Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

Kako volim poslusne trudnice :lol: bravo azdo, ljubi Anu, da nam je ziva i zdrava i sledece god zajedno slavimo rodjendan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 Misle da je od hrane nesto izazvalo reakciju ali ni oni ne mogu da kazu sigurno. Ne smem da jedem nista sto sam jela danas za svaki slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas s Mašom sama, tako da ne bih baš bila oduševljena da krene. Morala bih da vodim Mašu sa sobom :lol: tako da prepuštam svoj red sa zadovoljstvom. Ujutro ctg, pa da vidimo šta ćemo.

MakiJana, Venera, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

cestitke i od nas za mamu i Anu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@azdajana i ala mala, cestitiam a ime je bas lepo:wub:

Rekoh ja bice dve bebice ove ned. @bepce je sledeca  :)

Mozemo i nas dve preostale do kraja nedelje:D.Ja trckaram stalno na wc zbog pritiska na besiku, kontrakcija ima nesto malo.. i to je to..

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 Misle da je od hrane nesto izazvalo reakciju ali ni oni ne mogu da kazu sigurno. Ne smem da jedem nista sto sam jela danas za svaki slucaj.

uh pazi...napravi spisak sta si jela a i ako si nesto od hemije menjala u kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo i cestitke azdajana!!!!Sve najbolje tebi i tvojoj porodici od srca zelim!Dobrodosla Ana:baby::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

iskrene cestitke :babycrib::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Azdajana! :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@azdajana i ala mala cestitke i od nas:wub:

 

Ja bome odoh spavati jos dok mi U spava,dala mokracu i krv,danas od pola 2 na kontrolu,a od mm nisam spavala celu noc,ima jaku upalu uha pa je pored hitne u rumi zavrsio u mitrovici i tamo posle ponoci kupovao antibiotike,ali divan je i pored bolova nas je grlio nocas,voli jako da mazi stomak:)

bepce i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozemo i nas dve preostale do kraja nedelje:D.Ja trckaram stalno na wc zbog pritiska na besiku, kontrakcija ima nesto malo.. i to je to..

izvini, koga od nas TRI preostale si zaboravila? :lol::lol:

Ajmo žeMske ustajanje, danas ctg :rolleyes: vidite kako aždaHa to odradi, ctg i rodi se Ana :baby:

Ja sam se 3 puta noćas budila, i sva 3 puta sam sanjala da sam se porodila :lol: ja ću na kraju skrenuti i završiti u ludari :lol: 

Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste loptice? 

Ja sam ustajala svakih sat nocas, povremeno su me budili neki kratkotrajni bolovi, beba je pravila centrifugu....sve u svemu nista znacajno. Ja sam se samo nadala da cu docekati jutro, da ne moram malu u sred noci da budim i nosim jetrvi. 

I eto ja docekala jutro,nit me sta boli,nit mi sta fali. 

Venera, miliccam i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi MaMa, Hana je napisala do kraja ned. dve bebice misleci na Azdajanu i bebce kao sledecu, i prema tome sam napisala i nas dve preostale:D

Kod mene sve mirno, odoh na ctg. 

bepce, MaMa_723 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve zavisi, sta ti zelis. Ako hoces sto pre da upoznas svoju bebicu mozes probati indukciju. Bice bolno i za par sati gotovo. Al meni je svejedno ovo sve nekako draze, kod kuce sam, funkcionisem koliko toliko normalno a otvaram se polako. 

Tasa021, Venera i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi MaMa, Hana je napisala do kraja ned. dve bebice misleci na Azdajanu i bebce kao sledecu, i prema tome sam napisala i nas dve preostale:D

Kod mene sve mirno, odoh na ctg. 

vidiš bre da mi mozak ne radi :lol: kažem ja, još malo i u ludaru :lol:

Evo ja popila kafu, sad ću da budim Mašu i da krećemo. Kaže mm meni da prihvatam sve što se mora, kao da će njega da boli a ne mene :lol: 

bepce, Zone*, Venera i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ako je jos sve ok da indukciju ne prihvatam kao opciju? 

a kad je termin? Ako ces epi ionako te nece boleti bilo sa indukcijom ili bez

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ako je jos sve ok da indukciju ne prihvatam kao opciju? 

Venera kada je tebi dan D? Ja sam uvek za prirodno osim da nesto nije ok. A idukcija vraski boli i nije istina da prodje svima za par sati znam zene koje su 2,3 dana provele na indukciji... takodje, zzen sa foruma kazu da se indukcija malo oseti i sa epijem. Vidi tebi je to prvo dete, sve je ok i nemas zasto da zuris, najbolje je da se beba i tvoje telo usaglase i rese kada ce doci na svet. Ali naravno izbor je na tebi :* Javljaj nam ;)

Venera, Margaritta i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a kad je termin? Ako ces epi ionako te nece boleti bilo sa indukcijom ili bez

Mene je bolelo i sa epi. Jer epi malo uspori otvaranje, a indukcijom hoce da ga ubrzaju, pa kad odvrnu ono do kraja....

Ja sam zvala mm da dodje s posla ipak, kontrakcije su sad na 5min, nisu opet mnogo jake,al idem pa sta mi bog da. 

Zone*, Venera, MaMa_723 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je bolelo i sa epi. Jer epi malo uspori otvaranje, a indukcijom hoce da ga ubrzaju, pa kad odvrnu ono do kraja....

Ja sam zvala mm da dodje s posla ipak, kontrakcije su sad na 5min, nisu opet mnogo jake,al idem pa sta mi bog da. 

ajde bepče, obraduj nas :baby:

Evo i ja ležim na ctg, kontrakcije niotkuda, nit me šta boli, nit šta osjećam. 

Venera i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera kada je tebi dan D? Ja sam uvek za prirodno osim da nesto nije ok. A idukcija vraski boli i nije istina da prodje svima za par sati znam zene koje su 2,3 dana provele na indukciji... takodje, zzen sa foruma kazu da se indukcija malo oseti i sa epijem. Vidi tebi je to prvo dete, sve je ok i nemas zasto da zuris, najbolje je da se beba i tvoje telo usaglase i rese kada ce doci na svet. Ali naravno izbor je na tebi :* Javljaj nam ;)

Drugo dete je Veneri, ne? A da, isa epi zna da boli indukcija. Meni je tako sa A. Sva sreca pa je brzo izleteo :lol:

Mene je bolelo i sa epi. Jer epi malo uspori otvaranje, a indukcijom hoce da ga ubrzaju, pa kad odvrnu ono do kraja....

Ja sam zvala mm da dodje s posla ipak, kontrakcije su sad na 5min, nisu opet mnogo jake,al idem pa sta mi bog da. 

Srecno :babymommy:

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

a kad je termin? Ako ces epi ionako te nece boleti bilo sa indukcijom ili bez

Danas je dan D, 40 nedelja punih, isla sam na folikulometriu pa znam kad je otprilike doslo do trudnoce. Ne planiram epi nisam ni sa prvim.

Zone nasmeja me :), meni je drugi porodjaj, prvi sedam dana pre termina bio , dosta sve brzo islo za prvorotku , oko 4h ukupno. 

Ctg miran, cekam na dr. i pregled!

 

Izmenjeno od strane Venera
MakiJana, Tasa021, bepce i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.