Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mene ovaj mali preko dana ubi da ja spavam kao top nocu...

Ja nisam uzimala to gnezdo,a nesto mislim da mi je i sad nepotrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je neko gnezdo, bebe spavaju unutra kao u materici... mm inace kad je cuo da cemo blizance da dobijemo se uclanio na sve nemacke forume o blizancima :) i tamo su mi rekli roditelji da su se prporodili kad su to uzeli za bebei naravno mm je odmah kupio bez da me pita :) navodno bebe spavaju kao bubice u tome... videcemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bebe svugde spavaju kao bubice,ako hoce da spavaju :)

Svidja mi se to gnezdo,ali trenutno za mene licno bi bio jedan hir,a imam stvari koje su mi potrebnije

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E slazem se. Bebe vole da su ususkane, ali ako ce biti dobar spavac, spavace gde god.

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao divno Cvrky... bas mi je drago sto sve naapreduje kako treba! Nek samo sutira :)

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 cvrky,srecno useljene i super za bepca. Bili ste na kontroli?

neon,mi to nismo ni imali niti cu kupovati,ali svako uzima sta misli da ce mu koristiti. 

Je li sutra carski ili sam pomesala datume?

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky :wub:  

Ijao kada se setim osećaja, bas mi nedostaje bebica u stomaku da me lupka a ja da je mazim i da joj pričam. Baš se nadam da ću vam se uskoro pridružiti na temi. :D

December, blesava i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 cvrky,srecno useljene i super za bepca. Bili ste na kontroli?

neon,mi to nismo ni imali niti cu kupovati,ali svako uzima sta misli da ce mu koristiti. 

Je li sutra carski ili sam pomesala datume?

sutra ujutru konacno carski :) radujem se momentu kad  cu opet moci da jedem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zemske :wub:

Sl mesec kontrola,rekao dr da nema potrebe ranije,jer je bebac super i merio mi dotok krvi u posteljicu tako da sve je superiska:)

mmaka i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky, divno za bebana :wub:

Meni se nesto non stop spava, jedva uzgurah dan. Ako mi Hgb bude padao i pored svega ovoga sto jedem i pijem, ja onda stvarno ne znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon,srecno sutra i javljaj se cim budes mogla! :*

Ja sutra vec 14-ta nedeljaaa...kad pre.

kam,ne brini,nece verovatno. Bice ok.

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky, divno za bebana :wub:

Meni se nesto non stop spava, jedva uzgurah dan. Ako mi Hgb bude padao i pored svega ovoga sto jedem i pijem, ja onda stvarno ne znam....

Kam ja sam drugi i treci mesec trudnoce non stop bila pospana i po danu spavala, jedva hodala, za mene koja ne spava puno i uvek u pokretu malo me i plasilo jel sve u redu, onda se od cetvrtog meseca polako vracala energija  i poletnost da sam stalno negde jurila, a nalazi su bili u redu. Slusaj svoje telo i spavaj,sad beba diktira tempo:)

miliccam, Zone* i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam,mozda si pospana ako pijes Utrogestan ujutru.Ja sam ga neko vreme ujutru pila a uvece vaginalno stavljala.Sat vremena nakon sto ga popila meni bi se spavalo a nakon par dana postala sam i razdrazljiva i najmanja sitnica bi me rasplakala (inace nisam takva).Cim sam prestala da ga pijem vise nisam osecala pospanost i razdrazljivost.A mozda je to takav period sada da ti se spava.

MaMa_723, miliccam i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se uvek spavalo od lekova u pocetku,tj jer sam pila aspirin,utrogestan i pre mama,sad kako nepijem utrogestan ujutru mnogo lakse funkcionisem,ali kad dodje 22h zaspim ko klada

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ce danas glava da explodira.....nije mi dan danas uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas super sem sto me stisne malo u kicmi pa mi tesko da hodam ili da se isprsvim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene! Imala sam carski koji je.poceo u 8 h... moji pilici su dosli na svet Lea u 8:10 Luca u 8:15 , ona sa 3010 g on 2020 g, ocene on 9 9 10 ona sa 9 10 10 . Ja sam malo vise krvarila, slosilo mi se bas na kraju ali.su me brzo povratili u normalno stanje :) toliko su svi bili divni da ja nemam reci.. sve funkcionise neverovatno dobro... imam bolove, ja sam htela odmah da ustanem danas ali mi nisu dali... primam ceo dan neke infuzije i nadam se da ce sutra biti vec bolje :)

tiaa, Zone*, Magarence i 12 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene! Imala sam carski koji je.poceo u 8 h... moji pilici su dosli na svet Lea u 8:10 Luca u 8:15 , ona sa 3010 g on 2020 g, ocene on 9 9 10 ona sa 9 10 10 . Ja sam malo vise krvarila, slosilo mi se bas na kraju ali.su me brzo povratili u normalno stanje :) toliko su svi bili divni da ja nemam reci.. sve funkcionise neverovatno dobro... imam bolove, ja sam htela odmah da ustanem danas ali mi nisu dali... primam ceo dan neke infuzije i nadam se da ce sutra biti vec bolje :)

Neka su živi i zdravi :wub::wub:

Čekamo te na temi "Ćaskanje roditelja beba do 6 mjeseci" :) Pridružite nam se :babycrib::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drag a @Neon cestitam od srca na bebicama :babymommy::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Neon.Cestitam neka su ti bebice zive i zdrave :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon sve cestitke , bebice dobrodosle:baby::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon čestitam od srca :baby::wub: brz oporavak želim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.