Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Gde ste zenice kako ste danas? imate li snega ?

Ja jutros bila vadila krv..ustala u pola 7 sve se caklilo napolju brrr -7 je bilo jutros sad je -3 .. veceras idem da podignem rezultate i na kontrolni UZ jedva cekam da opet vidim bebicu..

KikaC96

I meni se poceo videti stomak i ja sam u 8.3 nedelji i svrbi me.. mazemo kremice :)

inace imam 48kg i visoka sam 1,52cm.  21nov sam se merila :)

e vislja sam od tebe za 3cm :) a kilaza nam je ista. Bas smo debele 

k a m i Mara98 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Maro, konacno neko ko je nizi od mene. Ha sam 153-154. A pre ove trudnoce sam imala ,47, sad 52, +5kg sam do 20.nedelje. Javi nam kako je bebica?

Danijela, sta je bilo kod dr?

sve manekenke :) 

k a m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cutie tu "debele" ja 157cm i 73,4kg e to je debelo,mm me upropastio skroz:lol:

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javicu vam..taman cu probati da uslikam bebicu i postavicu ovde

k a m i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha..al ovaj star narod ko god me vidi ju dete sto si mrsavo :huh: sto nejedes ti nesto,jos kad cuju da sam trudna ahahah pa kako ce beba da se razvija jao pa moras da jedes :D

Earl Grey, mozza, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam u prvoj trudnoci izgledala super samo stomak,u drugoj sam izgledala bolesno,sva otecena i jeziva,dosla do 80kg,a sad imam puno ali opet super sam,neoticem,ne goim se,i svi govore sad si super...u prvoj trudnoci u 9tom mes sam imala 67kg,u drugoj 80kg,a sad neverujem da cu imati vise od 74,75kg

mozza i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha..al ovaj star narod ko god me vidi ju dete sto si mrsavo :huh: sto nejedes ti nesto,jos kad cuju da sam trudna ahahah pa kako ce beba da se razvija jao pa moras da jedes :D

hahahap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas saopstili baki da ce ponovo postati baka, Mila joj je donela sliku sa UZ i rekla beba a moja mama se zbunila kao da sliku sa UZ nikada u zivotu nije videla. :D

Ja se pored vas osecam kao dzin sa mojih 167cm, mogu misliti kako je stvarno visokim trudnicama.

Maro, drago mi je da je sve dobro. Stavi nam sliku obavezno. :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas saopstili baki da ce ponovo postati baka, Mila joj je donela sliku sa UZ i rekla beba a moja mama se zbunila kao da sliku sa UZ nikada u zivotu nije videla. :D

Ja se pored vas osecam kao dzin sa mojih 167cm, mogu misliti kako je stvarno visokim trudnicama.

Maro, drago mi je da je sve dobro. Stavi nam sliku obavezno. :wub:

 

172 visoka :D

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ljubomor a sam! Ti si se opremila grejanjem!!! Aaaaaaaaaaa

E maka bas sam guska slikala sam ti kotao rastavljen bez one maske. Ja vidim cudan mi nesto a ne kontam. Haha slikacu ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E maka bas sam guska slikala sam ti kotao rastavljen bez one maske. Ja vidim cudan mi nesto a ne kontam. Haha slikacu ponovo.

okk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nas dve smo krkale proju, sad su nam puni stomaci :)

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao novo :)  

i bakarne cevi koje su skupe kao otrov :( 

meni je problem ako uzmem kotao ( kakav god), mora da ide van kuce, pa da se vuku cevi ispod zemlje ili da budu u vazduhu do kuce ( nekih 5-7metara), i to mi je bas dodatni trosak. Cekam majstore sl ned da vidim sta ce reci. Blago tebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, kako su nam savetovali tako smo uzeli. Nismo hteli da se zezamo da posle ne radi kako treba. Evo ukljucili i super. Ne moze odmah bas, ipak je ogroman minus, trebace jedno dva dana da se kuca zagreje kako treba. A je mislis na to da vam je prostorija koja bi bila kotlarnica udaljena od kuce toliko? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene. Bila na pregledu. Nije me nesto gledao.previse,ali zadovoljna sam. Kaze sve je u redu. Imam 90 otkucaja u min,120pritisak eks uredan bez promena nekih i sve u redu. Kaze krcvna i stitna dobri to je dobro(dodusw sam videla to)verapamil po potrebi mi je dao a mg obavezno da nastvim. Danas nije bilo preskakanja samomjednom ujutru....

inace nama kotao explodirao. Bez grejanja smo skroz. Imam uljani radijator u spavacoj a V sam odnela kod s&s jer su tamo i devojcice a i trazio je da spava kod njih oa jos bolje jer je toplije. Jansam danaa cistila.lisce i ne da me bole ledja nego ocaj... 

i tako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, kako su nam savetovali tako smo uzeli. Nismo hteli da se zezamo da posle ne radi kako treba. Evo ukljucili i super. Ne moze odmah bas, ipak je ogroman minus, trebace jedno dva dana da se kuca zagreje kako treba. A je mislis na to da vam je prostorija koja bi bila kotlarnica udaljena od kuce toliko? 

dobro, da se zagreju zidovi a i pec da se razradu. Da bas tako mislim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene. Bila na pregledu. Nije me nesto gledao.previse,ali zadovoljna sam. Kaze sve je u redu. Imam 90 otkucaja u min,120pritisak eks uredan bez promena nekih i sve u redu. Kaze krcvna i stitna dobri to je dobro(dodusw sam videla to)verapamil po potrebi mi je dao a mg obavezno da nastvim. Danas nije bilo preskakanja samomjednom ujutru....

inace nama kotao explodirao. Bez grejanja smo skroz. Imam uljani radijator u spavacoj a V sam odnela kod s&s jer su tamo i devojcice a i trazio je da spava kod njih oa jos bolje jer je toplije. Jansam danaa cistila.lisce i ne da me bole ledja nego ocaj... 

i tako.....

eeee muke....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene kako da ubacim sliku od bebice ?

https://postimages.org

Ubacis je na ovaj link. :) pa kopiras link sa slikom I nalepis ovde. 

sta kazkazu. Jel sve ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka slikacu ti ja sutra kod svekra i svekrve kako je,njima je pec u garazi otvorenoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.