Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

 

mi smo se malo zanimali. Pravili smo cestitke. Jeste da nisu ispale ne znam kakoni da sam ja uglavnom pravila ali V je bar bio pored mene i pravili smo kao zajednoni obradovace baku i deku :)

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
*Cvrky87*, mmaka, Analim i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj kako je lepo i ja sam nekada davno u skoli pravila takve cestitke za moju baku i deku a pre bozica nas je redovno posecivao Mikulas i Lucka i morali smo da se pomolimo i da budemo dobri pa smo dobili slatkise

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se uhvatila da sredjujem spavacu sobu :D

Mnogo loma na jednom mestu

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja imam siroke kukove i nosim m,tj sad nosim 38,a cim ptipazim malo nosim 34...majka priroda bas i nije stedela na meni:lol:

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se sad spremamo za Mikulasa. Tj jos malo. Za nedelju dana. Ovo sam videla na fejsu i reko ajde da probam....hamer papir kosta 20din a4format....malo sljokica i ovih zvezdica i eto....ali.moj deda se iskreno ibraduje i cuva sve od V pa reko malo radost da mu napravimo. Kad smo.isli na more trazio je od V da mu skuplja kamenje i sad to cuva u ciniji na stolu oa kontam da ce mu i ovo biti drago. 

Cvrky,nisu ni velicine iste. Ja imam iste takve kao.Kika samo crne i l mi je mali sad. A uzela sam na buvljaku trenerke komplet xxl tako da sta da.kazem. a imam 68kg sad na 163cm. Stezu me manji brojevi odmah....sve imam xxl. Ili xl. Zavisi. Ali kinesko.pogotovo...to lupaju brojeve samo.tako. 

k a m , mozza i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa ja imam siroke kukove i nosim m,tj sad nosim 38,a cim ptipazim malo nosim 34..

Kinezi su cudo :D kod njih je sve drugacije :D 

Mene M I L stezu, secu me I pritiskaju mi stomak. 

Farmerice sam prestala da nosim, ni jedne ne mogu da zakopcam. Haha

Trenerke koje imam me mnogo stezu, pa sam uzela sad.

A po kuci sam u pidzami. :D ne razdvajamo se 

Izmenjeno od strane KikaC96
mmaka i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pricam o tome kao h&m,wikiki,zari,...tako da to su neke moje velicine

Na najlonu sam uzimala kod nekog bracnog para helanke i trenerke,oni i na futoskoj imaju tezgu i kod njih sam uzimala m,a u prosloj trudnoci sam uzela neke trudnicke pantalone kao 38 br,a sad mi vise cak i kais moram da stavim na njih

A kika mi nekako sitna na slikama pa zato se cudim za velicinu :)

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja, kako ste?

Ja evo od 5 ne spavam, a nisam rano legla. Jos kasljem. I ove vene ne plase, sinoc su bile grozne. Nikakav napor nemam, od sedenja i lezanja iskacu. A cini mi se i od neredovne stolice i naprezanja. 

Od garderobe nista ne kupujem, nosim ono sto imam od prethodnih trudnoca. Imam jedne trudnicke farmerice i njih nosim kad izlazim. I jedne crne pantalone, ali one su tanje za sad, a i veci br pa cu njih na prolece. I nosim haljine u koje mogu da udjem. Po kuci par trenerki koji su sire i to je to. Da mi je letnje vreme tek ne bih razmisljala, ja iz haljina ne izlazim. Ali dobro, ok mi je i ovako. Imam duzih dzempera, vunenih tunika, prsluka..ja i inace ne nosim bas usko. 

miliccam, mozza i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velicina zavisi I od visine ne samo od tezine, a meni Kika deluje visoko. 

Ja sam u prvoj trudnoci nosila farmerke I pantalone (niskog struka) skoro do pred kraj posto mi je stomak bio visok (I nije se ni spustio). Sada cisto sumnjam da cu moci posto vec fino napredujem. :D 

Inace, haljine isto obozavam da nosim ali me sada ne kaci puno letnjih meseci sa stomakom pa cu helanke. Trudnicke pantalone ne volim.

KruelaDeviL, mozza i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Mene je Masa urnisala sinoc... zaspala u 22 probudila se u 1 i ajde da se igramo... do 3! Poludela sam! Jos me grlo boli ne mogu da spavam, ona me zajebava.. i do 8 je spavala, naravno do tad se budila2 puta da jede! Katastrofa! Grlo me ubi, a nije mi tu apotekarka koja moze da mi da antibiotik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka,mozda ti ne treba ab odmah. Ako je virus za 3 dana ce ti proci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka,mozda ti ne treba ab odmah. Ako je virus za 3 dana ce ti proci. 

ja sam zavisnik od lekova :) mene cim krene nesto da zeza da popinem lek. Secam se kao mala, odemo do babe u selo i mama kaze jao glava me boli, tatajoj da C vitamin a kaze da je brufen, ona popije i posle nekog vremena kaze da je prosla glava :) :) eto tako i ja.. strasno! Samo da prodje sto pre.

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velicina zavisi I od visine ne samo od tezine, a meni Kika deluje visoko. 

