Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

samo da znate citam vas redovno i ako se ne javljam tako cesto :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na podršci, ali ja dođoh kući :P odbih indukciju, sjutra kod njih na ctg opet. Grlić se još nije skratio, na 1,5 je. Neću se bez zveka otvarati, vidim ja :mellow:

Hi, ipak cu ja prva kako Hana kaze:P:D

blesava i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@blesava kako si?

Ja se drzim,kad preteram malo u setnji hoce skomak da me boli,sad 20og idem u BG na kontrolu pa cu videti da li je sve ok,a hocu da pitam dra da li treba da reagujem zbog nekih vena na nozi,jer pocela me prosle nedelje boleti,a glupo mi da se stalno nesto zalim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@blesava kako si?

Ja se drzim,kad preteram malo u setnji hoce skomak da me boli,sad 20og idem u BG na kontrolu pa cu videti da li je sve ok,a hocu da pitam dra da li treba da reagujem zbog nekih vena na nozi,jer pocela me prosle nedelje boleti,a glupo mi da se stalno nesto zalim

ma sta ti glupo zali se i pitaj za sve! ;)

pa onako ok asm da kazem...sve je bilo malo,rano msm par nedelja.....nisam ni isla na uz nisam ni cula otkucaje tako da u neku ruku lakse...msm da me ne shvatis pogresno...sigurno bi mi bilo jos teze da je posle toga usledilo :( bice bolje :) :wub: ali sam se zainatila u ovo nasu malu porodicu mora stici jedna Iskra:wub:

MaMa_723, miliccam i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava sta bi,nisam u toku??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Venera izgleda da je veca vještica @JednaHana bila u pravu :rolleyes: ajde kreći više pa ću ja :rolleyes:

@blesava nikad se ne zna, mada ja mislim da ću ja ispratiti sve ove poslije mene sa liste i ja da zatvorim krug :) ti glavu gore, milo mi je što pozitivno razmišljaš, ima razlog što je to tako rano otišlo. Iskra će doći :wub:

blesava i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL ej pa ono 3 ceg zakazala za ponedeljak 6 tog otisla uradila pregled sve uredno...prisutna trudnoca..zakazali uz za 10 ti medjutim popodne 9 tog zaboleo stomak ja malo legla pocela i krsta...i samo krenulo...odmah smo otisli kod gin ona potvrdila i posle na uz sve cisto da kucnem u drvo...to je to ukratkim crtama...al kazem nije svejedno al opet malo je to sve bilo tako da...bice beba :) sad sam shvatila zapravo koliko jos vise zelim cak ne jednu ,nego dve :) Boze zdravlja :) 

@MaMa_723 :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@blesava onda u akciju :)

Neshvatam te pogresno i verujem da ti je cak "lakse" nego sto je meni bilo,ali u svakom slucaju svaki gubitak je tezak,ali bice bebica,samo pozitivno :):wub:

blesava, MaMa_723 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@blesava onda u akciju :)

Neshvatam te pogresno i verujem da ti je cak "lakse" nego sto je meni bilo,ali u svakom slucaju svaki gubitak je tezak,ali bice bebica,samo pozitivno :):wub:

Mm nece znati sta ga je snaslo :lol:

*Cvrky87* i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Blesava :babymommy: Jako, jako mi je zao. :( Znam koliko si se radovala. I drago mi je da si odlucila da pokusas ponovo. Idi mollim te po rezultat obdukcije prosle bebe ako vec nisi. Mozda tu nadjes neke odgovore, a mozda i ne, ali ipak..

Hej ma ok je. A meni sta cestitas, jos nema na cemu.. Samo krajnje sumnjiva situacija (dok se ne potvrdi).

Iskreno mene sad samo brine ova T treci dan i to sto se osecam slomljeno kao da imam preko 38, a ne jedva 37.2. Uzasno se lose osecam.

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava :babymommy: Jako, jako mi je zao. :( Znam koliko si se radovala. I drago mi je da si odlucila da pokusas ponovo. Idi mollim te po rezultat obdukcije prosle bebe ako vec nisi. Mozda tu nadjes neke odgovore, a mozda i ne, ali ipak..

