Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Inace kako se pozalih da mnogo spavam, tako mi se desi da sad ne mogu da spavam. Tri noci vec ne spavam normalno i iskreno vec mi nije dobro zbog toga. Ni preko dana nije bolje. Neka napetost, psihicka preoterecenost. K mi je nesto cudna, ne ponasa se bas normalno, a sinoc je i mesecarila pa sam se ziva pojela za nju. Sisla je sama niz stepenice dole do mojih, i to u vreci, mogla je pasti niz stepenice. Mi smo vec bili legli, ali smo ciuli komesanje, majka je jedva vratila gore. Sta da vam kazem kad sam nocas trazila glukomer i merila joj secer dok je spavala. Moram je odvesti i trazili i KS jer se i na vrtoglavicu zali. Samo neke brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene! Imala sam carski koji je.poceo u 8 h... moji pilici su dosli na svet Lea u 8:10 Luca u 8:15 , ona sa 3010 g on 2020 g, ocene on 9 9 10 ona sa 9 10 10 . Ja sam malo vise krvarila, slosilo mi se bas na kraju ali.su me brzo povratili u normalno stanje :) toliko su svi bili divni da ja nemam reci.. sve funkcionise neverovatno dobro... imam bolove, ja sam htela odmah da ustanem danas ali mi nisu dali... primam ceo dan neke infuzije i nadam se da ce sutra biti vec bolje :)

Neon :baby::baby: čestitam!

Brz oporavak i uzivancije sa tvojim mačićima ti želim. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je U kriticna vec neko vreme,nedostaje joj njen tata i stalno je besna i tuzna,a nece da ga zove,jer se plasi da joj se nece javiti,toliko joj fali da je vrela sva i nabija sebi temperaturu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon,brz oporavak i cestitam i uzivaj! :wub:

cvrky,i mi imamo taj problem.  V je sad stalno  za mm...

A sto nepozoves ti da je on nazove ili nesto? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se razveli,a on je uvredjen i povredjen,jer nisam vise htela da ga izdrzavam,pa nismo u dobrom odnosu,a on ima obicaj da joj se nejavlja kad ga zove,jednom nije se javio 2 meseca detetu niti je video,a ona ga zove na viber da ga vidi.Pisali smo mu,ali nista,video i iskulirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze svasta! Kao malo dete.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace ja razmisljam da ne pitam uopste za pol...da saznam na rodjenju. Ali ne znam da li cu uspeti da izdrzim. Jeste mi rekao da je mozda decak ali realnk to je 12 nedelja bila ko zna da li je video uopste....ali zbog toga me i kopka.

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sama videla na uz sta je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace ja razmisljam da ne pitam uopste za pol...da saznam na rodjenju. Ali ne znam da li cu uspeti da izdrzim. Jeste mi rekao da je mozda decak ali realnk to je 12 nedelja bila ko zna da li je video uopste....ali zbog toga me i kopka.

I meni je u 12ned reko da je decak,druga dr he u 18ned rekla da je devojcica.I rodio se decak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene! Imala sam carski koji je.poceo u 8 h... moji pilici su dosli na svet Lea u 8:10 Luca u 8:15 , ona sa 3010 g on 2020 g, ocene on 9 9 10 ona sa 9 10 10 . Ja sam malo vise krvarila, slosilo mi se bas na kraju ali.su me brzo povratili u normalno stanje :) toliko su svi bili divni da ja nemam reci.. sve funkcionise neverovatno dobro... imam bolove, ja sam htela odmah da ustanem danas ali mi nisu dali... primam ceo dan neke infuzije i nadam se da ce sutra biti vec bolje :)

neon,cestitam ,nek je sa srecom nek su ti zivi i zdravi ... :babymommy::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada se samo setim da je nama dr pokazao Milinu guzu i poželeo više sreće drugi put pa ponovo poželim da ga zadavim. Ali sam ga lepo ispreskakala i taj me vise nije video. 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovaj dr ima takav uzv da vidis samo ako se razumes. Nije noviji pa se vidi onako.... mislim kad mi.prstom pokaze onda vidim. Videla sam kicmu i ocne duplje i nige recimo ali pol nema sanse da skontam recimo je li noga ili pisa. Kao u prosloj trudnoci :D

hahahah vise srece drugi put....kao u nagradnoj igri. Ima svasta i od domtora nazalost.

hana,meni je u prosloj receno u 16nedelji trudnoce decak i tako je ostalo ali bio je drugi dr i on ne govori dok ne vidi skroz a ovog sam pitala prosli put  cisto onako a pazi 12 nedelja i o  iz puske: cekaj samo malo i gleda gleda i kaze izgleda decak ali nemoj da me drzis za rec mnogo je rano jos.

sad idem 26. 15 nedelja cu biti....tj 14+5. 

Mislim da necu noci da izdrzim jer jedva cekam da pocnem da kupujem ili roze ili plavo! Tj u bojama...jer meni je neutralnk samo belo krem i sivo....ove ostale boje samo kad se vidi sta je. Ali volim i crvenu za decake recimo i zutu...ali ako se vidi da je bas za decaka bebu. Kad su bebece stvari u pitanju poput benkica i alicnog. Ne znam zasto sam opterecna time ali eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam sve neutralno kupovala sivo belo bez  zutu zeleno.Sad da me ne shvate mame pogresno nadala sam se da je zaista zensko iako sam kod te dr bila jednom a ovaj drugi dr bi svaki put potvrdio da je decak.Sestricinu sam mnogo pazila da se dete bilo toliko vezalo za mene cak mislim da je bila i zbunjena do 2god ko koj je mama :). Otud zelja za devojcicom.Kako se trudnoca blizila kraju zelela sam samo da se rodi zivo i zdravo jer mi je pol postao ne bitan.Mozda drugo bude devojcica :) 

Izmenjeno od strane JednaHana
blesava i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon čestitam, da su živi i zdravi. Tebi zelim da se sto pre oporavis. Bas mi je drago da je sve proslo kako treba ,juce sam ceo dan mislila na tebe.  :wub:

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, strasno mi je sve to. Zao mi je deteta. :( Kako moze da bude takav.

