Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Jooj zene da se ne naljitite, ali vi I vasi kotlovi, cevi I grejanje. :D

Ja na nekoj obuci citav dan a bas danas mi je mnogo lose, a sa mnom koleginica koja nista ne zna pa glumim a bacila bih peglu. Moram reci sutra sefu a frka mi bas. :(

hahaahahahahaaahahaa pa sad pricamo o grejnim cevima, na cekamo plusice se pise o izduvnim cevima haha evo obustavljamo paljbbu

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E u pravu ste, bas sam mislila da otvorim temu pq da nastavimo tamo. Sad cu..

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili se meni trudnicki mozak zaglupeo ili ja stvarno ne vidim nacin da se otvori nova tema? Zna li neko? Htela sam da je stavim u moj dom i da iskopiram sve sto smo do sada kucale o grejanju. Ne vidim kako se otvara nova tema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili se meni trudnicki mozak zaglupeo ili ja stvarno ne vidim nacin da se otvori nova tema? Zna li neko? Htela sam da je stavim u moj dom i da iskopiram sve sto smo do sada kucale o grejanju. Ne vidim kako se otvara nova tema. 

ja nzn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IMG-20181203-121035.jpg

Mi malopre dosli beba je super odlicno napreduje. :) ima 240g I curica je :wub:

Mahala nam, zevala, sutirala :)

Predivna ti je devojcica :wub:

KikaC96 i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivna ti je devojcica :wub:

hvala mico :) jel hoces da me obojis na spisku? :)

miliccam i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ovo je caskanje. Ne mora da se caska o odredjenoj temi.  Kao sto smo sve u drugom trimestru jer prvog nema. Zasto ne zaobidjete lepo sta vas ne i teresuje? Nije ovo ni tema za slike pa se svaki dan kace slike stomaka i uzv i svega..... da me ne razumete pogresno. Ali koliko puta se napise nesto o trudnoci i jiko ne odgovori jer eto i sad mi tri pisemo o tome i problem. 

Nije ni.tema o platama ni zivljenu inistranstvu ili srbiji....forum davno nije kao sto je bio i ne caska se uopste po tema.  Opet kazem da me ne razumete pogresno. Ovo je tema gde se pise o svemu a adimini neka opomenu ako amo off topic i slicno. Na cekamo pluaice se pisalo o skretnicama na koliko cm penis treba da bude kad ejakulira jer baba vange su to rekle..... ovde se pise o tome dobro jutro kako ste i sta radite i vi pisete onda o svemu a ko nema o tome temu zaobidje odgovori na sta zeli i kraj....svako ima svoju muku. Mi nemamo grejanje,kam brine da li dobro loze,tebw povracanje,cvrky da izdrzi do kraja i sta sad?!  Nisam se uvredila ili nesto,ali nije fora.

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam stvarno mislila da otvorim temu ali uopste ne vidim da postoji opcija otvaranja nove teme ili sam ja corava. Imam sto i jedno pitanje i gnjavicu sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam stvarno mislila da otvorim temu ali uopste ne vidim da postoji opcija otvaranja nove teme ili sam ja corava. Imam sto i jedno pitanje i gnjavicu sigurno...

iskreno ovom forumu je jos jedna tema potrebna jer nema dovoljno. Napisali smo malo o tome i necemo doveka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne zaobidjete lepo sta vas ne i teresuje?

joj djavolice, tebe cu zaobici u sirokom luku. 

 

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vam je zene? Ne svadjajte se oko gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad ove teme na forumu nisu bile samo vezane za trudnocu,nego jednostavno razmena raznih iskustava,tako je bar bilo i pre 6 godina:)

Sve nas muce iste brige i problemi

A ja vidim da mi imamo mnogo potencijalnih snajki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je caskanje. Ne mora da se caska o odredjenoj temi.  Kao sto smo sve u drugom trimestru jer prvog nema. Zasto ne zaobidjete lepo sta vas ne i teresuje? Nije ovo ni tema za slike pa se svaki dan kace slike stomaka i uzv i svega..... da me ne razumete pogresno. Ali koliko puta se napise nesto o trudnoci i jiko ne odgovori jer eto i sad mi tri pisemo o tome i problem. 

