Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Milice lepo izgledas. Ja sam u glavi tebe zamisljala malo krupniju, ozbiljniju facu... hahaahah ( valjda svaka od nas pravi sliku kako koja izgleda?)  a i Kam ti tako sitnaaa. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, baš si lepa i pozitivna! :wub: 

 

Mene još muče mučnine, ne da mi se sedeti za kompom ali vas čitam redovno sa telefona. Još me gnjavi i neko krvarenje, nije jako al opet, sutra idem ponovo kod dr. Jedva čekam da se ovo prvo tromesečje završi. 

mozza, mmaka, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage zene! Kada bih se u ovoj trudnoci osecala upola dobro kao u prvoj (izuzev mucnina) gde bi mi bio kraj. 

Milice lepo izgledas. Ja sam u glavi tebe zamisljala malo krupniju, ozbiljniju facu... hahaahah ( valjda svaka od nas pravi sliku kako koja izgleda?)  a i Kam ti tako sitnaaa. 

iju zar ja krupna smarcica :D pa ja sam vec kukala kako sam sitna, imam 55kg Mila mi je isisala i ono malo oblina sto sam imala. Ostale mi samo usne (i nos). :D

Milice, baš si lepa i pozitivna! :wub: 

 

Mene još muče mučnine, ne da mi se sedeti za kompom ali vas čitam redovno sa telefona. Još me gnjavi i neko krvarenje, nije jako al opet, sutra idem ponovo kod dr. Jedva čekam da se ovo prvo tromesečje završi. 

Meni su tacno po ulasku u 12.nedelju prestale. Izdrzi jos malo. Hvala ti puno na komplimentu!

mozza i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sada bi trebalo da ste se ugojili između pet i sedam kilograma ali i dalje nastavite da jedete zdravo i pametno.

ovo je citirano sa bebca forum,znaci nisam se ugojila mnogo nego u normali. vuhuu

 

mozza, miliccam i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo najbrze dobijanje na kilazi od svih mojih trudnoca. Verovatno jer sam u ovoj trudnoci najmanje povracala i vrlo brzo nastavila normalno da jedem. U prvoj sam u prvom trimestru samo smrsala par kilograma pa tek onda pocela da se gojim, a u drugoj sam startovala sa mnogo malom kilazom. Bas cu naci gde sam pisala koliko sam se do kraja ugojila, potpuno sam sve pozaboravljala. A prosle godine posle pobacaja secam se da mi je dugo ostao veliki stomak, ali sam mm trazila da mi u bolnicu donese moje farmerice i u njima sam izasla, uspela sam da udjem. Sad sam se odjednom brzo ugojila i dobila i guzu i butine koje inace nemam, nije mi sve u stomaku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad ni pola nisam dobila ko u predhodnim trudnocama...tako da se sve nadam da imam tu 5kg + na kraju a kad izadjem iz porodilista da bude 10kg - :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika, kad je vencanje?

Hoce biti veliko ili samo u krugu najblizih?

Odavno nisam bila na svadbi...

Cvrky, i ja imam mokre gacice i nije belo pranje,ja sam cak mislila da je to plodova voda i uspanicila sam se ali dr kaze da ima dovoljno pa i dan danas ne znam sta je, jel ti imas neku pretpostavku sta ti je

bilo je danas u 15h :) 

najbliza porodica I par prijatelja :)

 

mmaka, miliccam, Earl Grey i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bilo je danas u 15h :) 

najbliza porodica I par prijatelja :)

 

Cestitam! Da se mazite, pazite I volite! <3

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Kika :babymommy:

Mala su lepa i intimna,ja sam imala sa najblizima i od najblize rodbine zvala bracu i sestre 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika, čestitam. 

Milicam, bas si lepa trudnica. 

Kruela, videla sam i tebe, ja te nisam ni zamišljala sa si nešto krupna, nekako si bas kako sam te zamišljala 

Kam sam zamišljala skroz drugačije od ove sitnoće:lol:

Sto se tice mene i kilaze još nisam ništa dobila, a do sada sam u prethodnim trudnoćama uvek dobila bar 1-2kg. Sada evo ulazim za 3 dana u peti mesec, puna 4 i ništa. U minusu sam od početka još pola kile.

lakse mi je malo, ne povracam tako često, mučnine i dalje imam, apetit mi bude malo bolji tek predveče da uspem malo da veceram, a prva dva obroka nekako jedem na silu bez želje . Uzine su mi uglavnom jabuke jer mi prijaju, od ostalog voća mi je uglavnom muka. Pomažu malo i bademi i orasi 

 

KikaC96 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe EGrey, pa kako si me zamisljala? :D

Ja se ukocila nocas, valjda sam se lose namestila. Cela desna plecka me boli. Jedva sam se okretala nocas. Sad sam usisala oba sprata, da se malo razmrdam. Docice mi komsinica sad na kaficu sa njenom malom da se njih dve malo igraju, a docice i sveki da ide do skole da pokupi K. Vec mi popusta strpljenje zbog ovih radnika, jeste mm ujak ali jedva cekam da ih ispratimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se bacila na pranje i spremanje,spremam spisak sta mi treba sta ne,ali bome ima.Nesecam se kako sam sve postizala sa U trufnoci,verovatno imala vecu pomoc,sad je haos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam, sta koristis kad se ukocis,ima li neka kremica ili samo prirodno razgibavanje?

Meni je drugarica donela tigrovu mast iz Kine pa kad se otvori kutijica ceo stan smrdi dva dana :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, one sa 2 I vise trudnoca iza sebe, kakva su vasa iskustva sa mucninama I ostalim pratecim "mukama" uporedjujuci trudnoce.

Jel vam isto bilo u svakoj?

Ja sam bas muku mucila u prvoj tr u prvom trim, negde u ovom periodu su pocele mucnine a evo sada jos uvek nista. Ne znam da li da se nadam da ce me ovoga puta zaobici ili se tek spremaju.

 

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kika,cestitke. 

 

Vidis,Cvrky,podseti me....ja planiram ovaj out grickalicu umesto makaza,ne znam koliko je to pametno,ali.mucila sam se makazama i nisam mogla nikako.

milice,ja.u prosloj nista ivaj put opet nusta ali sam imala gadjenje.na hranu i to bas....recimi moja mama je samnom mnogo povracala i aa bratom ali manje. 

Moze biti da ce ti biti i isto ili manje ili da te i zaobidje....

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam naucila sa U na makazice pa mi nije problem.

A sto se tice mucnina nisam imala niujednoj 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su mucnine negde pocelle oko 10 nedelje... i to kakve! Bez povracanja, ali onaj najodvratniji osecaj koji nikako nije hteo da ode! Trajalo do neke  16 nedelje, kada je pocela kiselina i to ona koja spaljuje celu utrobu (kod mene sve ekstremno :) ) onda sam dobila neki lek od doktora od koga su kiseline nestale ali je onda pocelo povracanje, ne zbog mucnina vec zato sto mislim da nije bilo mesta za hranu, tako da sto god sam pojela, zadrzavalo se po pola sata u meni i onda je izlazilo napolje :) poslednji put u trudnoci sam povratila 20 min pre carskog reza :)

kiki hajde i ovde da cestitam :)

miliccam i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.