:wub: Napisala sam ti gore :wub:jesam ali znam da cu se radovati ponovo :) hocu hocu oticicu moram sve ibegavam al moram...

gde su @Venera i @MaMa_723

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javlja mi se koja ce kad da se porodi :P

Blesava,zao mi je i meni se desilo isto prosle godine.Bilo mi je tesko jer je to bila prva trudnoca.Eto,nakon 4m Bog nas je pogledao.Obavezno idi po nalaz,mada kako kaze moj ginekolog nikad nksta ne nadju ...nisu ni meni.

blesava i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javlja mi se koja ce kad da se porodi :P

Blesava,zao mi je i meni se desilo isto prosle godine.Bilo mi je tesko jer je to bila prva trudnoca.Eto,nakon 4m Bog nas je pogledao.Obavezno idi po nalaz,mada kako kaze moj ginekolog nikad nksta ne nadju ...nisu ni meni.

pa kad ono reče da ću ja? :P Venera je to već završila, vidim ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL ej pa ono 3 ceg zakazala za ponedeljak 6 tog otisla uradila pregled sve uredno...prisutna trudnoca..zakazali uz za 10 ti medjutim popodne 9 tog zaboleo stomak ja malo legla pocela i krsta...i samo krenulo...odmah smo otisli kod gin ona potvrdila i posle na uz sve cisto da kucnem u drvo...to je to ukratkim crtama...al kazem nije svejedno al opet malo je to sve bilo tako da...bice beba :) sad sam shvatila zapravo koliko jos vise zelim cak ne jednu ,nego dve :) Boze zdravlja :) 

@MaMa_723 :wub:

Blesava, zao mi je zbog tvog gubitka. Mislim da treba da uradis te cuvene trombofilije. Podigni nalaz da bi mogla da trazis da besplatno uradis analize, i za stecene i za urodjene. Dva gubitka nisu slucajnost. Zelim ti srecu i za par meseci novu trudnocu :) 

MaMa_723 i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu, @Venera mi je sumnjiva :rolleyes:

Venere stvarno nema :lol:

Jao zene da bar jesam, nista se ne desava, vec me polako nervoza hvata;) 

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Napisala sam ti gore :wub:jesam ali znam da cu se radovati ponovo :) hocu hocu oticicu moram sve ibegavam al moram...

gde su @Venera i @MaMa_723

Blesava mnogo mi je zao:(  Zene su vec napisale, sigurno nije slucajnost, prvo pretrage  pa onda polako..i eto bebane

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :rolleyes:

Mirna noć, lijepo prospavana. Čak mi više ne predstavlja napor okretanje sa lijevog na desni bok i obrnuto. Dijareja od jutros opet. Da li je ovo i kod mene zatišje pred buru? :D danas 7.dan preko termina. Koja mi to nedjelja ispada? 42? Georgina :lol:

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava zao mi je. Bas sams e radovala sto ce nam termini biti tu. :( ali glavu gore i akcija.  ;)

i idi.pp nalaze obdukcije i sto.leni kaze za trombofiliju testove uradi. Moja poznanica je izgubila prvi u drugu trudnocu....svi testovi dobri. Evo sad treca trudnoca,pu,pu,pu. Sve uredno. 

Mama,kako si?

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava zao mi je. Bas sams e radovala sto ce nam termini biti tu. :( ali glavu gore i akcija.  ;)

i idi.pp nalaze obdukcije i sto.leni kaze za trombofiliju testove uradi. Moja poznanica je izgubila prvi u drugu trudnocu....svi testovi dobri. Evo sad treca trudnoca,pu,pu,pu. Sve uredno. 

Mama,kako si?

ja odlično jutros :) kao što rekoh, ništa me ne boli. 

Malo sam čitala po internetu, u vezi otvaranja. Koliko brzo može grlić da se skrati? Malo me strah podatka da mi je prije 10 dana bio dug 1,5cm a i juče isto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet nenaspavana noc,ovog puta ja kriva,juce sam se nasetala kao brzi gonzales da su me noge otkidale,sto je najgore i stomak,jedva cekam ponedeljak da proverimo bebca i posteljicu,da je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja odlično jutros :) kao što rekoh, ništa me ne boli. 

Malo sam čitala po internetu, u vezi otvaranja. Koliko brzo može grlić da se skrati? Malo me strah podatka da mi je prije 10 dana bio dug 1,5cm a i juče isto. 

Moze i za dva sata. Nema tu pravila

miliccam i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao što reče Maki, bas nema pravila. 

Meni je na dan termina dr rekao da me čeka indukcija posto je sve zatvoreno, grlić dug 1.5cm i izgleda kao da sam tek ušla u 9.mesec. To veče mi krenu kontrakcije i sluzavi čep počne da ispada. Posle 2 dana se porodim  (doduše morala na cr na kraju ali to je druga priča).

Može to svakog časa da krene, ne brini.

Venera i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.