk u Merkator i kupujte

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim,dobre su te flasice.

ja cu uzeti jednu malu i jednu veliku za svaki slucaj,alu nadam se dojenju. Mada mislim da cu i digranjivati u pocetku...dok ne krene mleko kao i prosli put. Ili ako.budem premorena zbog  bolova id epiziotomije kao prosli put....morao je mm da ustaja nedelju dana jer sam zaspala sa V u narucju i plasila sam se da ga ne ugusim. 

Hahha jao Cvrky,je li verujes da se cudi S i govori kako je V sad dobar(jer ume da se zaigra) a kako ne bi umeokad ima 4 godine....on je kao beba bio  takav da si morao stalni da setas sa njim i da.mu pokazujes...radoznao je bio i nije mirovao ni sekundu dom se jetrvina mala kako je ostavis tako je nadjes i ona uvek ispadala dobra (a sad je toliko.povucena i nije drustvena uopste)sad V ispada genije izao mi je sti tako klasifikuje..svekar stalno kukako kako.je in mator i ne moze da cuva....a ona stalno ivakve stvari da mi je i oreselo i to malo.  Sad cuva jer se igra sa sestrama i nije potrbea cuvati  ali ti komentari kako je dobsr jer prica sa njima i ira se ili rta su mi vrh. Neki dan sam rekka reko in je uvek bio dobar samo radoznaliji sto je i istina. Meni je zao samo stosu meni utivili u galvu kako je los. 

Svekrva se ljutila sto zelim da kupim skuplja kolica jer nije zelela da da toliko nego samo 150e a ne vise(jer je toliko dala i orvom sinh i to postujem)ali moj otac je rekao da mogu da podele kolica jer nismo zeleli nov krevetac oa kao da uzmemo bolja kolica i daju oni pola a pola s&s i prihvatila je aki videka sam da joj nije bilo svejedno jer je stalno spominala sto tako.skupa kolica uzimamo(300e 3u1 kolica uospste nisu bila skupa)(zalravo 28.000din ali sad koliko je euro bio gore dole nwk su dali po 120e nije to ni bitno) ali takva je....za sve hoce da uzme odlike i nagrade.  Ljuti se sto.V voli mog dedu. Vidi se da je ljubomorna i stalni ga vuce kod njih i ovaaj nece da ide a.i.kad ode ona sedi ispred tv a on se sam igra dok moj deda stalno se igra sa njim. I zato V vise voli da bude sa njim. 

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svekrve...sva sreca moja samo cuti a i daleko je,ona uvek kaze kako se nas dvoje dogovorimo. Mi cemo sve sami. Kako citam vase komentare o kupovini i vidim nama niko nije ponudio pomoc sto se tice kupovine kolica i tako nekih stvari,svi su toliko cekali unuke a sad su se nesto ucutali,mozda je moj stav bio od pocetka takav samostalan ali to ne znaci da mi ne bi prihvatili malu finansijsku pomoc :D Sigurno necu da trazim od nekoga ali valjda treba da se i oni sete <_<

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza iskrena da ti budem da moja baka kakva god da je nije kupila kolica mi ne bi imali iz cega,jer od U otac nije radio "tesko" je naci posao,ja nisam isto radila,jer sam sw u BG kod njega doselila u 5tom mesecu trudnoce...moji su kupili sve ostalo,a krevetac sam pozajmila...Sve od U sto sam imala ostalo mi u BGu kod pokojnog svekra (ex) i neka krampaca je na silu uzela taj stan sa svim nasim stvarima u njemu,sem nesto stvari sto smo doneli za RU...ostalo mi cak i cicovo zvezdano nebo tamo i njena ljubicasta posteljina,prva odeca...ma sve zivo i sad opet morala dokupiti nesto...od U oca svi se nisu nesto pretrgli...moji su nam sve uzeli i obezbedili...ni sad niko nije bolji,ni nepitaju kako je,ex sveki je videla u oktobru po prvi put posle nekih godinu i po dana i jace,ma haos...a moja baba se ljuti sto U nece kod nje i strica da spava i sto hoce kod mm uvek da ostane,a oni joj nisu nista,ali se oni posvete njoj i gledaju da joj ugode

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su se ponudili da kupe, I pitali su sta nam treba, pa smo se lepo dogovorili. 

