Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Kam, predivan je!  :wub::wub::wub:

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Kam! <3 

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam, mnogo lepe crtice, cestitam:)

Kod mene sve isto, ja cu sutra opet na ctg i pregled:)

Tasa021 i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam joj poslala samo poruku kako je. 

Za sada joj necu nista reci jer i prosli put kad sam rekla da se cuva misleci da odmara i to rekla je da ce biti kako mora ali u slislu da ne zeli da se opterecuje jer veruje da ce biti sve u redu. I kao da joj je dosta savetovanja. Ne zelim samo da dodajem ulje na vatru ner je mnogo toga odradila. Ali sigurno cu joj reci za hlamidiju,ureo i.ovo sto je zone napisala i pitacu da li je radila briseve. 

Mnogo mi je zao jer radili i.nifty i beba je bila zdrava. Saosecam sa njom(naravmo niko ne oseca kao majka,ali da moraju i bebu da usmrte mi je strasno) 

Ja se samo nadam da ce jednom njen tracak nade da se ostvari. Mnogo mi je zao. Mnogo.

 

Mama,javljaj se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@k a m čestitam :wub:

Odradili pregled, 1 cm otvorena. Evo me na ctg, nema ništa. Ova dr i nije baš za to da me prime. Ovo je luda kuća :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@k a m :wub:

I sad samo polako,kad te je strah svi smo tu :wub:

Inace mene opet boleo stomak,sinoc cak i stidna kost da sam jedva hodala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@k a m Sreća, sreća, radost! :baby:Koliko mi je drago zbog tebe (vas)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Kam :wub: Citala sam tvoje postove na drugim temama bas ni je drago zbog tebe zaista :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam čestitam, zaista divne vesti :wub:

Sada uzivaj! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nista jos MaMa , toliko smo danas setali a ja  kao kornjaca, stomak mi je ogroman, ne mogu vise da se savijam , posle pojela porciju cevapa i sad odmaram, ne mogu da verujem da i 15-ti prolazi.

Dobro je sto si pocela da se otvaras bar ce brze ici:)

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo me sa izvestajem. Prvo sam imala sat vremena cekanja pre uz dojke. Isla sam do hematoloske ambulante da vidim sta cu. Moja dr je juce radila poslednji dan ambulantu i otisla na odmor. U utorak ce da radi neka zamena, a ko je to ko zna. Bas sam se snuzdila. Kasnije se setim, odem do klinike, popnem se na hematologiju i nadjem dr u lekarskoj sobi. Ne vredi mora tako, inace nista ne bih uradila. Prvo se iznenadila, ali sve saslusala, citala stare nalaze, rezultate i kaze ovako: bitno je da sto pre odem kod ginekologa da se utvrdi da li je trudnoca u materici. Vanmatericna moze da daje iste simptome. Znaci nema veze sto je samo tackica.. ako se vidi samo gestacijski mesak, samo da je u materici. Onda ujutru da uradim KS i d-dimer i da dodjem odmah kod nje, ne cekajuci rezultate da mi napise izvestaj da mogu da mi daju terapiju, da je nekako nadjem na klinici. Onda krecem privatno kod nje jer ona sad zvanicno ne radi, na odmoru je, i sad je bitno da se na pocetku to proprati i analize ce da mi kaze koje da uradim. A kad se vrati sa odmora kontrole mogu u hematoloskoj ambulanti na 3 nedelje. Pa sam isla na taj uz, ajde kad je evc zakazan. Kad su culi da sam trudna stavili me u neki cosak da cekam, jer je tu i mamograf u istom delu. Dr me je odmah primila i zavrsila sam zacas. Sve je ok, samo ta cista, nista posebno. Posle cekaj tatu koji je danas imao kontrolu kod onkologa, tu sam se nasekirala jer sam ga 2h cekala u krugu klinickog centra. Nije ni zavrsio na kraju, ja trk kod ginekologa. Sestre mi prave problem, nisu htele da mi uzmu knjizicu. Em nije moja dr, em ova danas ne radi sa trudnicama, em pa nije to tako laaako utvrditi trudnocu. E ljudi moji, pa ne mozes doci do dr od njih. Pritom su dru odnosu na njih normalni, a one samo gledaju da oteraju pola i smanje guzve. Kao kad dodje dr da je ja pitam da li ce da me primi. Ok, ostala da cekam, a zamalo da se rasplacem u cekaonici. Ujutru me ceka hematolog, dodjem trudna i oni me vrate. Nista, resim da ako me ne prime da cu popodne privatno otici. Posle svih pacijenata udjem i ispricam dr i ona mi kaze to je toliko rano, 4. nedelja, ali ajde da vidimo. I vaginalnim uz me pogleda i vidi se tackica u materici. Ali kao toliko je malo da ona napise na izvestaju SUSPEKTAN gestacijski mesak 5.00mm. Kao mozda bolje da sam uradila betu, da vidi hematolog. Ali znam da je sigurno jako visoka jer se jutros crtica pojavila bukvalno odmah. Ne bih da gubim tu jos 2 dana ali videcu sutra sta kaze hematolog. Onda naravno, moja dr nece da radi do 10.09, kao ni ova dr kod koje sam danas bila. Ko ce da me prepise sutra tu terapiju pojma nemam, niti kod koga cu do tog 10.. jer bi valjalo i neke analize valjda da uradm. Nista ne znam, luda kuca! Vratila sam se kuci u 3-pola4, izmrcvarena, premorena, ceo dan me boleo i stomak i glava. Sutra me ceka slican dan.

