Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@k a m bio je 07.08.

Ja jedem i spavam odje. Došla je voda oko 13h :baby::baby::baby:, istuširala sam se, bila mi je posjeta i onda sam se zakucala od spavanja do sad. Šta ću noćas raditi pojma nemam. Nadam se oko 7 doktoru da će da nas pregleda. Pomalo me nervoza hvata jer mi je jako dosadno. Kad me (ako me) pregleda noćas, i budem iole više otvorena, tražiću mu indukciju. Pa šta bude. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helena dobro nam dosla, Venera cestitam

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera cestitam! Lepo ime. :) inace rodjena na godisnjicu braka mog.kako je prosao porodjaj,kako si ti?

Mnogo lep datum:wub:

Porodjaj je isao brzo, taj dan sam imala stalno nepravilne kontrakcije, oko 20h pocne vodenjak da curi, odemo u porodiliste i bila vec 6cm otvorena, kazu mi u salu idemo, do 22h sam vec bila kompletno otvorena i onda zavrsna faza izgurivanja, posle 4-5 veca napona rodila se malena.Drago mi je da je islo sve prirodno, ovaj put sam mogla kontrakcije lepo predisati, pred kraj mi je babica davala upustva jer je vec bilo jako bolno ali uspela sam se koncentrisati i slusati sta mi kaze pa tako i raditi. Ujutro se vec tusirala, brzo stala na noge. I sad se nosamo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@k a m bio je 07.08.

Ja jedem i spavam odje. Došla je voda oko 13h :baby::baby::baby:, istuširala sam se, bila mi je posjeta i onda sam se zakucala od spavanja do sad. Šta ću noćas raditi pojma nemam. Nadam se oko 7 doktoru da će da nas pregleda. Pomalo me nervoza hvata jer mi je jako dosadno. Kad me (ako me) pregleda noćas, i budem iole više otvorena, tražiću mu indukciju. Pa šta bude. 

Ajde MaMa doce i to sjutra jednom:baby:

Zelim ti da se sto pre porodis i zagrlis svoju bebu, mene je moja vec osvojila, sva je nezna i pufnasta:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej žene. Nema ništa novo. Jutros su mi dali indukciju i cijeli dan sam pod bolovima, da bi dr sad dosao do zakljucka da je meni danas termin (ne znam kojom matematikom i racunicom) i da ce da me vrati na patologiju da cekamo sam da krene. S jedne strane mi je to ok, ali sam s druge strane bijesna zbog njihovog ponasanja. Zakljucila sam da se zapravo boje da me porode zbog moje terapije i krupne bebe. I onda me samo prebacuju dan za danom. Samo da se ovo zavrsi kako treba, pa cu onda da razmisljam sta cu da im radim. Stoka se bre poradja u humanijim uslovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej žene. Nema ništa novo. Jutros su mi dali indukciju i cijeli dan sam pod bolovima, da bi dr sad dosao do zakljucka da je meni danas termin (ne znam kojom matematikom i racunicom) i da ce da me vrati na patologiju da cekamo sam da krene. S jedne strane mi je to ok, ali sam s druge strane bijesna zbog njihovog ponasanja. Zakljucila sam da se zapravo boje da me porode zbog moje terapije i krupne bebe. I onda me samo prebacuju dan za danom. Samo da se ovo zavrsi kako treba, pa cu onda da razmisljam sta cu da im radim. Stoka se bre poradja u humanijim uslovima.

gospode...i dokle tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gospode...i dokle tako?

