Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mi sve sto smo radili u predhodnoj trudnoci,neradimo sad,nije da se neradujemo nego nekako smo zastitnicki nastrojeni prema bebcu iako jos nije rodjen

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za meme je sex zabranjen do kraja trudnoce,a imala ga dva puta,jednom ili nijednom mesecno...mm dosao iz nocne i mi aj malo da se mazimo i sve i jbg isla sad u wc i bila crvena kapljica na papiru,odma sam stavila utragestan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha ladno. Ne verujem. A mislila sam da sam sama ovde :D 

Predostavljam zbog imena ili si iz P ili iz K? Verovatno znas sta mislim. Koja mesta u stvari.

ja mislim da necu pol da govorim....ali videcu. 

Ja imam bubuljice,uzas. 

Decembar,trece dete imi drugo ili prvo? Nisam ispratila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za meme je sex zabranjen do kraja trudnoce,a imala ga dva puta,jednom ili nijednom mesecno...mm dosao iz nocne i mi aj malo da se mazimo i sve i jbg isla sad u wc i bila crvena kapljica na papiru,odma sam stavila utragestan

ja dva.meseca bez i mogu bez problema... samo mi zao mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene :)

Juce sam pola dana izgubila po gradu, isla po terapiju, u lab, nosila neke rezultate pa kod drugarice na kafu.. Zato danas me sacekalo sredjivanje kuce, evo ni pola nisam sredila, bas se gomila. Deca su mi ovde podivljala nacisto. Ova dva decaka preko puta nas samo defilluju, ulaze po ceo dan u nase dvoriste da uzimaju macke, onda macke beze pa ih vracaju.. Posle se igrali u kuci, ja lepo kazem da se javite majci ako niste da zna gde ste.. Eto je ona zove ih, besna. :D Sad je K otisla tamo kod njih, jos malo pa da jede pre skole, pa da je vodim.  Veceras mi dolaze svekijevci pa da nesto spremim. Inace ovde ponovo zahladnelo i bas je sumorno, nervira me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da napisem Aciklovir NE u trudnoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ovih dana nismo nigde isli jer U ima upalu uha,a duvala vetrina ovih dana pa da ne napravimo neko veliko zlo,inace danas ide na prvi cas engleskog,nemam pojma kako ce razumeti to jer im drzi vaspitacica,sutra ujutru idemo na kontrolu.

Inace mm i ja smo se dogovorili bez ljutnje za ono vencanje,U i ja idemo,a on ce "ostati" kuci.

A vas dve ste neko mesto kod bg-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blize Pancevu. 25min kolima sam ja licno od Panceva.... ali da i kod Bg,samo sto je Pancevo jos blize a predpostavljam i Decembru. 

Kod nas danas kisa a juce vetar takidje uzasan. Deca u vrticu su juce crtala napolju kredama uoci decje nedelje. Danas V vec zapusen nos..  videceemo sta ce biti kad dodje iz vrtica.

Cvkry,sta bi sa eurokremom? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace,kad rade expertni je li to rade preko bokjeg uzv? Predosptavljam. Jer sam zvala jzce i 4000din je expertni uzv a 4d je 5000din. I ne znam da li da li pkacam unapred i to i to ili cu videti bebu svakako preko boljeg uzv....mnogo me zanima...ovaj out ne mogu da docekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam za to mesto,nisam dobro pitala :)

E pa kupio mm i jela i kad sam legla posle par sati bilo mi jako muka,verovatno mnogo secera,jer ga nejedem toliko,najvise sto ima u hrani koju jedem,vocu...

A sto se tice expertnog stvar je u kvalitetu uz i koliko je bebana stara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela gde si zvala za ekspertski? I mene to jako zanima, ja ću da zovem u Pa kod Stankov, tamo sam bila i u prošlim trudnoćama na 4D a sad bih bar na ekspertni u 12. nedelji, al mi se nešto čini da oni ne rade ekspertni pre 20. nedelje:o ili sam ja nešto pobrkala. Imaju UZ stvarno dobar i detaljan. Bez problema uočavam organe bebe i sama. A ekspertni traje puno duže od običnog UZ. Jer onda gleda bebu detaljnije nego inače. 

Znači ti si iz K :) a ja iz P :D i ja sam mislila da sam sama ali ko zna ko sve čita ovaj forum iz naše okoline :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takođe zaboravila sam da te pitam kod kojeg ideš dr u domu zdravlja? Ja sam išla i kod jednog i kod drugog i stvarno više ne znam ni sama. Jedan mi je neozbiljan, a drugi suviše grub. Uvek sam prokrvarila posle pregleda kad me je on pregledao. 

Cvrky, i ja sad jedem manje slatkog, nekako mi traži više kalorično nego slatko, ne prija mi a inače pre dobijanje pojdeme tone šećera. Ja još uvek sam u onoj neverici da sam trudna i kad se setim samo razvučem osmeh :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice,imate popuste na expertni i 4d u klinici Papic.Exlertni 2999 i 4d sa cd-on 4000mislim.Skoro videh na fb reklamu.Znan da imaju kliniku u BG,za ostale gradove ne znam.

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto slucajnost koja :D ako imas godine od 23-26 verovatno  te znam....

Decembar,trece dete?