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista jos MaMa , toliko smo danas setali a ja  kao kornjaca, stomak mi je ogroman, ne mogu vise da se savijam , posle pojela porciju cevapa i sad odmaram, ne mogu da verujem da i 15-ti prolazi.

Dobro je sto si pocela da se otvaras bar ce brze ici:)

nije mi baš jasan momenat da je grlić i dalje dug 1 cm (prekjuče je bio 1,5 cm) a ja počela da se otvaram. Ja sam mislila da grlić mora da se skrati i omekša pa tek onda da počnem da se otvaram. Nemam pojma, ne razumijem se, pa možda lupetam. Ujutro sam opet na ctg, i ti isto je li? Inače, ova dr danas je prva koja je uzela nalaz dabl testa i izračunala da je meni zapravo sjutra termin :huh: i sad osjećam toliki pritisak u donjem dijelu stomaka, kao kad naponi krenu, imam osjećaj da ću se upiškiti u gaće, odem na šolju i ništa, obučem se, samo krene da curka iz mene. Išla sam u apoteku da vidim te neke uloške koji razlikuju urin i plodovu vodu, ove u apoteku me gledaju kao da sam im tražila glavu motora od golfa 3, otprilike. Nikad čule za takvo nešto da postoji. Uf, al se ja raspisah. I bebu nikako ne osjećam. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije mi baš jasan momenat da je grlić i dalje dug 1 cm (prekjuče je bio 1,5 cm) a ja počela da se otvaram. Ja sam mislila da grlić mora da se skrati i omekša pa tek onda da počnem da se otvaram. Nemam pojma, ne razumijem se, pa možda lupetam. Ujutro sam opet na ctg, i ti isto je li? Inače, ova dr danas je prva koja je uzela nalaz dabl testa i izračunala da je meni zapravo sjutra termin :huh: i sad osjećam toliki pritisak u donjem dijelu stomaka, kao kad naponi krenu, imam osjećaj da ću se upiškiti u gaće, odem na šolju i ništa, obučem se, samo krene da curka iz mene. Išla sam u apoteku da vidim te neke uloške koji razlikuju urin i plodovu vodu, ove u apoteku me gledaju kao da sam im tražila glavu motora od golfa 3, otprilike. Nikad čule za takvo nešto da postoji. Uf, al se ja raspisah. I bebu nikako ne osjećam. <_<

sad ces ti jos malo...omeksavanje grlica i skracivanje i otvaranje ide u isto vreme. Meni je na 5 prstiju bio 0.5cm grlic... kad je na nuli to je vec preko 6 prstiju

MaMa_723 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad ces ti jos malo...omeksavanje grlica i skracivanje i otvaranje ide u isto vreme. Meni je na 5 prstiju bio 0.5cm grlic... kad je na nuli to je vec preko 6 prstiju

ahaa, hvala :wub: pa kažem ja, ne razumijem se :) kao da nisam rađala :D

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MaMa_723 sad sam mm nasmejala sa ovim motorom od golfa 3,posto mi imamo golf 3 gti,nekad mislim da ga voli vise od mene:lol:

@k a m odakle si ti?

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.