Mi smo dobili da vadimo krv u ponedeljak, pa cemo videti. Inace mm mi kaze da K vec neko vreme mesecari, ali ja nisam povezala. tada vec budem u krevetu, mislila sam da ona ustaje da piski, ali on kaze da je samo zatekne u hodniku negde unezverenu. Bas se brinem i tek sad necu mirno nosu spavatti. Imamo jos unutrasnje stepenice, moze pasti i poginuti, uzas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam detetu da vadite krv?

Inace ako ce ti biti za utehu moj brat je mesecario...uvek pogodio svaku prepreku i kvaku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada se samo setim da je nama dr pokazao Milinu guzu i poželeo više sreće drugi put pa ponovo poželim da ga zadavim. Ali sam ga lepo ispreskakala i taj me vise nije video. 

Milice, zar vi ne zivite u Au? Zasto vam je to dr rekao? Zato sto ne moze da vidi pol ili zato sto je devojcica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela, da K vadi krv. Da vidimo da nije vrtoglavica od niskog Hgb. Mislis nije masio, da se povredi, znao je uvek gde je sta? Ona je prosle noci sisla niz stepenice dole, mama je cula i vratila je gore. Ali kada se popela na vrh stepenic anije znala na koju stranu, okrenula se konta i udarila u zid. Povrh svega je bil au vreci, mogla je pasti niz stepenice. mada ja deci dole napravim rupe za noge, da mogu da hodaju, ali ipak. 

Nista spavala  nisam. 5x sam piskila, pokrivala decu 2-3x, jurila komarce 5-6x, pobila ih preko 10, raspravljala se sa mm. Ovo mi je vec cetvrta noc. Sad kao da me brzi voz pregazio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bome nocu spavam,mogu sekire padati.U se uvek otkriva i onda se ni netrudim da je pokrijem,nosim joj pamucne kombinezone letnje i u tome spava,jer njoj je stalno vruce.Dzak sam joj brzo izbacila,jer bilo joj vruce u njemu i plakala je nocu i jos od vrucine spavala nemirno i padala je sa kreveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. Nimad se nije povredio. Jednom je izasao skroz na dvoriste i vec otkljucavao ulicu. Ali moji su vec znali da mesecari pa su bili na oprezu. Samo su isli za njim polako i bez bidjenja ga vratilo u krevet i nastavio bi do ujutru da spava normalno. Cesto je mesecario jedan period a nije svaki dan....ali par puta nedeljno. Jednom je sanjao nesto strasno i posto smo spavali odvojeno samo je ustao i dosao do moje sobe i legao na ta pec i tako spavao. Mama i tata su ga samo preneli u krevet i opet nista do ujutru... samo je nemojte buditi a pogotovo ne vikati da se ne uplasi.... sad zbog cega tacno ne znam pa da ne lupetam ali samo.mirno vratiti u krevet. Brat je recimo uvek saradjivao...

mi smo jednu noc,V se probudio i krenuo da se dere da ja izadjem da se on sakrije. Meni je bio problem sto nisam znala da li bunca ili je sanjao ruzno pa nisam znala sta je a lepo pokusavam da ga skestim u krvet i toliko se dernjao da je to haos bio....

Kam a pritisak da joj proverite da nije nizak?

Mi sutra slabimo rodj.danas pravimo tortu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kada je prestalo to sve bratu da se desava? Ne znam dal prezivljava sad ovo u vezi skole. Mada ona skolu voli, ali ipak su to promene. I primecujem promene u ponasanju, npr. nekad se rasplace za sitnicu kada joj nesto kazem, a nekad se euforicna preterano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, zar vi ne zivite u Au? Zasto vam je to dr rekao? Zato sto ne moze da vidi pol ili zato sto je devojcica?

Živimo u Nemackoj ali taj prvi dr je naš čovek i jedini koji je tada primao nove pacijente. Komentar je bio zato što nije dečak pa više sreće drugi put. Uz je imao neki svemirski sve se živo videlo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ruzan komentar. Kao ovde jedan nas ginekolog koji vazi za najboljeg. Rekao zeni na porodjaju koja je upravo rodila cetvrtu devojcicu da promeni **rac. Pa neka je ne znam koji strucnjak, nikad nisam pomislila da odem kod njega kad znam kakav je primitivac.

December, KruelaDeviL i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ruzan komentar. Kao ovde jedan nas ginekolog koji vazi za najboljeg. Rekao zeni na porodjaju koja je upravo rodila cetvrtu devojcicu da promeni **rac. Pa neka je ne znam koji strucnjak, nikad nisam pomislila da odem kod njega kad znam kakav je primitivac.

I ovaj je stručnjak i u Nemackoj ga hvale i ima najbolju opremu, najnovije aparate i sve ali sam ga ja promenila pošto je ovo bio samo jedan od ružnih i neprimerenih komentara. Tipa na uz se videlo da Mila liči na tatu, svi živi su to rekli a on u fazonu liči dete na komšiju ( i crče od smeha). Kreten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Komentari bas i nisu na mestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.