Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Jutro žeMske :)

Evo sad sam se probudila pošto sam noćas imala žurku. U 01:01 mi krenuli bolovi i trajali minut. I na 20 min se tačno javljali. I tako do 03h kad je sve utihnulo, jedino se bebac probudio, išutirao me par puta u fazonu "hihihi al' sam te zeznuo" i zaspali smo. 

Venera, bepce, miliccam i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman kada me je prošla panika i kada sam se radovala mogućoj drugoj crtici, ja dobijem. 

Ali nema veze, sada ćemo taman krenuti sa "radovima" ranije nego što smo planirali. 

Ajde žene, dajte neke bebice. :baby:

blesava, Tasa021, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman kada me je prošla panika i kada sam se radovala mogućoj drugoj crtici, ja dobijem. 

Ali nema veze, sada ćemo taman krenuti sa "radovima" ranije nego što smo planirali. 

Ajde žene, dajte neke bebice. :baby:

Eeeeee.... A bas sam se ponadala... Volim bebi iznenadjenja.. Moram cetvrtu tako :lol: ajde mico sada u akciju, da se volite :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam sretni radovi i da sto pre dodjes na ovu temu. Kolika ti je cera sada? Moja je bila 10 kad sam ponovo zatrudnela. A sa njenih 8 smo poceli radove! :D

Uglavnom, ja bih se vrlo rado porodila ali ovo mladunce nesto zeki, ne da mu se van na ovu vrucinu, lepse mu je kod mame u bazenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćaos žene. Kod nas stanje redovno B) sad smo došli kući, malo da odmorimo i odosmo opet u skitnju kad malo zahladi. Moram ovo čudo pokretati :) imam neke čudne bolove ispod stomaka, nalik menstrualnim, ali mnogo blaži. I nemaju neko pravilo. Ja kontam da se otvaram. Beba ne mrda, možda 1-2 pokreta cijeli dan. To bi bilo to. Moj raport podnešen :lol:

miliccam, bepce, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M puni 11 meseci za par dana. Meni su svakako zbog cr rekli da sačekamo makar godinu dana, tako da će taman tako i biti. Samo još da ulovimo ovulaciju, posto je mm često na putu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I meni je veci deo cepa ispao u utorak i onda jos 3 dana curkao...sad vise ni to....mislim da cu docekati termin ipak. 

I meni vec treci dan ispada, mozda i ja docekam termin:D. Osetim pritisak na dole mada nista jako bolno, celi dan smo u pokretu    i opet nista, sad sam vec umorna.  I moja bebi je dosta mirna kako je se jedno vreme samo vrtila:)

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ćao ženske, primate li nas? :))) Mi smo malecni, 7+4, 5 god pokusavanja i kad smo prestali da se opterećujemo, desi se ovo malo čudo, potpuno neocekivano i nenadano :) ) Imam ćerku od 6 godina, trudnoću sa njom i prve dve godine sam provela na ovom forumu i stekla dve divne prijateljice prepoznace se same :))) Pozz za sve i nadam se lepom druzenju, sad cu da cituckam malo unazad da vas upoznam polako :***

Izmenjeno od strane Megi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao ženske, primate li nas? :))) Mi smo malecni, 7+4, 5 god pokusavanja i kad smo prestali da se opterećujemo, desi se ovo malo čudo, potpuno neocekivano i nenadano :) ) Imam ćerku od 6 godina, trudnoću sa njom i prve dve godine sam provela na ovom forumu i stekla dve divne prijateljice prepoznace se same :))) Pozz za sve i nadam se lepom druzenju, sad cu da cituckam malo unazad da vas upoznam polako :***

dobrodošla Megi :babycrib: čestitamo :baby:

Tasa021, bepce i Megi. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodošla Megi :babycrib: čestitamo :baby:

Hvalaaaa :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelićka,konačno i ona u klub 2012. :wub:

 

Sad sam bas komentarisala. Mi napunili godinu, ti se porodila, a Megi saznala da je trudna. Sve u istom periodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noc prodje, nista se ne desava:D , ove nase male lenjivice nece van.. 

Jel vi imate kontrole? Ja u petak na dan termina moram u porodiliste da se javim na ctg i uz, pa cemo videt sta dalje.

miliccam, MaMa_723, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još bebče da štikliram i uspešna prozivka. Svi smo još u komadu. Neće ove avgustovske mace napolje;). Sutra opet ctg, u četvrtak tkđ...17.8 mi se čini daleko. 

miliccam, Venera, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Megi. Cestitamo! Dobro dosla u klub.:baby:Uspesnu i laganu trudnocu zelim.

@azdajana i ala mala tu sam ja, sinoc su me toliko zabolela krsta i kukovi, mislila sam da me neko razvlaci na dve strane, pa sam popila jedan lekadol, onda su pocele i neke kontrakcije, ali sam ja zaspala, sto znaci nista ozbiljno.

Sad imam takve grceve u crevima i proliv opet, da cu da izludim.

Ja sutra na ctg...

Hajde zene nedelja je, nek se neko porodi. Da otvori sezonu.ja moram jos sestricnu da ispratim na avion u 16, posle toga moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, ja mislim da mi se kosti sire, ubi me bol u karlici, kukovi, krsta...ne mogu da sedim, lezim....sta mislite koliko je preporucljivo da popijem paracetamol opet? Mislite li da cu manje osetiti kontrakcije ako krenu? 

MaMa_723, Venera, neca79 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, ja mislim da mi se kosti sire, ubi me bol u karlici, kukovi, krsta...ne mogu da sedim, lezim....sta mislite koliko je preporucljivo da popijem paracetamol opet? Mislite li da cu manje osetiti kontrakcije ako krenu? 

a da ti odeš do bolnice? :rolleyes:

Kod mene mirna noć, čak sam i alarm u 4h prespavala koji mi zvoni za lekić za pritisak. Ja sam ujutro na ctg, sigurna sam da će mi reći i u utorak (na dan termina da dođem) i ako se ništa ne bude dešavalo do tada, poslaće me na indukciju. Tako mi je s Mašom bilo. 

Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.