Ja sam u prvoj trudnoci nosila farmerke I pantalone (niskog struka) skoro do pred kraj posto mi je stomak bio visok (I nije se ni spustio). Sada cisto sumnjam da cu moci posto vec fino napredujem. :D 

Inace, haljine isto obozavam da nosim ali me sada ne kaci puno letnjih meseci sa stomakom pa cu helanke. Trudnicke pantalone ne volim.

mici daj da te vidimo :D

visoka sam 172 :)

teska 54 :) (bilo pre mesec dana)

od stare garderobe mogu da obucem samo 2 trenerke I jedne helanke (duboke)

@k a m I ja volim dzempere I vunene prsluke. Baba mi je isplela jedan sad dok sam bila kod mojih. Odlican je, jako topao. A dzempera imam gomilu. Koliko sam ih nakupovala mm kaze jel ces I preko leta da ih nosis :D 

miliccam, Analim i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

E sad me zezate :)

Ja sam 157cm i imam 73,4kg sad u trudnoci,kukovi su mi siroki skoro 110 posto se sirim sad,ulazim u svu svoju odecu samo sto mi je sve duboko pa ne mogu zakopcati,jer kad nisam trudna imam uzan struk,posto imam gradju pescanog sata.

Mada iskreno jedva cekam da se porodim i prestanem dojiti da se mogu dovesti u red,da se malo detoksikujem od sulnih lekova iz obe trudnoce 

Izmenjeno od strane *Cvrky87*
KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KikaC96, pa ti si bas mrsava. Ja sam visa od tebe 7cm, ali imam 30kg vise :o kacila sam sliku ovde pre 3 nedelje, i mislim da ne izgledam tako debelo. A kad poredim brojke sa tobom, slog me strefi.

Inace, imam 3 helanki I 3 trudnickih farmerki koje su veoma udobne I elasticne. Moje ni jedne ne mogu da zakopcam, a ni ne volim kada me steze u predelu stomaka. I naravno par haljina-tunika koje nosim po hladnoci. Sad sam dobila od tetke I jaknu, jer ni jednu svoju ne mogu da zakopcam od stomaka.

miliccam, Earl Grey i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema kod mene jos uvek sta da se vidi, imam 56,5kg a imala sam 55 pre 2 meseca tako da sam se samo malo popunila, a stomak nemam jos uvek. Inace sam 167cm.

Mi jos uvek nismo nikome rekli lepe vesti, cekali smo uz pa nam se na kraju osladilo da imamo nasu malu (veliku) tajnu ali moja mama dolazi sutra I bice tu nedelju dana tako da planiramo da joj kazemo. 

Mislila sam da joj Mila donese sliku sa UZ I da tako skonta. :D To ce bas biti sok.

mmaka, Analim, Earl Grey i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema kod mene jos uvek sta da se vidi, imam 56,5kg a imala sam 55 pre 2 meseca tako da sam se samo malo popunila, a stomak nemam jos uvek. Inace sam 167cm.

Mi jos uvek nismo nikome rekli lepe vesti, cekali smo uz pa nam se na kraju osladilo da imamo nasu malu (veliku) tajnu ali moja mama dolazi sutra I bice tu nedelju dana tako da planiramo da joj kazemo. 

Mislila sam da joj Mila donese sliku sa UZ I da tako skonta. :D To ce bas biti sok.

bas lepa ideja :) mi smo kupili majice kod mmmm puse najlepsI otac na svetu a kod mene najlepsa mama na svetu :D pa su svi skontali kad smo skinuli jakne :) planiramo da objavimo I na fb uskoro. Ima dosta prijatelja I rodbine koji ne znaju. A jedino nas fb spaja.

 

ja sam se ubucila 4 kg od pocetka, sve je otislo u zadnji deo i noge :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 17.04. imala 71,9kg sto mi se racuna i kao prvi dan trudnoce,pa sam na pocetku zbog dijete i pazenja na isheranu i trenirala fitness neznajuci da sam trudna stigla na 69kg onda dr rekao da nastavim sa dijetom pa sam stigla na 68kg i od tad do sad  sam stigla na 73,4kg...gledajuci koliako su mi stvari velike i spadaju mi zbog dijete,garant cu posle porodjaja imati ispod 65kg

Mi smo krili do drugog pregleda i onda smo svima polako poceli da govorimo,neki su saznali tek u 5,6mesecu jer su mislili da sam debela od predhodne trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, stvarno svaka ti cast! Kada se porodis bices macka ipo! 

Ma super nam je ideja, samo da Mila ne pojede sliku usput, posto joj se beba toliko svidja. :D

A sirokom narodnim masama ne planiramo jos da objavimo, mada ce moja mama sigurno posto je velika pricalica. Mi imamo svadbu u martu, taman tada neka fina slika sa stomakom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da mi mg ne pomaze.....ili ne znam. Danas sam dva puta osetila. Sutra idem do interniste. 

Bas sam se nadala da ce proci od Mg. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda :) 

nema nigde nikog :D

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela, idem i ja sutra kod interniste. Srećno

Da se pozalim još. Danas sam stavila donju fiksnu protezu, sada nosim obe još šest meseci. Najlošije od svega je sto moram sada sve pasirano i mekano da jedem. I to mi preporucuju do kraja , do maja. Kako ne bi ostetila protezu i kako bi sve bilo za tih šest meseci gotovo. Sreća je samo u svemu sto se neću gojiti tako lako , a da ću biti gladna, biću. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.