Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Kako uspete da perete tako retko? Ja svaki dan po dve masine perem. Msm znam da su te zajednicke velike i puno robe stane ali opet odakle vam toliko stvari cistih :lol:

Imamo i previse stvari da bih vise od polovine dala u crveni krst.Mili smo kupovali i previse,a malisani su nasledili njene stvari i stvari mog bratanca,a i dobili su puno na poklon.

A nase stvari imamo godinama i samo se dodaju nove...Svi me kritikuju sto ne bacam stare stvari ili ih dam u ck,a ja se vezujem za njih i sama ne znam zasto.

Zbog toga ne moram cesto da perem.A i to kada perem 2-3 puta mesecno,onda perem po ceo dan i to po 5-6 masina.Masine su industrijske i velike,a i brze zavrsavaju programe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj plan da mi šetnjom krenu kontrakcije izgleda nije uspio <_<<_< lažne me ubiše danas cijeli dan, oštar bol ispod stomaka je i dalje prisutan, ne mogu nogu da podignem da uđem u kadu, eto tako to boli. Ja ne znam je li to normalno :huh:

bepce i azdajana i ala mala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MaMa, sta da ti kazem, verovatno telo prepoznaje a i misici su slabiji pa otud i bolovi..ne znam ni sama, u prvoj mi dete bilo kao leptir u stomaku, kad su krenule kontrakcije krenule na 5-10 min. i za 4 sata se porodila, divota. A sada ova mi mala sve organe ispomera, nekad boli stvarno koliko se vrti, imam isto celo vreme lazne kontrakcije, pitam se kako cu se poroditi jer me isto sve vec dole boli od pritiska.. i tako , sad se iskuka i ja ali da znas nisi jedina, kad dodje vreme eto bebane:)  Vidi kako ova nasa Azdajana vec peto treba da rodi a sva pozitivna:)

Zone*, MaMa_723 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

To sam skontala dok sam vas iščitavala samo, svaka čast Aždajana :) 

Ona je sva utrnula poslije treće, nju ništa ne boli :lol: kao u onom filmu kad Petar Božović savjetuje onoga kako da preboli djevojku. Malo vinjak, malo lekići za smirenje, i poslije 15 godina ti bude bolje :lol: tako ćemo i mi :lol: šalim se ja malo, moram, inače ću odlijepiti totalno. 

Izmenjeno od strane MaMa_723
Zone*, Venera, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prave nisu krenule dok nisam usla u salu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prave nisu krenule dok nisam usla u salu...

Znači, ja se možda porađam, a da ni ne znam? :huh::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prave nisu krenule dok nisam usla u salu...

A koliko si bila otvorena kad su prave krenule?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko si bila otvorena kad su prave krenule?

5 na 6 prstiju, legla u salu sa 4 prsta. Cak i te prave nisu bile prebolne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

5 na 6 prstiju, legla u salu sa 4 prsta. Cak i te prave nisu bile prebolne

Pa tako je kod mene bilo tj. imala sam kontrakcije na 5-10 min, dosla u porodiliste 8 prstiju vec bila otvorena, i to je bilo to. A sad svako vece krenu pa stanu, budu 2-3 jace pa manje, pa se sve smiri.. Jedna babica mi je rekla kao test najbolje topla voda ili nesto toplo staviti, kod laznih se bol umiri a kod pravih postaje jaci..

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se ubacim. Masinu za susenje vesa obozavam, takvo olaksanje od kada je imam ^_^

Isto :) .Milina Bozija :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo i previse stvari da bih vise od polovine dala u crveni krst.Mili smo kupovali i previse,a malisani su nasledili njene stvari i stvari mog bratanca,a i dobili su puno na poklon.

A nase stvari imamo godinama i samo se dodaju nove...Svi me kritikuju sto ne bacam stare stvari ili ih dam u ck,a ja se vezujem za njih i sama ne znam zasto.

Zbog toga ne moram cesto da perem.A i to kada perem 2-3 puta mesecno,onda perem po ceo dan i to po 5-6 masina.Masine su industrijske i velike,a i brze zavrsavaju programe.

Aaaaa :lol: ja svake god poklanjam stvari. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ženskice :) kako ste jutros?