Cvrky87, videla sam I taj set. Ali rekoh ajd ovaj cemo uzeti. Stvarno se svasta dobije za te pare. Realno, jedna flasica kosta oko 600-700 din posebno, plus cucla, eto vec 1000 din. 

KruelaDevil, I ja planiram dojiti I nadam se da hocu. A ne moram sve flasice odmah koristiti, vec dve za ovu bebu, a dve mozda za kasnije. Videcu jos. 

Sreca, pa mm ne da nikome da nam se mesa (mislim na njegove), ima takav odnos sa njima. I stvarno imam lep odnos sa njegovima, a njegove dve rodjene sestre obozavam. Divno se slazemo. I ja mojima kazem sve sto mislim, pa oni to postuju. Videcemo samo kada dodje beba da li ce sve ostati isto kao do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,imala si losu srecu ali imas prelepu cerkicu i sto je veoma vazno cela familija ti pomaze i podrzava te a to mnogo znaci. Ja sam samo mislila neko ce me pitati sta mi treba ili kako mogu da pomognu jer godinama vec pricaju da kad dodje unuce oni ce ovo ili ono a sad cute,mozda me iznenade kasnije,cak me ni brat ni sestra nista oko toga ne pitaju pomislicu da mi spremaju iznenadjenje kao u americkim filmovima :D:D:D  

Analim,to je lepo sa njihove strane sve super dok ima dogovora i samo da taj dogovor potraje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu oni da se.ponude da nesto kupe,ali im nikom nedaje za pravo da biraju umesto nas i bilo sta drugo jer su nam nesto.obezbedilj. dajes jer zelis ne jer moras. 

Moja.mama mi uvek.prica kako moj deda misli da moze da nas vrti oko malog prsta mene i mm jer sam zajmila.pare od njega.kad nam je trebalo. Samo.sam.rekla da to sto meni neko pozjami pare ne znaci  da.cu kelacti isored njega i da.moze da mi diriguje i bilo sta drugo.  Hvala na poklonima,na pozajmici,na svemu ali da trpim necu nista. Tako sam za s razmisljala da li da dam nesto od garderobe da donese kad se porodim i inda samo mi strecne.ma daj reko sta lupetas,ako hoce neka.da pare ali ako meni ne odgovara taj nacin sto ona zeli ne moram da radim tako. Ja cu biti porodjena i ja cu se nervirati jer nije slozeno kako meni odgovara. Pre cu sama.finasirati sve negi da trpim sta necu. Nisu amerikanci budale sto.prave.baby shower. Lepo se spremis pre....ja 5 nedelja nisam.mogla da.hodam. da.se.ponovo.to.ok,porodjaj je takav,ali bar vmcu biti.spremnaa.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro

mi danas idemo u goste. Jbt kako mi zene sve mozemo da uradimo, svaka nam cast. Moj dan ovako tece: ustajanje 7:30, kafa, deca se motaju okolo, masa čalabrcne mlekce oko 8:30, dorucak, sudovi,uspavati masu, igranje sa klincem dok masa spava-15min :), opet deca i njihovo pistanje i igra, u 12:30-13h masa opet spava,rucak, probuditi decka, odneti mu kafu i spremiti mu klopu,opet decaaaaaaa i haossss,od 19h pranje i uspavljivanje mase od pola 9. 