Zvala sam kod dr Parovica. Prvo sam htela u euromedik medjutim razmisljam za Parovica jer sam vec cula za njega par puta a iskreno neke preporuke od vise njih  nisam cula ni za jednog....svako kaze za nekog drugog a nije mi se desilo da za jednog kazu vuse njih i reko ovo mi je blize tako da cu verovatno ovde. A i babica mi je rekla da i njeja cerka bila kod njega....

inace sam kod Riste. Pre toga sam bila kod ovog drugog i ppsto je bio bezobrazan dok je bio direktor reko zdravo i dovodjenja. I iskreno za sad mi vise svidja Rista....lekive ne stignem da popijem(folnu,utrogestan) on vec pita da li imam dok sam kod ovog kupovala jer me je uvek skinuo s k....na brzinu i uvek u zurbi zaboravim da pitam. Drugo uzv kad radi pokazuje mi sve i kad kazem da ne vidim on mi prstom pokaze:evo ovo ti je zeludac,evo kicma,evo prsti... 

vodim se intucijijom da ce sve biti ok i da je toliko zena kod njega vodilo trudnocu i bilo sve ok da,da je toliko los iki bilo sta da bu se to videlo vise. Ici cu i na expertni alu verujem da je sve ok oa verujem i njemu kao dr. A sad akk nesto ne daj Boze,desava se. Ali verujem da ce biti sve dobro. :)

jedna hana,hvala. :)

Uuu cvrky,dobro je ako ti je muka od secera ombar ti nece traziti toliko....

meni se mnogi sargarepa jede. Neverovatnk mnogo. Bas cesto jedem.

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela, ja već četvrto :) i malo sam starija nego št osi navela ali ne isključuje da se znamo :) Jesam pogodila odakle si? 

Pa iskreno i meni je Rista komunikativniji, i pažljiviji što mu je veliki plus za njega od mene, i ne daje ove lekove za održavanje trudnoće ko bombone kao Josifović. Prve dve trudnoće sam vodila kod J. samo pred kraj druge sam bila dva puta u R jer je bio na godišnjem, pa mi se svideo što ima strpljenja i sve želi da objasni, a u trećoj vodila celu trudnoću i trudnoća je bila najurednija od prethodnih. Bez nekih lekova, bez cimanja svako malo vađenja krvi, jedino sam se razočarala u njega kad me je ili nešto nervozan ili nemaran pred kraj trudnoće podigao odjednom za ruku tako da me je odmah uhvatio jak grč u preponama da ja nisam mogla da ustanem. I babice i on su se zabrinuli ali posle 15 min me popustilo. I tako pri kraju je nekako postao bezobrazan pa mi stvorio negativan utisak ali mislim da ću ipak opet kod njega. Ako opet ostavi isti utisak onda ne znam ni sama gde ću.

 

Meni se ne jede ništa. Pogotovo što još i imam nos zapušen pa slabo osećam mirise i ukuse, gladna jesam a ništa mi se ne jede. Pa natrpam bezveze nešto u usta i teram dalje. Nateram sebe da pojedem izblendiranu jabuku i šargarepu sa limunom i medom, to i deci dajem pa da ojačam imunitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam zasto mislim da.sam procitala trece. :) super svakako. Ja se najverivatnije zaustavljam ovde....ako se desi trece ili budemo zeleli mizda bude....ali finansijski tesko. Mislim tako da mozemo j letovanje lepo i sve....

hmmm onda je verovatnije da mi znas mm ako su starija. Pre ce biti...:D koji raspon godina? Ako nije tajna.

jeste,jeste iz K. 

Heh,mene je jednom tj dva put iznervirak jer mi je rekao zasto mislim da sve mora da ima razlog a drugi put da preterujem sa strhahovima(u cemu je imao.istinu ali.opet)...ali svidja mi se sto je pazljiv i bas ss trudi. A i svi iz doma zdravlja kazu da je on iskusniji od J jer je radio i konkretne stvari poput operacija tako da.nekako sam opustenija. Nakon porodjaja planiram pregled kod njega i privatno. Ako se privatnik slozi ili bude misljenja kao R,nastavljam kod R,jer mi se ne placa....dok brisevi dok papa,uzv,kolposkopija....a sad kako ce biti-bice.  Svakako je vise otvoren za lepu saradnju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svakako radim kks,biohemiju i urinu pred svaki pregled.Bas sutra idem da ih radim i taman U vodim na kontrolu uveta.

Sto se tice ishrane zbog dijete budem jako gladna,ali borim se sa time,jer mi naleti nekad veliki poriv za hranom.

Sto se tice jos dece mislim da necemo trece,jer se ja tesko nosim sa trudnocama,ali necu opet da kazem 100% jer mozda odlucimo za jos jedno.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ima nas ima,polako se opet puni ova tema :)

Dobro nam dosla :wub:

Izmenjeno od strane *Cvrky87*
December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Cvrky87  :)

Drago mi je da mozemo da caskamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro dosla. :)

kad ti je termin?

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nalazi nisu bas divni,aj sto sam anemicna i gvozdje mi malo nize nego nego sto u urinu mi glukoza 1 a vrednost je 0-0,poslala sam nalaze dr pa cekam da vidim da li da radim otg ili sta treba pre kontrole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otkrili smo krivca za glukozu u urinu,a to je eurokrem:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otkrili smo krivca za glukozu u urinu,a to je eurokrem:lol:

strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.