u medjuvremnu me je pregledao, i otkrio da sam 7 prstiju otvorena, dao spasmex i setam. Prokinuce vodenjak i ocekuju porodjaj u toku noci. Kazem vam, stoka ima humanije uslove

k a m , neca79, Tasa021 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u medjuvremnu me je pregledao, i otkrio da sam 7 prstiju otvorena, dao spasmex i setam. Prokinuce vodenjak i ocekuju porodjaj u toku noci. Kazem vam, stoka ima humanije uslove

sad misli na bebanu 7 prstiju je bas dosta..brzo ce to...:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženee, evo nas razdvojeni :wub: stigao nam je Balša, 4190 g, 55 cm, sve je super. Stimulacija uključena u 20:30, kreću pakleni bolovi, čini mi se bez prestanka, beba stigla u 23:15, iz jednog napona :wub: 2h smo bili zajedno, vratili me na patologiju jer je gužva na porodiljsko, dovešće ga ujutro u 6 :wub:

k a m , broccoli, lulu. i 16 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženee, evo nas razdvojeni :wub: stigao nam je Balša, 4190 g, 55 cm, sve je super. Stimulacija uključena u 20:30, kreću pakleni bolovi, čini mi se bez prestanka, beba stigla u 23:15, iz jednog napona :wub: 2h smo bili zajedno, vratili me na patologiju jer je gužva na porodiljsko, dovešće ga ujutro u 6 :wub:

cestitam neka je ziv i zdrav drugar:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženee, evo nas razdvojeni :wub: stigao nam je Balša, 4190 g, 55 cm, sve je super. Stimulacija uključena u 20:30, kreću pakleni bolovi, čini mi se bez prestanka, beba stigla u 23:15, iz jednog napona :wub: 2h smo bili zajedno, vratili me na patologiju jer je gužva na porodiljsko, dovešće ga ujutro u 6 :wub:

Svaka cast! Cestitam i dobro nam dosao! 

sad odmaraj, da imas snage za mazenje ujutro! :babymommy:

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam neka je ziv i zdrav drugar:wub:

Svaka cast! Cestitam i dobro nam dosao! 

sad odmaraj, da imas snage za mazenje ujutro! :babymommy:

hvala žeMske :babymommy:

Slabo sam odmarala, drugarica iz sobe dobila bolove u toku noći, al' nema veze, samo neka se rađaju :baby:

neca79, mmaka, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MaMa sve cestitke tebi i bebi:wub: Sve najbolje:babymommy:a sad sledi najlepsi deo..

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam Venera...Nek je ziva i zdrava curica... svima zelim da se sto pre i lakse porode, pa i ja, uskoroo sam na redu. Ne pisem cesto, ugl spijuniram na temi i citam redovno :):lol:  

Pozdrav za sve mamite i stomacice :wub:

MinA a sad si ti na redu:) 

MaMa_723 i MinA89 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženee, evo nas razdvojeni :wub: stigao nam je Balša, 4190 g, 55 cm, sve je super. Stimulacija uključena u 20:30, kreću pakleni bolovi, čini mi se bez prestanka, beba stigla u 23:15, iz jednog napona :wub: 2h smo bili zajedno, vratili me na patologiju jer je gužva na porodiljsko, dovešće ga ujutro u 6 :wub:

Bravo! Cestitke za tebe!!

Mora da je Raicevic bio dezuran kad je guzva na odeljenju :D 

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženee, evo nas razdvojeni :wub: stigao nam je Balša, 4190 g, 55 cm, sve je super. Stimulacija uključena u 20:30, kreću pakleni bolovi, čini mi se bez prestanka, beba stigla u 23:15, iz jednog napona :wub: 2h smo bili zajedno, vratili me na patologiju jer je gužva na porodiljsko, dovešće ga ujutro u 6 :wub:

Cestitke i od nas! Dobrodosao Balsa! :babymommy:

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kontrola premestena za sutra,jer od svega zivog zna stomak da me boli,nista strasno,ali predostroznosti nikad dosta...

Sinoc mm hoce ciganka da gata,reko nemoj molim te i rekla mu da je decak,reko sad te zajebala sigurno je devojcica:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isla da vadim krv jutros. Pa se u pola 3 vidim sa hematologom. Nesto se osecam skroz kao da nisam trudna, nista ne ne boli pa mi je cudno.

*Cvrky87* i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.