Kakvi su Vasi dani?

p.s. decko mi skoro rekao,jel se secas kako sam ti spremio dorucak i ruzu sam ti kupio.. da bas si divan, ja mu odg. I juce mu ja odem po njegov omiljeni burek serviran sa listom OSUSENIM od palme koja mi je u saksiji :) pita me sta je ovo, pa reko cvet sam ti donela :) 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji zavisi od smena mm:)

Kad je nocna,ja ustajem najkasnije u 6:20,lekovi,voda,vaga...kuvam mm kafu,oblacim se,on se okupa,ja U budim i odvedem u vrtic,vratim se,popije kafu,ja namestim masinu za  pranje kad da opere,ako imam sta po gradu da obavim odradim ili odem do mame u poslasticarnicu pa i njima pomognem oko kolaca domacih,mm zove da dodjem kuci,kuvam mu kafu onda kuvanje rucka,siri se ves,slaze predhodni,odem po U u vrtic,rucak,onda sacekamo malo i idemo na engleski,dodjemo,ode ona kod mojih,mm oce opet kafu,kafa se kuva,oko 20h se on sprema za posao,uniforma,klopu za pauzu sam sprema,malo se mazimo,u 21:15 ide na gradski i na posao,ja odem po U kod mojih,peranjac i sprem je za krevet,ja operem sve sudove,istusiram,lekove drmnem u krevet i malo kuckam sa vama i spavanjac

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji zavisi od smena mm:)

Kad je nocna,ja ustajem najkasnije u 6:20,lekovi,voda,vaga...kuvam mm kafu,oblacim se,on se okupa,ja U budim i odvedem u vrtic,vratim se,popije kafu,ja namestim masinu za  pranje kad da opere,ako imam sta po gradu da obavim odradim ili odem do mame u poslasticarnicu pa i njima pomognem oko kolaca domacih,mm zove da dodjem kuci,kuvam mu kafu onda kuvanje rucka,siri se ves,slaze predhodni,odem po U u vrtic,rucak,onda sacekamo malo i idemo na engleski,dodjemo,ode ona kod mojih,mm oce opet kafu,kafa se kuva,oko 20h se on sprema za posao,uniforma,klopu za pauzu sam sprema,malo se mazimo,u 21:15 ide na gradski i na posao,ja odem po U kod mojih,peranjac i sprem je za krevet,ja operem sve sudove,istusiram,lekove drmnem u krevet i malo kuckam sa vama i spavanjac

kafa kafa i opet kafa :)

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je naucio kod svojih i to nekuva sam kafu nego obavezno moram ja skuvati :)

Mi nejedemo puno mi smo neko ko pojede po dva obroka,cak sad kako su mu promenili smenu za mesec dana skinuo je 7kg,a srecom ima dovoljno naslaga,jer imao je 121kg :)

U jede za sve nas,jeste da mrlja sa obrocima,ali stalno nesto zvace

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

...

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dan pocinje u 6:30 u najboljem slucaju ako normalno spavam. U 6:45 najkasnije budim K, ona se sprema, dajem joj dorucak i mm je vozi jer joj u 7:30 pocinju casovi. Ako moram u grad, onda je dan unisten jer dolazim kuci tek popodne. Ako je obican dan, onda vadim ves i sirim, pakujem prethodni, sredjujem sve sobe, namestam krevete, rasklanjam. M se budi i zajedno doruckujemo. Nekad mama sprema rucak, nekad ja, kako se dogovorimo, ali najcesce ja spremam veceru. U 11 vec M i ja pocinjemo da se spremamo za skolu, krecemo izmedju 11:20 i 11:30, jer joj casovi traju do 11:50. Uzimamo K iz skole, u povratku svracamo do prodavnice i onda natovarena jedva stizem kuci. Tek tada pijem prvu kafu, a njima dajem uzinu. Slede ostali poslovi po kuci, pa rucak pa onda domaci i ucenje. Nekad stignem da bacim pogled na nesto na tv-u dok ona pise. M i ona za to vreme crta, boji ili smeta K.. Posle im pustim da gledaju crtace ili odu da se igraju. Tako je zimi, leti budu u dvoristu. Jedu voce ili piju smuti. Ja onda spremam veceru. Mm stize u 18:30 ili 19h, tek jede rucak. On retko pije kafu uvece jer popije ko zna koliko na poslu. Veceramo, deca se kupaju ili ne kupaju, citamo knjigice , K sprema ranac za sutra i njih pakujem oko 21h. Ja onda rasciscavam sudove, ukljucujem ves masinu, ponovo rasklanjam stvari po kuci, cistim im obucu za sutra, tusiram se i lezem oko 22-23h. Ako cistim, onda je to jos usisavanje 160kvm kao sto je bilo juce, prasina, dva kupatila, plocice u hodniku, ciscenje stepenista... A preko godine kad nije zima i ciscenje staza, dvoriste, basta, zalivanje cveca..to sve kad i kako stizem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim, 

