Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Samo da znate od mojih četvoro, lavić je najveća maza i svima se podvuče pod kožu.Ribica mi je filozof, blizančica šef mafije, lavić maza a ovan je na plafonu i živu silu ne ferma. Sad će još jedna mačkica .. Veselo društvance, ko preživi ... 

Venera, bepce, Zone* i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem, teraj to napolje :D meni su oba decaka ranije krenula a devojcica prebacila termin 

i meni je Maša 2 dana prebacila termin, a i ovo čudo će, kako je krenulo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Samo da znate od mojih četvoro, lavić je najveća maza i svima se podvuče pod kožu.Ribica mi je filozof, blizančica šef mafije, lavić maza a ovan je na plafonu i živu silu ne ferma. Sad će još jedna mačkica .. Veselo društvance, ko preživi ... 

takvi smo mi blizanci B)

Meni je i Maša i muž račići. Te ljubavi, tog razumijevanja. Ponekad se osjećam kao crna ovca pored njih dvoje <_< zato ću ja sebi da rodim strašnog lava :P

Edit:ili možda lavicu, nikad se ne zna :lol:

Izmenjeno od strane MaMa_723
Tasa021, bepce, Venera i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana Znaci nista podilazenje i te stvari? Sve vreme sam imala pogresnu taktiku sa muzem...:lol:

O draga, i ti se usreci sa lavom :D moj muz je lav. Njega sam sredila tako sto sam mu rodila sina na rodjendan :wub: ovo dvoje su mi ovnovi. A ja bik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni od jutros cep ispada samo onako belicasti, kontrakcija juce i danas nemam, na vrucinu necu da kukam svima nam je isto:) Koza na stomaku je toliko vec napeta, malo namezem maslinovim tek toliko da omekne. Sad bi vec bilo vreme da se porodim, bar za vikend..:rolleyes:

MakiJana, mmaka, Dacha76 i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja "ovca", udala se za vodoliju. Rodila mu malu tvrdoglavu kozicu i sad cekamo mocnog lava!!! Ako ne bude lavica sto rece MaMa. 

Uglavnom i juce i danas, ujutro sam vodila ceru na igraliste, celo dopodne budemo tamo, u sklopu je kafica. Pijemo sokic u debeloj ladovini i uzivamo. U stanu nam pakao, nismo popravili klimu, optimisticno smo razmisljali da leta nece biti ove godine. E onda dodjemo kuci cera i ja. Uspavam je oko 12 i ja kuvam rucak, malo odmorim posle toga i popodne opet u setnju. Danas sam imala kontrakcije na 10min, vec sam se ponadala kqd opet corak.

Vidim da cu ja i termin docekati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi pred porodjaj a ja sam mozda tek na početku. :D

Danas je 14. dan od nezaštićenog odnosa, a 37. dan od poslednje mece. Ne znam jel u glavi ali mučnine su već počele. Sutra radim test. Držite palčeve! 

Inače sam lavica i zamalo da rodim lavicu ali je ona ipak htela da bude devica. Valjda je mnogo 2 lavice pod jednim krovom. 

MaMa_723, Venera, Tasa021 i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja cijeli dan osjećam neki nemir i mučninu. Stomak tvrd kao kamen. Privodim ručak kraju, skuvala sam za 2 dana. Kod nas je u Podgorici trenutno 45 stepeni. Ne pada mi na pamet nos da pomolim iz kuće. 

Izmenjeno od strane MaMa_723

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi pred porodjaj a ja sam mozda tek na početku. :D

Danas je 14. dan od nezaštićenog odnosa, a 37. dan od poslednje mece. Ne znam jel u glavi ali mučnine su već počele. Sutra radim test. Držite palčeve! 

Inače sam lavica i zamalo da rodim lavicu ali je ona ipak htela da bude devica. Valjda je mnogo 2 lavice pod jednim krovom. 

navijamo za dvije crtice :babycrib: mada sam ja uvijek radila betu u lab. Sigurnije mi je bilo nego test :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice super,ajde  da nas obradujes. :)

ja sam bik,mm skorpija,V je vaga. I bukvalno nikad ne zna sta hoce. Orvo place sto nece da se obuce a onda place sto hoce orvo da se obuce pa posle da pere zube i tako uvek za sve. Sad ocekujemo ribicu ili ovna. 

Kome je sve termin u martu?

blesava i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky,ti si bese 08.05?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene ovako:mm jarac,ja riba,stariji rak,mladji devica:wub:a ovo zgepce ako dobro racunam negde stize oko 1 aprilske sale:Dovan ili ovcica:D

bepce, MakiJana, MaMa_723 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad nešto ubijeđena-kad nisam do sad otišla, čekaću termin 100%. I onda mi ne gine indukcija. Baš sam se smorila zbog toga.

bepce i azdajana i ala mala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 09. Znam da si tu negde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je neko rodjen kao moja U 4.03. a mislim da ima neko i na moj datum,nisam sigurna

blesava i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

O draga, i ti se usreci sa lavom :D moj muz je lav. Njega sam sredila tako sto sam mu rodila sina na rodjendan :wub: ovo dvoje su mi ovnovi. A ja bik

Toliko o ne podilazenju :P ali kontam da bi time bilo koga kupila:wub:

Kod nas haos: mm dakle lav, T rak (prava zrtva i kmeza, nadam se da ce ocvrsnuti dok odraste), najmladji clan bikonja (i vec pokazuje tvrdoglavu narav) a ja vodolija da budem spona medju svima B)

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od moje bande, jedino sam ja zemljani znak (devica)  u svoju odbranu imam da kažem da stvar spašava vaga u podznaku  a mm je strelac dupli, klinci su u podznacima svi vatreni... Ccc, unapred se radujem pubertetu 

MaMa_723, Tasa021 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je neko rodjen kao moja U 4.03. a mislim da ima neko i na moj datum,nisam sigurna

ja sam 4.03.:wub:

neca79 i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas je zanimljivo: ja skorpija/lav, mm blizanac/devica, a Vulence riba/rak...

neca79 i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla sam neku statistiku:

U 38 nedjelji porodi se 2 od 10 trudnica.

U 39 nedjelji porodi se 4 od 10 trudnica.

U 40 nedjelji porodi se 7 od 10 trudnica.

U 41 nedjelji porodi se 9 od 10 trudnica.

Ja sam u svakoj nedjelji 10/10 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od moje bande, jedino sam ja zemljani znak (devica)  u svoju odbranu imam da kažem da stvar spašava vaga u podznaku  a mm je strelac dupli, klinci su u podznacima svi vatreni... Ccc, unapred se radujem pubertetu 

Meni su device mnogo drage, mozda bude trece.. uopsteno zemljani znakovi mi odgovaraju:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.