Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Jos bolje ako mozes sad. Javljaj da ne brinemo! 

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me na ctg-u ženske. Čujem bebu, to mi je najvažnije. Dr je na porođaj, pa ću vidjeti kad završim ctg šta ću dalje

Javljaj šta se dešava.Bambi se uzvrteo, noćna ptica opet. Ko će da ustane u cik zore za ctg kad će sad riverdens šou u stomaku ;)

Venera, Zone*, MaMa_723 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me. Baš je ekspresan ovaj dr. Pregledao me je i kaže-Nećete vi još da se porađate. Ja ga pitam koliko je to "još". Kaže on-Pa tu dok ste kod mene u ambulanti <_< šaljivdžija neki. U pokušaju. Napisao je PVU dug 1.5 cm. Šta je to? Otvorena sam 1.5cm? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre bih rekla da ti je toliko jos dugacak grlic, on mora doci na 0cm i da pocne da se otvara,e tad pocinje porodjaj! Koliko se ja secam. E sad mislim da se on polako skracuje, otvara i omeksava u isto vreme...

I ja ujutro u 8 na ctg...bas me zanima hoce li me moja dr sta gledati. Proliv je ponovo poceo, kontrakcija nema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super mama,bitno da je sve ok. :)

ja sutra posle podne idem do lekara. Konkretno da vidimo srcanu radnju. Nadam se da ce biti sve ok. 

mmaka, MaMa_723, bepce i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moguće i to bepče. Ne razumijem se baš.

I ja sam ujutro na ctg. Samo neću da ranim. 

Beba i dalje ne mrda. Ja mirna ne bih bila da nisam pošla. Vidjeću ujutro šta kaže moja dr.

bepce i azdajana i ala mala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajmo zene! Ustajanje! Treba na ctg! 

Dobro jutro svima!

Čekam da predam papire :) za ctg. Šta radi zezator?

MaMa jesi li o. k? 

Venero, si vredna ? 

Devojke? 

MaMa_723, Venera, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nalivala sam se vodom jutros, da mi rez.urina budu ok. I evo sad cekam u redu da mi daju lonce,a on suta direkt u besiku, oci mi ispadaju. Ako se ne upiskim na licu mesta, dobro je. 

A sad sam opet imala par kontrakcija na 10min. Ako mi iko danas ponudi indukciju-ne odbijam!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene, jos smo u paketu:) Sinoc je malo pala kisa, bila grozna sparina a pred jutro fino sveze a ovoj malenoj izgleda nista ne smeta, ona ima svoj plan:baby:

Cekam vase izvestaje sa ctg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali zajebant sad nije hteo da pokaze sta zna. Vise kontrakcija je bilo prosle nedelje nego sada. Dr kaze da je ctg krasan. I da dodjem za 3 dana na kontrolu, drugo nista nije gledala. 

MakiJana, MaMa_723, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej žeMske, evo me. Bili na ctg-u, zadržali se malo duže jer smo red izgubili. Maša uspavana lepotica je jedva ustala u pola 11, a ja već u 10 budem na ctg da uhvatim red. I jutros zakasnismo i tek četvrta bila. Kontrakcije ispod nule, na pregledu zatvorena skroz. U petak opet. Kaže dr-osjećaš li ti išta? Reko' osjećam da postajem potencijalni ubica koliko sam nervozna :lol:

Bila sam se uspaničila kad sam vidjela miran ctg da će me poslati na indukciju, jer je od sledeće nedjelje na odmor dr. Ali eto dala mi je fore do petka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Sanja19 mi mozda u isto vreme ili koji dan bude razlika:)

Da. Videla sam da ti je termin 19.1.

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

jesam. Iz Podgorice sam. Tomasevicka mi vodi trudnoću i u KBC ću se poroditi :) a ti?

Edit:mislim, odakle si, jesi i ti iz CG? Ne znam jesi li i ti u čekalice, kao mi :)

Hehe znala sam, intuicija:-)

I ja sam iz PG, i Tomasevicka mi je vodila poslednju trudnocu, i da, tri puta sam se poradjala u KBC-u i ne namjeravam vise hahah Nemam nista protiv KBC, samo hocu da kazem da stajem na broju 3 ;) 

Slucajno sam uskocila u ovu temu,a onda i skontala da imam zemljakinju, tako da te(a i vas ostale) pratim:) iako nemam pojma kad su vam termini jer vidim da sve pisete u Drugom ko da Prvi i Treci ne postoje :-) No, bolje bilo gdje da se pise nego nigdje.

Zaboravih da pitam - MaMa, koja trudnoca i kad ti je termin?

 

 

MaMa_723 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe znala sam, intuicija:-)

I ja sam iz PG, i Tomasevicka mi je vodila poslednju trudnocu, i da, tri puta sam se poradjala u KBC-u i ne namjeravam vise hahah Nemam nista protiv KBC, samo hocu da kazem da stajem na broju 3 ;) 

Slucajno sam uskocila u ovu temu,a onda i skontala da imam zemljakinju, tako da te(a i vas ostale) pratim:) iako nemam pojma kad su vam termini jer vidim da sve pisete u Drugom ko da Prvi i Treci ne postoje :-) No, bolje bilo gdje da se pise nego nigdje.

Zaboravih da pitam - MaMa, koja trudnoca i kad ti je termin?

P.S. sa telefona pisem pa je sve haoticno, izvinjavam se.

 

haha nemam ni ja ništa protiv KBC-a, samo protiv Hajre :angry: razmisliću još da li ću i treći put tamo. Da završim ovo kako treba :) ovo mi je druga trudnoća a termin mi je sjutra :lol: 

Koliki su tvoji klinci?

Veliki pozdrav sa Zabjela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha nemam ni ja ništa protiv KBC-a, samo protiv Hajre :angry: razmisliću još da li ću i treći put tamo. Da završim ovo kako treba :) ovo mi je druga trudnoća a termin mi je sjutra :lol: 

Koliki su tvoji klinci?

Veliki pozdrav sa Zabjela :)

Ne vjerujem...jos smo i komsinice:lol: tako da mozda se i negdje sretnemo na Zabjelu ;-)

Moji imaju 7, 4 i 2god.

Drzim fige da sve bude ok! I da se porodis do petka!;) Mada tu se beba najvise pita, bice to kad ona kaze! Kazem ti iz iskustva Georgine u trecoj trudnoci(presla termin 20 dana):D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.