Ja sam ovde nova clanica, trenutno sam u 13 nedelji imam vec jednog sina od 9g i evo sada ocekujem mislila sam jednu bebu ali juce sam saznala da su dve :)  pa nadam se da cemo se druziti,

Pozdrav svima! :wub::wub:

Neon, Analim, KruelaDeviL i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se kupovanja tice, neki su nas pitali sta nam treba, neki su po svom nahodjenju. Zaova nas na vodila u grad da izaberemo AS. Svekijevci su kupili sami hranilicu koju su hteli. Bila je tada najskuplja, i i stvarno je odlicna ali masivna. Malo mi je to bio problem u stanu dok smo bili jer mi je kuhinja bila mala. Ali jaka je, stabilna i i dalje ko nova, tako da ok. Moju su sa prvi Bozic kupili K dubak i svima je preselo jer sam im unapred rekla da necemo koristiti dubak. Za samo rodjenje kad dodjemo iz porodilista dobijemo beba zlato, ja zlato, garderobicu i pare. To od mojih i svekijevaca. Ne kupuju unapred pre porodjaja neku garderobu za bebu sem sto moja majka uvek kupi komplet za iznosenje, ona bira, uvek kupi najlepse sto nadje tako da nemam zamerki. Ja sad sa trecim posebno sam malo oladila od svega toga, opustenija sam dosta, a mozda i s godinama tolerantnija. Sad se mislim da pokupim opremu koju sam razdelila.. Snajinoj sestri smo pozajmili jaje jer su dobili blizance, imali su jedno svoje, pa im je trebalo jos jedno. Kod brata i snaje mi je veliko sediste. Kod prijatelja ogradica, gimnastika, nosiljka.. Kolica su u podrumu, samo da ih izvadim i operem. Krevetac da se farba. Komodu cemo praviti novu, manju jer hocu da mi stoji u kupatilu. Podloga mi je kao nova, nekoriscena. Od zaove cu ponovo pozajmiti tetra i svedske, ima toga pun dzak, kao nove su. Dosta garderobice imam, dokupicu ponesto, ali racunam na to da ce i dobijati. Ono sto me ovih dana nervira je sto mu mm kaze da mu me ovaj prijatelj rekao da su malo polomili gimnastiku. E nije mi bilo pravo. Gimnastika nam je extra, toliko je dobra i toliko su nam se deca dugo igrala sa njom..pozamljivali je i kumovima i prijateljima i nije mi jasno kako ka ovi uspeli da im pukne kad je toliko jaka plastika, skoro neunistiva. Rekoh mm zato i ne volim da pozajmljujem pa ti misli sta hoces. Jer me skoro kritikovao sto ne pozajmimo komsijama inhalator za bebu, iako sam im ja vec i sama ponudila. Ne volim da pozamljujem ono sto ce mi mozda trebati, ajde da nece pa mogu i da poklonim.  I tako, preracunah se da mi treba marama, bebi alarm, torba za bebu i vrteska za krevetac. Sestru sam zvala za maramu i alarm, maramu je dala kumi ali joj je rekla da prosledi slobodno dalje. Zvace kumu da vrati ako nije nekom dala. Alarm jos uvek koristi kad malac spava preko dana. To cu verovatno kupiti jer je dobra investicija, dugo se koristi pa se isplati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic, dobrodosla! Divno sto su dve bebice :wub:

racic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic, dobrodosla! Divno sto su dve bebice :wub:

Hvala, k a m ♥️

k a m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim, 

Ja sam ovde nova clanica, trenutno sam u 13 nedelji imam vec jednog sina od 9g i evo sada ocekujem mislila sam jednu bebu ali juce sam saznala da su dve :)  pa nadam se da cemo se druziti,

Pozdrav svima! :wub::wub:

pozdrav i od mene :) e bas mi je drago da nas ima jos mama blizanaca :) jos sam i ja racica :) moji blizanci su juce napunili 3 meseca, pitaj akp te nesto zanima :) znas li jel su jednojajcani ili dvojajcani?

*Cvrky87* i racic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racic,dobrodosla,super za blizance :) 

racic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam odredjene navike. Osim sto cetvrtkom i.oetkom cistim kucu. Cetvrtok sprat a petkom prizemlje i to je to. Peglan kad mi se pegla,dvoriste takodje i.po potrebi....ne ustajem rano nikad kad ne moram. Osim kad V ide u vrtic ustajem u 7h ali inace nikad. Kad aam bila trudna sa V svi su mi pridikivali i ogovarali me kako spavam do 12h(sa njim sa spavala mnogo do 12h,od 22h uvece i nekad preko dana)i tako jq bila skenjana jer kao mnogo soavam i kako sam lenja a pri tom bila sam na trudnickom ,bez deteta pa nisam imala.obaveze oko vrtica ili samig deteta,samim tim kucu nisam imala potrebe da sredjujem toliko a kuvala sam kad ustanem uglavnom i do 14,15h je bilo skuvano. Onda se rodio V i nakon 3godine budjenja na 3h(bukvalno se do 3godine budio na 3h dok nismo flasicu uklonili)skontala sam koliko sam glupa i da cu od sad soavati kad god. Plus i.kad budem radila radim na vecinu poslova od 7h i to 6dana u nedelji tako daaaa,zabole me. :D

racic,divno,zavidim ti. Ja sam htela blizance i prvi i drugi put. Cestitam i dobrodosla! :) kad ti je termin da te stavimo na spisak? Pol predpistavljam ne znas jos pa cemo te.obojiti kad saznas. 

Kam,ja se molim da ne dobija zlato V. Ne volim to. Ja zelim da porcuim ogrlicu sa imenima srebrnu ali cekam porodjaj(mogao bi mm da me iznenadi) Ja sam bila opustena i svima cutala i sve slusala sa V. Toliko da je moja pametna mama uveka detetu smokinod kukuruza jer je kn bezopasan i davala mu sok iz kesice sa 9 meseci na moje oci i ja cutala jer valjda znajusta rade. S me savetovala da dam km sa 5 meseci jer ad je skup na kraju kad je imao anemiju i budio se na 3h ina nije htela da ga uzima na.skavanje ajd idemo negde jer ina kad se probudi nemoze vise da zaspi pa onda.taman zaspi on se.ponovo probudi(razumem i postujem ali cemu onda takvi saveti meni)a moja mama je isto tako imala razloge za ne cuvanje ponekad sa istim izgovorima ali takodje glupim savetima. Takodje sam cutala za kupovinu za V da ona ne bi postovala neke moje zelje i smejala se kupovini preko neta i slicno. Tako da ovaj out ne popustam.  I da,krisom je sveki davala V smoki od kikirija(a ja oazila na namirnice)i ismevala me kako cu za 1 rodjendan dati pola cokoladne bananice a za drugi rodjendan drugu polovinu. Takva je ored jetrvom npr bila ali ja sam cutala. Sad sam sw odvojila i nista ne govorim i radim po svom i milina.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mah mah evo mene opet :D 

Račica dobro došla i čestitam na duploj sreći :wub:

Juče smo bili na UZ i izgleda da ćete nas farbati u plavo :wub: ali pošto je to jedan mali stidljivko i spavao sklupčan kao da čuči, nije sigurno da jeste, samo je prokomentarisao da će ovo izgleda biti jedan mali dečak posle jurcanja da vidi pol  :) doduše kaže da nije ovaj UZ kao što imaju u DZ u K, jer sam bila u našem DZ, tako da sigurnije ćemo znati u januaru. Mene stvarno iznenađuje koliko je dr sad ljubazan, drugi put sam kod njega kako sam se vratia ovom dr ali ljubazan da ljubazniji ne može biti. Evo ne znam ali prezadovoljna sam. 