Mene ništa apsolutno ne boli, čini mi se prvi put otkad sam trudna :lol: samo da nije zatišje pred buru :lol:

Venera, vi ste top :rolleyes: samo je stomačić tu :wub:

Dacha76 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MaMa hvala, jos malo da izdrzim.. nego ajde ti u spisak trudnica da ja nisam prva u avgustu, Neca nam u juli pobegla :)

I moja je mirna danas, samo je stucala:) pun je mesec pa nikad se ne zna, a sutra mi od seke devojcica puni 4g. 

 

neca79, MaMa_723 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MaMa hvala, jos malo da izdrzim.. nego ajde ti u spisak trudnica da ja nisam prva u avgustu, Neca nam u juli pobegla :)

I moja je mirna danas, samo je stucala:) pun je mesec pa nikad se ne zna, a sutra mi od seke devojcica puni 4g. 

 

joj kad se setim..i bih i ne bih ranije:lol::lol:

bepce, Venera i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj kad se setim..i bih i ne bih ranije:lol::lol:

Verujem, tako je meni sad:D

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih da to bude što prije, ali eto neka sačeka da ne bude večeras :rolleyes: mužu mi je umro djed i ide popodne na Žabljak i tek sjutra poslije sahrane se vraća. I ne znam gdje bih s Mašom da krenem noćas da se porađam. Mislim, imam ja nju gdje, komšinica je uvijek tu da uskoči, ali ja ne bih bila mirna razmišljajući o njoj :D zamišljam scenu-ja na onom stolu, babica kaže guraj a ja u fazonu-čekaj da zovem da vidim šta Maša radi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage, nisam bas aktivna ali vas citam redovno...  Jel vi sto ste pred kraj, usle u 9ti...bebe u pravilnom polozaju? Spustaju?  

Ja danas idem da vidim jel se gospodin planira okrenuti... Dva i po mes je poprecno, a dva dana me stisnu kontrakcije na neko vreme... A kao dasku da sam progutala poprecno.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! 

Mi smo nesto cudno spavali, ne znam jel zbog ovog pomracenja meseca ili sta je.  Uspeli smo produziti sestricnoj boravak za jos nedelju dana, pa sam automatski opustenija. Osecam se prilicno opusteno, samo me stomak uzasno boleo jutros jer sam juce pojela ljutu pljesku, nisam mogla da odolim. 

@azdajana i ala mala izvinjavam se, ne postujem zabrane koje si nam uvela! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako sam dobro cula vcrs neko pomracenje, vrv ni vcrs nista od spavanja.... Sta mislite, jel utice na bebu, kontrakcije pun mesec? 

bepce i azdajana i ala mala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav stomačićima,mene našetali jutros. Otišla na redovan ctg,sve je o.k. Al mi transeminaze odoše nebu pod oblake. Pa,ajd na infektivno. Tamo ispitivanje ko gestapo da radi. Na kraju tražili da ponovim lab i da je verovatno "mali iz vrtića doneo kući nešto". Uzeli mi c.bris, u.zvuk je pokazao obraščiće za grickanje,beb ima oko 3kg+- 200 g. I eto.  Odoh da zovem onu zoonozu da mu čestitam rođendan.Poklon je poslat a sad ću gorke suze da lijem što ne smem da odem da ljubim zmajušnog.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! 

Mi smo nesto cudno spavali, ne znam jel zbog ovog pomracenja meseca ili sta je.  Uspeli smo produziti sestricnoj boravak za jos nedelju dana, pa sam automatski opustenija. Osecam se prilicno opusteno, samo me stomak uzasno boleo jutros jer sam juce pojela ljutu pljesku, nisam mogla da odolim. 

@azdajana i ala mala izvinjavam se, ne postujem zabrane koje si nam uvela! :D

Opušteno,ni ja:P:lol:

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikakve nalaze nisam radila bog zaboravio od kad. Tripl test je bio poslednje što sam radila. Jedino sam bris sad morala da odradim, jer to je novina koju su uveli u porodilišta u Crnoj Gori otkad je ona infekcija bila u Bjelopoljskom porodilištu. 

3 nedjelje zaredom samo ctg radim. Vaginalno me je pregledala prošli ponedjeljak jer sam se žalila na bolove ispod stomaka, pa je mislila da se otvaram, ali jok, ja zacementirana :lol: 

bepce i azdajana i ala mala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A o kakvim zabranama se radi? :huh::lol:

Ma da ne ubrzavaju onim rekla-kazala metodama da se ne jede ljuto,kiselo i da se uzdržavaju od sexa. Šta misliš šta je nemoguća misija? :D:wub:

bepce i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.