Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

MaMa, saljem talase pozitivne energije ka KBC-u :) 

Kam, secas se sigurno toga da na pocetku trudnoce opadne imunitet, odrazi se i na vag floru. Zato bi valjalo da uzmes Ginofilus, kao sto rece Maki, ili Lactogyn. Pitaj svejedno dr. I da si fasovala E. Colli, ovo ce pomoci da se izlecis. Pojesces teglu onog cuda od limuna masl. ulja, stsvices vaginalete i proci ce :) Kad smo mm i ja poceli da radimo na na nasem najmladjem cedu, istog meseca sam dobila e. Coli u cervikalnom brisu. Zbog nezasticenih odnosa mi se promenila ph vrednost i bakterija koja je mozda tu bils u tragovima je pomahnitala. Istog meseca se resilo. Bice sve ok, sigurna sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako:wub:

Stigla moja devojcica sinoc/nocas oko 23h, skoro 4kg(3970) ,vec je i skila kao velika, mnogo je slatka a i glasna!

Islo je sve mnogo brzo ali i dosta intezivno, uglavnom porodih se ja! Hvala vam zene:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam Venera...Nek je ziva i zdrava curica... svima zelim da se sto pre i lakse porode, pa i ja, uskoroo sam na redu. Ne pisem cesto, ugl spijuniram na temi i citam redovno :):lol:  

Moram da se ubbacim samo jer vidim da pominjete E.coli.. JA se KUNEM u d-manozine... Imala sam eserihiju u cervikalnom brisu preko god i po dana. Nikakvi lekovi, vaginalete, terapije nisu pomagali da se ocisti, muku sam imala... Dok se dr na kraju nije setio da mi predlozi ovo. Kaze malo vise kosta (oko 3000-3500.din)... ali je super.

i ja ti kupim demanozu i popijem samo jednu kutiju. Nikad je vise nisam dobila...tj.ostala sam odmah trudna i celu trudnocu sve sterilno. Zbog bakterije nisam smela da ostanem trudna. Bezopasno je piti ovo. koriste trudnice i deca. to je prost secer koji se rastvara u vodi i pije . Eto. Ako neko ima problem sa eserihijom u urinu ili cerviksu nek proba ovo. Svima ga preporucujem i svi su prezadovoljni. 

Pozdrav za sve mamite i stomacice :wub:

k a m , leni, *Cvrky87* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ti od srca @Venera!!!!!Sve najbolje i uzivaj u svojoj slatkici devojcici.:wub:

Venera i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako:wub:

Stigla moja devojcica sinoc/nocas oko 23h, skoro 4kg(3970) ,vec je i skila kao velika, mnogo je slatka a i glasna!

Islo je sve mnogo brzo ali i dosta intezivno, uglavnom porodih se ja! Hvala vam zene:babymommy:

bravo, cestitam od srca :wub:

MaMa_723 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Venera neka je živa i zdrava đevojka :wub: čestitamo :babymommy:

Kod nas mirna noć, bez bolova. Čekam vizitu da vidim šta će da kažu. Ali, čim je Venera završila posao, i ja ću brzo, rekoh ja da ću poslije nje :D:P

MakiJana, Venera, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera! Cestitam draga:* Neka je zdrava i vesela devojcica. Uzivaj u svom zamotuljku:wub:

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera, bravo :baby:velika devojka! 

Grlite se , mazite se i brz oporavak.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako:wub:

Stigla moja devojcica sinoc/nocas oko 23h, skoro 4kg(3970) ,vec je i skila kao velika, mnogo je slatka a i glasna!

Islo je sve mnogo brzo ali i dosta intezivno, uglavnom porodih se ja! Hvala vam zene:babymommy:

Cestitke draga :wub:

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera cestitam ziva i zdrava bila :wub:

 

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Venera cestitke od srca! Uzivajte. Kako nam se zove princeza?

@MaMa_723 sta ti zeno cekas? :P

hahahaha novu godinu :lol::lol:

Bila vizita sad, ako sam ga razumjela šta je rekao, ubijte me -_- promrmljao je nešto "sjutra", a šta je sjutra pojma nemam. Uglavnom, kad ode na porodiljsko, pitaću sestru. Inače, vode vruće nema na odjeljenju, od juče se nisam istuširala, izluđeh. Pitaću ih da skoknem do kuće da se "plaknem" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera cestitam! Lepo ime. :) inace rodjena na godisnjicu braka mog.kako je prosao porodjaj,kako si ti?

Venera i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha novu godinu :lol::lol:

Bila vizita sad, ako sam ga razumjela šta je rekao, ubijte me -_- promrmljao je nešto "sjutra", a šta je sjutra pojma nemam. Uglavnom, kad ode na porodiljsko, pitaću sestru. Inače, vode vruće nema na odjeljenju, od juče se nisam istuširala, izluđeh. Pitaću ih da skoknem do kuće da se "plaknem" :lol:

Tebe bas fino maltretiraju. Pretpostavljam da je glupo pitanje, imate li klimu kad vec nemate vode? :lol:

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Venera & Helena bravo devojke! Sve najbolje! A moj miš čitav kilogram lakši :rolleyes: minijatura i minjončić.

Auuu MaMa al se igraju idi mi dođi mi :huh:drž se da ih za gušu ne uhvatiš! 

MaMa_723 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Venera, cestitam! Dobrodosla Helena! :wub:

 

MinA89, hvala ti, cula sam za taj lek. Uzimam ako zatreba.

Izmenjeno od strane k a m
Venera i MinA89 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe bas fino maltretiraju. Pretpostavljam da je glupo pitanje, imate li klimu kad vec nemate vode? :lol:

@Venera & Helena bravo devojke! Sve najbolje! A moj miš čitav kilogram lakši :rolleyes: minijatura i minjončić.

Auuu MaMa al se igraju idi mi dođi mi :huh:drž se da ih za gušu ne uhvatiš! 

klimatizovani smo, za divno čudo. Ne gasi se klima nikako, inače bih stvarno odlijepila.

ja sam zaključila da su oni mene ostavili da me podgoje :lol: doručak u 7, užina u 10, ručak u 12, sve sam iźela :lol: sad će pioniri da mi dođu u posjetu, stigla mi je sestra s klincima, pa sam mirnija za Mašu :) 

Prevela mi je sestra šta je dr rekao-"sačekaćemo do SJUTRA, ako se ništa ne desi, pokrenućemo ga sami."

Inače je to rečenica koju mi danima ponavljaju svi dr kako se smjenjuju. Prebacuju lopticu jedan na drugog. Niko neće da preuzme odgovornost. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

MaMa, a kada ti je bese termin?

 

edit Izvini sad videh na spisku 7.08. Ali bese su rekli da ti sad drugacije racunaju? Ili ja sam ja izlapela?

Izmenjeno od strane k a m
MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otvaranje podspesuje da stanes, rasiris noge u sirini ramena  i onda njises bokovima levo-desno.

MaMa_723 i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako:wub:

Stigla moja devojcica sinoc/nocas oko 23h, skoro 4kg(3970) ,vec je i skila kao velika, mnogo je slatka a i glasna!

Islo je sve mnogo brzo ali i dosta intezivno, uglavnom porodih se ja! Hvala vam zene:babymommy:

@ Čestitam! :)

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera cetitam draga :wub: da ste mi zivi i zdravi :babymommy: oporavite se i mazuljajte

MaMa navijamo za tebe ;)

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.