Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

:lol:svaki put se smejam kad se setim :D1 put kad sam bila trudna celu trudnocu sam se molila samo da mi pukne vodenjak inace me ne bi odvukli ni pod tackom razno :lol: a 2 put bolovi krenuli u toku noci ja cutala i moja baba ajde mace ti lagano moras se poroditi rekoh jok cekam vodenjak :lol:hahhahahhah 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvi nije bole ic bio je bez indukcije i relativno je dugo trajao a 2 brz sa indukcijom i bolelo je bas fino :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako je sa indukcijom ali ni pod tackom razno nije dolazila u obzir.Da nisam dogovorila carski u 40+2 mozda bi se porodila u julu :D .Kaze dr uprpila sam se od vag.porodjaja jos na pocetku trudnoce je primetio taj strah i da me je ovoga puta izvuklo to sto nisam bila bukvalno ni 0.5cm otvorena inace bi cekao da porodjaj sam krene.Ali kako nije bilo nikakvih naznaka za to nije hteo da rizikuje puno.

Trudnjace drage,samo da sto lakse prodjete na porodjaju a do kraja nedelje sticice bar 2 bebe aBd :wub::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo ću off topic, ali, zašto ne mogu nego 30 like-ova dnevno da "podijelim"? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako je sa indukcijom ali ni pod tackom razno nije dolazila u obzir.Da nisam dogovorila carski u 40+2 mozda bi se porodila u julu :D .Kaze dr uprpila sam se od vag.porodjaja jos na pocetku trudnoce je primetio taj strah i da me je ovoga puta izvuklo to sto nisam bila bukvalno ni 0.5cm otvorena inace bi cekao da porodjaj sam krene.Ali kako nije bilo nikakvih naznaka za to nije hteo da rizikuje puno.

Trudnjace drage,samo da sto lakse prodjete na porodjaju a do kraja nedelje sticice bar 2 bebe aBd :wub::babycrib:

mogu li ja preko veze u jedno od te dvije bebe do kraja nedjelje? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa Zone :lol: odmaras... Ako ako.. I ja cu uskoro B)

Odmaram...haha, bas si veceras raspolozena za segu,a?:lol:  Inace, pakovala sam se 3 dana kako ne bih nesto zaborzaboravila da bih otisla na produzeni vikend (3 dana). I onda opet za 3 nedelje... Samo se nadam da se necu pakovati 7 da bih ostala 7 dana...:rolleyes:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu li ja preko veze u jedno od te dvije bebe do kraja nedjelje? :D

Moze Mama,hoces da dodjes u Bijelo Polje ili da saljem dr tamo? :)

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze Mama,hoces da dodjes u Bijelo Polje ili da saljem dr tamo? :)

muž bi se obradovao da se ova beba rodi u njegov rodni grad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je bepce, ne sekirajte se. 

Nego sam danas imala ispunjen dan, pa ne stigoh o porodjaju ni da razmisljam. Ujutro ja na ctg, pa popodne cera na vakcinu,pa nabavka za kucu....ubi me vrucina, grcevi, nemirne noge, bolovi u kukovima, krstima. Beba se rita ko poludela, ja pojma nemam koliki je priblizno, dr mi nije radila uz vec mesec dana....imam osecaj kao da cu dzina da rodim. Naredna 4 dana sam sama sa cerom dok mm dodje s posla, jos me dodatno sekira kuda cu sa cerom kad krenem da se poradjam. 

Iskukah se za sve pare i odoh da spavam! 

Venera, Tasa021 i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama,eto razloga da se porodis ovde heh :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmaram...haha, bas si veceras raspolozena za segu,a?:lol:  Inace, pakovala sam se 3 dana kako ne bih nesto zaborzaboravila da bih otisla na produzeni vikend (3 dana). I onda opet za 3 nedelje... Samo se nadam da se necu pakovati 7 da bih ostala 7 dana...:rolleyes:

Pa ono... Moram malo :lol: znam kako izgleda ODMOR sa dve bebe B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

U vezi indukcije, prvi porođaj sa indukcijom i baš je bolelo. Doduše i prvenče je bilo karlično postavljeno pa je to dodatno otežalo. U 10h ušla u boks, porodila se u 20h i to su mi rekli super da sam prošla. Nakon toga bez indukcije i uglavnom u toku noći :) 

Izmenjeno od strane azdajana i ala mala
Greška
Tasa021 i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas u paketu! 

Moj prijatelj proliv, prirodni klistir koji me saceka svako jutro i ja.:lol:

Razmisljam da li sam sposobna da izadjem sa cerom na igraliste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izludeh bez malaca mojih. Bambi bi mogao da ubrza malo, pa da što pre vidim one moje mangupe.Suprugovi uživaju sa njima i ništa im ne fali, samo što oni meni fale. 

MaMa_723, blesava, bepce i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tadaaaaaaaa, došao je i taj dan :lol:

Kao da će se nešto desiti danas posebno <_<

Jutro žene :)

 

Nikad se ne zna! Mozda beba zeli da bude tacna!:D

Tasa021, MaMa_723 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad se ne zna! Mozda beba zeli da bude tacna!:D

hahaha teško :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac aplikacija je već sama prebacila da se beba rodila :lol:

Komšinica mi je upravo predložila da pođem kod nekog drugog doktora, čisto da provjerim jesam li trudna :lol: ok, postala sam razlog sprdnje, shvatila sam :lol: kao da sam ne znam koliko prešla termin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac aplikacija je već sama prebacila da se beba rodila :lol:

Komšinica mi je upravo predložila da pođem kod nekog drugog doktora, čisto da provjerim jesam li trudna :lol: ok, postala sam razlog sprdnje, shvatila sam :lol: kao da sam ne znam koliko prešla termin

Pa bas htedoh napisati, tek ti je termin. Drugo sto svi ocekuju da ce ranije. 

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac aplikacija je već sama prebacila da se beba rodila :lol:

Komšinica mi je upravo predložila da pođem kod nekog drugog doktora, čisto da provjerim jesam li trudna :lol: ok, postala sam razlog sprdnje, shvatila sam :lol: kao da sam ne znam koliko prešla termin

A zamisli tek kad se probije termin za 9 dana,pa to je opštezezanje na tvoj račun. Ne dajte se preći Georgine moje drage!

bepce i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne dam se :lol: svima sam im očitala lekciju :lol: dobro mi dođu da malo istresem nervozu :P

bepce i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, ima li vas? :)

Kod mene sve ok osim što mi nailaze napadi mučnine koje nisam imala ni u prvoj ni u drugoj trudnoći. Kaže mm kod mene sve naopako, mučnina došla na kraju :lol:

blesava i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se vratila sa pregleda. Mig7 da se upisem na spisak. :)  stcana radnja je tu. Plod raste. Kasni 5dana ali je sve u redu. 

Jedino mi je rekao da on gleda termin po uzv a ne po mentruaciji jer mu je merodavnije,tako da cu se upisati pod datum 27.03.2019 a ako bude promena javljam. U prosloj trudnoci mi je odredjen termin po mentruaciji 27.09.2014.  A jedan lekat je rekao da cu se poroditi.02./03.10. A ja se porodila 25.09(vodenjak poceo da otice 24.09) i samo sam pomisli:ha,in your face! 

Videcemo sta ce biti ivaj put. Moyda se porodim 10.04 hahah

ko menja spisak nek me doda. 27.03.2019

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.