Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Jutro žeMske :)

Evo sad sam se probudila pošto sam noćas imala žurku. U 01:01 mi krenuli bolovi i trajali minut. I na 20 min se tačno javljali. I tako do 03h kad je sve utihnulo, jedino se bebac probudio, išutirao me par puta u fazonu "hihihi al' sam te zeznuo" i zaspali smo. 

bepce, Venera, miliccam i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman kada me je prošla panika i kada sam se radovala mogućoj drugoj crtici, ja dobijem. 

Ali nema veze, sada ćemo taman krenuti sa "radovima" ranije nego što smo planirali. 

Ajde žene, dajte neke bebice. :baby:

Tasa021, *Cvrky87*, bepce i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman kada me je prošla panika i kada sam se radovala mogućoj drugoj crtici, ja dobijem. 

Ali nema veze, sada ćemo taman krenuti sa "radovima" ranije nego što smo planirali. 

Ajde žene, dajte neke bebice. :baby:

Eeeeee.... A bas sam se ponadala... Volim bebi iznenadjenja.. Moram cetvrtu tako :lol: ajde mico sada u akciju, da se volite :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam sretni radovi i da sto pre dodjes na ovu temu. Kolika ti je cera sada? Moja je bila 10 kad sam ponovo zatrudnela. A sa njenih 8 smo poceli radove! :D

Uglavnom, ja bih se vrlo rado porodila ali ovo mladunce nesto zeki, ne da mu se van na ovu vrucinu, lepse mu je kod mame u bazenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćaos žene. Kod nas stanje redovno B) sad smo došli kući, malo da odmorimo i odosmo opet u skitnju kad malo zahladi. Moram ovo čudo pokretati :) imam neke čudne bolove ispod stomaka, nalik menstrualnim, ali mnogo blaži. I nemaju neko pravilo. Ja kontam da se otvaram. Beba ne mrda, možda 1-2 pokreta cijeli dan. To bi bilo to. Moj raport podnešen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M puni 11 meseci za par dana. Meni su svakako zbog cr rekli da sačekamo makar godinu dana, tako da će taman tako i biti. Samo još da ulovimo ovulaciju, posto je mm često na putu. 

blesava, MaMa_723, Venera i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I meni je veci deo cepa ispao u utorak i onda jos 3 dana curkao...sad vise ni to....mislim da cu docekati termin ipak. 

I meni vec treci dan ispada, mozda i ja docekam termin:D. Osetim pritisak na dole mada nista jako bolno, celi dan smo u pokretu    i opet nista, sad sam vec umorna.  I moja bebi je dosta mirna kako je se jedno vreme samo vrtila:)

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ćao ženske, primate li nas? :))) Mi smo malecni, 7+4, 5 god pokusavanja i kad smo prestali da se opterećujemo, desi se ovo malo čudo, potpuno neocekivano i nenadano :) ) Imam ćerku od 6 godina, trudnoću sa njom i prve dve godine sam provela na ovom forumu i stekla dve divne prijateljice prepoznace se same :))) Pozz za sve i nadam se lepom druzenju, sad cu da cituckam malo unazad da vas upoznam polako :***

Izmenjeno od strane Megi.
mmaka, Zone*, miliccam i 13 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao ženske, primate li nas? :))) Mi smo malecni, 7+4, 5 god pokusavanja i kad smo prestali da se opterećujemo, desi se ovo malo čudo, potpuno neocekivano i nenadano :) ) Imam ćerku od 6 godina, trudnoću sa njom i prve dve godine sam provela na ovom forumu i stekla dve divne prijateljice prepoznace se same :))) Pozz za sve i nadam se lepom druzenju, sad cu da cituckam malo unazad da vas upoznam polako :***

dobrodošla Megi :babycrib: čestitamo :baby:

Tasa021, Megi. i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodošla Megi :babycrib: čestitamo :baby:

Hvalaaaa :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noc prodje, nista se ne desava:D , ove nase male lenjivice nece van.. 

Jel vi imate kontrole? Ja u petak na dan termina moram u porodiliste da se javim na ctg i uz, pa cemo videt sta dalje.

bepce, MaMa_723, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još bebče da štikliram i uspešna prozivka. Svi smo još u komadu. Neće ove avgustovske mace napolje;). Sutra opet ctg, u četvrtak tkđ...17.8 mi se čini daleko. 

bepce, miliccam, Venera i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Megi. Cestitamo! Dobro dosla u klub.:baby:Uspesnu i laganu trudnocu zelim.

@azdajana i ala mala tu sam ja, sinoc su me toliko zabolela krsta i kukovi, mislila sam da me neko razvlaci na dve strane, pa sam popila jedan lekadol, onda su pocele i neke kontrakcije, ali sam ja zaspala, sto znaci nista ozbiljno.

Sad imam takve grceve u crevima i proliv opet, da cu da izludim.

Ja sutra na ctg...

Hajde zene nedelja je, nek se neko porodi. Da otvori sezonu.ja moram jos sestricnu da ispratim na avion u 16, posle toga moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, ja mislim da mi se kosti sire, ubi me bol u karlici, kukovi, krsta...ne mogu da sedim, lezim....sta mislite koliko je preporucljivo da popijem paracetamol opet? Mislite li da cu manje osetiti kontrakcije ako krenu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, ja mislim da mi se kosti sire, ubi me bol u karlici, kukovi, krsta...ne mogu da sedim, lezim....sta mislite koliko je preporucljivo da popijem paracetamol opet? Mislite li da cu manje osetiti kontrakcije ako krenu? 

a da ti odeš do bolnice? :rolleyes:

Kod mene mirna noć, čak sam i alarm u 4h prespavala koji mi zvoni za lekić za pritisak. Ja sam ujutro na ctg, sigurna sam da će mi reći i u utorak (na dan termina da dođem) i ako se ništa ne bude dešavalo do tada, poslaće me na indukciju. Tako mi je s Mašom bilo. 

Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.