Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Zakazan mi je za 20.09 ujutru. Ne znam da li da ih sutra pitam da ga pomere malo za ranije, makar 2 3 dana jer su bebe bas velike... ako budu hteli, mada ne verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo pojacaj malo crvenog mesa,kupine ako imas gde da nabavis,napravi neke smutije i bice sve ok

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce mi krv vaditi sutra pa cu da vidim kako stoje stvari... hvala na pomoci :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam danas zavrsila kod ginekologa vanredno jer sam se istripovala.

pita mm sto.si.mokra dole? Ja.pogledam a sorc mokar. Ne mnogo. Kako sam sela i rasirila noge tako se videlo....i ja se istripujem sto i istripujem se sto  tako cesto piskim i prisecam se da sam takk i kad je napukao vodenjak i gledam gledam....u sustini ili se nisam dobro obrisala posle vc a imam duze dlake jer hocu na depilaciju ili je to sekret. Obavio mi je vaginalni i uzv pregled i sve ok. Jedino sutra da predam mokracu za urinokulturu. I dobila sam grdnju i sad me sramota....ja kazem za drugaricu sto joj napukao vodenjak i izgubila bebu i on kaze ousti nju ona ima sto cuda ko zna zasto i ja kazem da je nadjena bakterija u brisu i on kaze pa sto ti mislis da sve mora da ima razlog kao ta bakterina se nalazi i u crevima i ne moze da steti ona toliko. Pa dobro reko.kako god ioak.me strah.....razumem j sta je on hteo da mi kaze ali ipak.

neon,srecno sutra!

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo pojacaj malo crvenog mesa,kupine ako imas gde da nabavis,napravi neke smutije i bice sve ok

kako prosao pregled?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 8 nedelji sam trudnoce,pre nekoliko dana na toalet papiru primetila sam bledo roze krvarenje,posle toga drugi dan pojavio se braon sekret.Naravno zabrinuta zakazala sam privatno doktorka me je istraumirala I rekla kako moj plod ne valja kako treba da se ocistim.Kako moj plod ima hromozomske anomalije.Kako uopste to moze da se vidi u ranoj trudnoci.Da li je neko imao slican problem?Ako moze pomoc hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka e pa prosli smo dobro,pisala sam juce :)

Kasnimo 4,5 dana ali to je od pocetka pa nema potrebe za panikom,posteljica dobro radi,super je prokrvljena,a i pupcanik kod bebca je super...napreduje fino,taman po nedeljama u kojim je :)

Smrsala sam 1kg tako da je i time dr odusevljen i za mesec dana kontrola

mmaka i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja cu sad u bolnicu ....izgoreh od neizvesnosti.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Neon obavezno se javi da znamo kako i sta :babymommy:

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu! Naostrila sam se bas da se svadjam sa njima danas! :) malo mi je glupo jer su ovde svi previse ljubazni ali cu im reci sve sto mislim :) :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo lezim na ctg-u.. trazila sam da urade sve moguce i nemoguce analize... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, radili su mi ctg dva puta, sve je super, bebe super, bas su velike, decko oko 3kg devojcica 3200, rezultat trombocita od prosli put je 90, ref vrednost je 150-350, sad su mi vadili krv opet, rezultat ce biti gotov popodne. Rekli mi da moram da dodjem dan pre carskog da opet izvadim krv.

neca79, blesava i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo pogledaj sta ti je od hrane potrebno da popravis krvnu sliku...meni zbog nedostatka proteina su rekli da jedem puno mesa,nisu uvek lekovi resenje za sve vec i ishrana

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacila sam se na cveklu i ostalo... ne znam koliko je potrebno da se krvna slika popravi..nadam se da imam vremena... cekam da zovem da vidim rezultate od danas... hvala na podrsci Cvrky :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nista Neon,tu smo za pomoci koliko znamo i mozemo :babymommy:

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, radili su mi ctg dva puta, sve je super, bebe super, bas su velike, decko oko 3kg devojcica 3200, rezultat trombocita od prosli put je 90, ref vrednost je 150-350, sad su mi vadili krv opet, rezultat ce biti gotov popodne. Rekli mi da moram da dodjem dan pre carskog da opet izvadim krv.

pijes li nesto...tothemu?

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacila sam se na cveklu i ostalo... ne znam koliko je potrebno da se krvna slika popravi..nadam se da imam vremena... cekam da zovem da vidim rezultate od danas... hvala na podrsci Cvrky :babymommy:

super...ali ako ti treba dosta da se popravi a cini mi se da treba i nema puno vremena ne oslanjaj se samo na ishranu. Pored nje uzmi suplemente

KruelaDeviL i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pijem nista, nista mi nisu dali... evo malopre sam zvala za rezultate, i rekli su da su nepromenjeni i da dodjem opet i ponedeljak da vadim krv....i ja posto vec danima mozgam kako to da mi je od 6 jula do sada tako se pogorsala situacija, setim se da sam tamo negde u junu dobila od mog ginekologa lek pantoprazol, pije se jedna dnevno za smanjenje kiseline u zelucu, posto sam imala strasne gorusice... i sad sam citala pise u uputstvu da posle duzeg koriscenja utice na ks. Uglavnom ne znam da li ima veze ali prestacu da ga pijem odmah... i sad sam celu papaju pojela i posle cu da cedim sok od cvekle... :) iako u pon ne bude bolje trazicu neki lek od dr..:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa mmaka, tako ti je to kad neko hoce mator da pravi decu.

:P ne znam koliko ti je godina, al ja sam sa 39 sad zatrudnela, i mislim da nema niceg lepseg ma koliko godina imas! Mislim da je pozitivan stav pola uspeha :baby:

mmaka i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je lepo:baby:prava muska garderobica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky,divne su. :)

Neon,uzmi neke suplemente za gvozdje i nemoj da jedes 2h pre i posle mlecno nista, toga sto uzimas za gvozdje. Cak ni sa hranom....vitamin c uzimaj. On poboljsava apsorbciju gvozdja a mlecno ga samo protera  iz organizma i kao da nisi nista uzela.

jeste vec odbarali imena? 

Kam,gde si ti?

Neon i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je malo bilo komplikovano jer mi je prezime strano, i trebala su mi internacionalana imena ali da mi se ujedno svidjaju ...za devojcicu mi je bilo lako,jos kao mala sam htela cerku i da se zove Lea, a za decaka je bilo cupavo ali smo odlucili da bude Luca.. izgovara se Luka. :babycrib:

miliccam i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.