Nije ni.tema o platama ni zivljenu inistranstvu ili srbiji....forum davno nije kao sto je bio i ne caska se uopste po tema.  Opet kazem da me ne razumete pogresno. Ovo je tema gde se pise o svemu a adimini neka opomenu ako amo off topic i slicno. Na cekamo pluaice se pisalo o skretnicama na koliko cm penis treba da bude kad ejakulira jer baba vange su to rekle..... ovde se pise o tome dobro jutro kako ste i sta radite i vi pisete onda o svemu a ko nema o tome temu zaobidje odgovori na sta zeli i kraj....svako ima svoju muku. Mi nemamo grejanje,kam brine da li dobro loze,tebw povracanje,cvrky da izdrzi do kraja i sta sad?!  Nisam se uvredila ili nesto,ali nije fora.

e svaka ti na mestu.... 

al to koliko treba da cm da bude unutra po baba vangama... jel ozbiljno? Ku kuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam stvarno mislila da otvorim temu ali uopste ne vidim da postoji opcija otvaranja nove teme ili sam ja corava. Imam sto i jedno pitanje i gnjavicu sigurno...

kam , baci pogled , mislim da je to.

https://i.postimg.cc/gcVJnTYv/Screenshot-2018-12-03-14-59-01.png

Zene, trudnice, majke, pisite o cemu god zelite, vase pravo I dobra volja, ali se nemojte cuditi posle sto ima dosta trudnica na forumu koje ne pisu na ovoj temi, verovatno zato sto vise lici na sajt firme koja se bavi ugradnjom I montazom kotlova (sa sve slikama, cenama I opisom).

Ja kotao za trku nemam tako da... :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da imaju zelje da pisu pisale bi,da nema veze sa bilo kojom pricom...

Nemam ni ja kotao za trku :lol:

Mi sutra ulazimo u 34 nedelju :wub:

KikaC96, December i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

mmaka ne bukvalno,nego hocu reci i tamo se pisalo o tome sta nije za tu temu. O baba vangama koje kazu kad ces zatrudneti i slicno.... 

Milice,nemoj da se ljutis ali pisem to zato sto forum ima takve teme-znaci dozvoljeno je pisati o tome. Drugo na takve teme na polovinu ne moze da se udje jer je forum pukao..... ranije je bilo mnogo vise clanica i otisle su jer forum nije funkvionisao kako valja a ne zbog savetovanja u bilo kom smislu.  Ja nemam mucnine ti kotao ne mozemo zato da se svadjamo. Svaki je dosadan na svoj nacin. (Ne bukvalno)

Opet kazem tu su admini,neka opomenu ako ne sme na odredjenoj temi o odredjenoj temi,alu caskalista su uvek sluzila za sve. Jeste caskali smono necemu sto nema veze sa trudnocom ali nemaju ni pkate veze ninodkazak za inostranstvo ni slicno,ali tu smo da pomognemo jedna drugoj da se posavetujemo tako da ne vidim nista lose. 

 

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
k a m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok je forum funkcionisao mogli smo da se drzimo tema jer gde god da si nešto pitao ili pisao, imao bi odgovor. Sada si osudjen da pišeš u par njih koje funkcionišu ili možeš da se dopisujes sam sa sobom. Ne daj Boze da ti treba nešto hitno. Zao mi je sto je forum pukao , ali šta ćeš , kako je tako je 

KruelaDeviL i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sutra ulazimo u 34 nedelju :wub:

Cvrky, jos malo I na sigurnom ste! Bas mi je proletela tvoja trudnoca. 

k a m i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj i meni je :)

U cetvrtak krecimo sobu za klince,za vikend donosimo krevetac i namestamo ga :)

Imalo je pre dosta zena i starih clanica koje su znale dati comm i pre se pisalo o svemu i svadjalo na forumu,bar se ja secam :)

Kad smo se 2012 -2013 zene porodile preslo nas dosta na fb,ali smo se brzo pokacile pogotovo oko ishrane,dojenja i vakcine pa smo se samo razisle.. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, pa ti jos malo pa sitno brojis! :baby:

Verujte da se ceo dan vucem kao prebijena macka. Ono nespavanje me ubija. Samo sam ves okacila, deci isprzila krompice, napravila salatu, podgrejala corbicu i nista nista vise. Cak sam u jednom trenutku pomislila da imam T, ali nemam. 

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KikaC96, bas ti se lepo vidi devojcica na 4D uz. :baby:

Ja sam I dalje bolesna, imam suvi kasalj koji mi izdere grlo. A o zacepljenom nosu da ne pricam. Kupila sam marisol kapi, pa se nadam da ce mi bar malo pomoci.

Ovde u Novom Sadu kisa pada, vreme je skoroz depresivno, bas za spavanje. Ali dzabe, meni se uopste nikad ne spava. Ne znam sta je ovo.

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da,danas cu polako da spakujem i torbu taman da oslobodim bebin ormaric od mojih za porodiliste :)

Inace sam primetila da se umiruje,malo se javi ujutru,uvece kad legnem izluduje se i to je to

 

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.