Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Neon koliko je bese proslo od porodjaja? Da li i dalje krvaris?

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, lepa velika pupa. :baby:A sta predstavlja tetovaza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je devojka koja ima masku meksicog praznika dan mrtcih,ima moju boju ociju i tri orhideje koje predstavljaju moje roditelje i brata,a iznad te imam krila i rec "life" posvecena mojim najblizim koji su se razboleli i jos se bore ili su umrli od karcinoma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon koliko je bese proslo od porodjaja? Da li i dalje krvaris?

krvaruckam jos u tragovima, vise kao neka svetla sluz... proslo je 6 nedelja, 20.09 je bio carski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitam te jer mi je posle revizije prosle godine isto vidjeno na UZ i slali su me ponovo na reviziju da se to ocisti. Meni je tada proslo bilo samo 10-ak dana ali je trudnoca bila manja pa su smatrali da je to dovoljno vremena i da je do sada trebalo da nema nicega. U bolnici nisu htelil nista da diraju, rekli su da je to zbog zavaljene materice nije mogla sva krv da odmah izadje, i samo su rekli da sto vise hodam i da lezim na stomaku. I kad sam otisla posle nedelju dana bila je samo manja traka, kao trag i rekli su da je ok. Pila sam i AB sve vreme. Zato posle porodjaja i savetuju da se opdmah ustaje, da se ne lezi puno, da bi se sve to sto pre ocistilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je devojka koja ima masku meksicog praznika dan mrtcih,ima moju boju ociju i tri orhideje koje predstavljaju moje roditelje i brata,a iznad te imam krila i rec "life" posvecena mojim najblizim koji su se razboleli i jos se bore ili su umrli od karcinoma

Prvi put sam sada cula za taj praznik, evo sada malo proguglah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, lepa tetovaza,tebi jos malo ostalo i onda bebac u zagrljaj :)

Kam,tebi se bas fino vidi stomak,oko mene sve zgodne trudnice sa lepim stomacima,meni se stomak jos uvek deli na gornji i donji i sve mi se cini tako ce i ostati,nije nesto veliki samo ruzno to izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam , Cvrky divne tibe :wub:

Kam, tebi se bas fino vidi stomak, pravi trudnicki. To valjda zato sto je 4.trudnoca pa bude veci I ranije se vidi. 

Ja jedva cekam da pocne stomak/beba da raste. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene :wub:

Meni se skoro odma vidi stomak,zato sto imam malo veci donji stomak i samo puf vec u drugom mesecu bude vidljiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sve trudnice nekako zrace I lepe su na svoj nacin, pa tako I sve vi sa foruma. Samo neka nam rastu bebe. 

Danas sam bila u skolici za trudnice na prvom casu, I bilo nas je 38. A sve su tu oko 7 meseca, pa je bas cudno toliko stomaka na jednom mestu. Onda su nas podelili po grupama.

A prosle nedelje san bila na predavanju koje je organizovao bebac, u Novom Sadu. Bilo je sigurno 250 trudnica. I bilo je veoma zanimljivo, svasta sam cula I videla. 

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim :wub: Bas si lepa i mlada.

Hvala! :wub:

Ja se u poslednjih 10 godina nisam ni malo promenila fizicki, potpuno sam ista. Tada sam izgledala starije naspram svoje generacije, a sada izgledam mozda I mladje. To je pozitivno, jer cu I sa 40 izgledati skoro isto. Mozda je povezano I to sto sam blizanac u horoskopu, a oni su vecinom mladoliki I vecna deca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam bre, nisi fer , ti već možeš da se hvalis kako si trudna :P zavidim ti

ovde mi deluje kao da smo sve mlade trudnice :D

kome je još četvrto kao meni? Je l tebi Kam? Ili sam pogrešno zapamtila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EG, ja sam prosle godine izgubila trecu bebu u 20. nedelji. Tako da je ovo cetvrta trudnoca, a bice treca beba, ako da Bog. Inace imam 2 devojcice od 7 i 5, imam tikere. 

Analim, koje si godiste ako nije tajna? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije tajna. Bile smo nedavno sve govorile koja je koje godiste. Ja imam 24 godine, 1994. godiste. Meni je ovo druga trudnoca, ali prva beba. Proslu sam izgubila u 6-oj nedelji. Kam, strasno mi je zao zbog tvoje prosle trudnoce. Koje si ti godiste? Za neke zene sam zapamtila, ali za neke nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je peta trudnoća sa prethodnom izgubljenom, ali rano izgubljenom ako mogu reci na sreću :( Kam :wub::babymommy: ne može se porediti sa tvojom ali svakako boli 

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas nas je dosta sa jednom izgubljenom trudnocom:(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost to je sada postalo uobicajeno. A nekada sam mislila da se to samo drugima desava i to retko.. 

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.