Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

I ja imam ctg danas,al popodne. Tako da azdaha i ja se pratimo sa ctg-om. 

Maki, kao sto vec rekoh, drage volje se poradjam kad god,al nece ovaj mali kuler. Juce i danas se osecam kao avion. Mogla bih jos 2 meseca biti trudna. :D

Srecan rodjendan drugaru.

@KruelaDeviL pusti komentare, sta te briga. Kile dodju i odu, vazno da tebi ne smetaju. Kad dodje vreme,pozabavices se njima. Kad bi bar bilo zatisje pred buru,al bojim se da je samo zatisje! :D

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki srecan vam rodjendan!:babymommy:

ma i mene briga ali se u to  trenutku iznerviram,ovako briga me. Cesto dodjem samo da pozelim da im kazem da sreca pa su oni fit ili tako nesto cisto da im dam do znanja da ne izgledaju ni oni nista bolje ali ne volim da vredjam pa ucutim.

Hvala :babymommy: i ne sekiraj se oko kila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL ne znamo pol,sutra idem u dz na kontrolu,ne znam hoce li mi raditi uz,a sl nedelje trebalo bi u bg na kontrolu pa ako se pokaze znacemo,al ja mislim da je opet devojcica:)

Ma meni iostalo 11kg od prosle,sad sam odma pala na -2kg i ne dobijam na kilazi,ali meni se uvek vidi stomak,jednostavno takva gradja i u drugom po prilicno bude velik 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su upravo prikacili. A evo odjednom, ni otkud najavljene osecam neke kontrakcije. Mada verujem da cu se i danas vratiti kuci. A ovaj mali spava kako vidim, ne da se uznemiriti ni ctg-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo pre dok sam se tusirala primetila sam da sam se osula. Izasle mi male tackice po rukama na ledjim i na nogama ne svrbe me uopste izgleda kao neka alergija jedino sto ja nikad nisam bila alergicna ni na sta ne otkud to sad. Ne znam sta da radim da li da idem kod lekara ili da cekam da samo prodje? Jel se neko ima iskusta sa alergijom u trudnoci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bravo Azdajana! Lepo iznenadjenje! I lepo ime za devojku. Uzivajte i brz oporavak. :wub:

pisi detalje kad mozes :)

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL ne znamo pol,sutra idem u dz na kontrolu,ne znam hoce li mi raditi uz,a sl nedelje trebalo bi u bg na kontrolu pa ako se pokaze znacemo,al ja mislim da je opet devojcica:)

Ma meni iostalo 11kg od prosle,sad sam odma pala na -2kg i ne dobijam na kilazi,ali meni se uvek vidi stomak,jednostavno takva gradja i u drugom po prilicno bude velik 

ja nekako prizeljkujem devojcicu iako mi je i svejedno,ali kao imam decaka pa volela bih i devojcicu. Ali imam imena za oboje imam odecu za oboje. Jos samo novo da se dokupi kad bude vreme za to i kad saznamo pol. Kod nas je bila prodaja polovne garderobe,zaprvo to je svake subote ali vec dve nedelje je decja garderiba 10din komad. Ne da sam nakupovala....sve od 56broja do 4-ke za V od stvari za devojcice i za decake. :) Plus imam od V i od jetrveza devojcicu. 

Sanja,mozda je od sunca ili od znojenja alergija. Ja nisam imala licno problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

Samo sam cekala na ovaj tvoj post, neverovatno!

Azdajana sve cestitke tebi i bebi:baby::wub: A ime je prelepo:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@azdajana i ala mala cestitam! Morala si da se guras preko reda! :P Nek ste vi meni zive i zdrave, brz oporavak vam zelim. Ja sam 4-5cm otvorena. Imam kontrakcije,ali ne redovne i ne dosta duge. Idem kuci....pa videcemo.

Tasa021, neca79, blesava i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

cestitamo:wub: dobrodosla Ana.

Kad stignes daj nam detalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo pre dok sam se tusirala primetila sam da sam se osula. Izasle mi male tackice po rukama na ledjim i na nogama ne svrbe me uopste izgleda kao neka alergija jedino sto ja nikad nisam bila alergicna ni na sta ne otkud to sad. Ne znam sta da radim da li da idem kod lekara ili da cekam da samo prodje? Jel se neko ima iskusta sa alergijom u trudnoci?

od vrucine je mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo pre dok sam se tusirala primetila sam da sam se osula. Izasle mi male tackice po rukama na ledjim i na nogama ne svrbe me uopste izgleda kao neka alergija jedino sto ja nikad nisam bila alergicna ni na sta ne otkud to sad. Ne znam sta da radim da li da idem kod lekara ili da cekam da samo prodje? Jel se neko ima iskusta sa alergijom u trudnoci?

Ja bih ti savetovala lekara (uvek i za sve). A naročito ako nisi sklona alergijama inace.

KruelaDeviL i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce ja sam sa prvim detetom bila 5prstiju u 7.30h a 13.52h porodjena. Tako daaa,svakako ces uskoro! :)

miliccam i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@azdajana i ala mala cestitam! Morala si da se guras preko reda! :P Nek ste vi meni zive i zdrave, brz oporavak vam zelim. Ja sam 4-5cm otvorena. Imam kontrakcije,ali ne redovne i ne dosta duge. Idem kuci....pa videcemo.

Pa ti ces se samo odjednom poroditi kad si vec toliko otvorena:o. Nadam se da sam i ja , da bude bar brzo kad ovako dugo cekamo. Sutra cu na ctg i pregled;)

bepce, MaMa_723 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

Čestitam! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod lekara dobila sam injekciju neki lek na slovo L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod lekara dobila sam injekciju neki lek na slovo L.

sta kaze od cega je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

Čestitke od :wub: azdajana!

Divno ime, da uživate i brzo da ekipa bude na okupu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste devojke!

Stigla mi Ana u 13:35 :) 2950g,50cm i skidajte me sa liste čekanja. Brz, lagan porođaj poput mog vam svima želim:babymommy::wub:

Cestitke draga :baby::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla, Ana, imas predivno ime! :wub: 

 

Kruela, ja imam osecaj da ti nosis decaka, a posto ja uvek i obavezno pogresim, mozes biti sigurna da nosis devojcicu. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.