 

I ja spavam kad i deca spavaju. Ako spavaju do 10-11h, spavam i ja. I zaista neću da se opterećujem ma ko šta pričao. Ionako stignem sve da uradim kad mi se hoće. 

Što se tiče opreme, uglavnom se novo uzimalo sa prvim detetom, posle sam ili poklanjala ili prodala za simboličnu cenu. Neke stvari sam čuvala i neke stvari su propale tako da sad čuvam samo garderobu a krupne stvari poklanjam dalje. Meni je ponekad bolje da uzmem polovno a kvalitetno, tako sam uzela i kolica za najmlađu, polovna 4000 din smo platili ali su značiiii ja mogu da se vozim u njima. Bigfoot su u pitanju i to skontah tek nedavno. Krem boje pa su neutralna. Točkovi su isto veliki na naduvavanje, nema gde nisu prošla, lako se voze i amortizuju neravnine na terenu. 

Ona ljuljalica majkino krilo sam koristila sa sve tri. Nama je poslužilo. Međutim prodala sam poslednje pa ću opet jurcati za drugim. Meni je značilo i kad idem da se tuširam pa ih stavim na pod i ne moram cela kolica da uguravam unutra a i ne verujem da bi ušla jer nam je kupatilo malo. Jao kako se radujem ponovnoj nabavci za bebu :wub: Upamtila sam stranice koje ste pominjali, baš ću da bacim pogled na dečačke stvarčice :wub:

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela,radi kako ti mislis da je najbolje za vas,ogovaranje i svi ti dobronamerni saveti mozda tebi ne odgovaraju a svi okolo uvek imaju sta da kazu,trudna si i opusti se,spqvaj kad ti se spava i posveti se detetu a ostalo sve moze da ceka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ni ja ne bih toliko rano ustajala da ne moram. U predskolsko je isla od 8, a sad skola pocinje u pola 8. Nekad ludujem nocu i ne spavam, zaspim pred zoru pa kad mi zvoni alarm ne znam gde sam. Slobodno spavajte samo ako mozete. Ja sam u trudnocama uzas sto se spavanja tice, a sad i ta skola..isto ako idem u grad na neke kontrole moram jako rano ustati. 

Sto se ishrane tice, K mi je bila alergicna na km i jos svasta pa sam bila maksimalno oprezna. Znam da su mnogi mislili da preterujem ali ae nisu usudjivali da progovore. Uglavnom niko nista nije ni pokusao da joj daje bez mog aminovanja. Svekrva je samo pricala da joj je nepojmljivo da beba jede bez soli i secera, pa to je bljutavo. A ja bih joj onda rekla da beba ne zna da je bljutavo i ne zna razliku, ne zna ni sta je slano ni slatko jer nikad nije probala. Al uvek im bilo fascinantno dojenje wooow sto ja dojim, jer su i ona i zaova kratko dojile, to su uvek pozdravljale. Ma radite samo po svom i ne opterecujte se ko sta misli, nek misli ko sta hoce. 

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam U dojila do prve godine,jer sam pocela tad da radim,a nije mogla da jede nista mlecno ni sa ad mlekom i jbg sve na vodi,pa mi je 2,3 meseca pila Humanu SL (na bazi soje) i probali smo kozje mleko,na njega nije reagovala i onda smo spremali sve sa kozijim mlekom

Ja malo nisam za ovo organska ishrana tj kao mora biti organsko ovo ili ono,moj tata prska sve samo koliko je neophodno i bere se kad on kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.