Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Brunda, čestitam:wub:

Kruela, srećno, laku trudnoću želim:wub:

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno. :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da si me poslusala čestitali bi ti jos prosle nedelje :babymommy: Baš mi je drago Daniela :wub:

KruelaDeviL i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL Sve najbolje i ultra laganu trudnocu ti zelim!

Imam jedno pitanjce za sve vas koje ste se vec porodile.U kojoj temi sada pisete?Ja sam obisla sve teme u vezi sa bebama od 0-6 meseci,ali nijedna nije aktivna.Hvala unspred.

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacho,zaštićen deo foruma, Razno, Caskanje rodtelja beba do 6m.

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacho,zaštićen deo foruma, Razno, Caskanje rodtelja beba do 6m.

Hvala nanchika.Sada cu da trknem na te teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala svima jos jednom :wub:

Jecy,znam,ali eto....nekako sama najvise verijem uzv pa nisam htela dok ne vidim na sigurno da je sve ok. Doduse moram da cekam srcanu radnju da ustanovimo ali verujem da ce sve biti ok. :)  tada cw mi reci i termin.... nije hteo sad jer je trudnoca manja za nedelju dana naspram menstruacije. Mada su mi to rekli i sa V a rodjen je dva dana pre termina po menstruaciji.  Sve u svemu pijem folne i utrogestan...kaze od 4meseca drugi vitamini. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala svima jos jednom :wub:

Jecy,znam,ali eto....nekako sama najvise verijem uzv pa nisam htela dok ne vidim na sigurno da je sve ok. Doduse moram da cekam srcanu radnju da ustanovimo ali verujem da ce sve biti ok. :)  tada cw mi reci i termin.... nije hteo sad jer je trudnoca manja za nedelju dana naspram menstruacije. Mada su mi to rekli i sa V a rodjen je dva dana pre termina po menstruaciji.  Sve u svemu pijem folne i utrogestan...kaze od 4meseca drugi vitamini. :)

Hej Kru meni je manja za nedelju dana od početka, a evo nas pred ciljem.Samo polako i bez nervoze ;)

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ni moja bas nije u terminu :)

Posto se trudnoca vodi od poslednje,a mi smo prvi put na zvrku poceli raditi 18 dana posle,tako da ja obavezno podsetim dr da je bebac nastao/la kasnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace ja vec osetim lopticu po stomaku,svugde je kad se uzludi :lol:

Ušla sam u 37 nedelju po meci, ako se sećate scene iz crtaća kad je Bambi na ledu e, to nam je koreografija u stomaku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL cestitam. I lepu i bezbriznu trudnocu ti zelim. 

Ja sam danas s cerom otisla na igraliste, bas me je boleo stomak. I kad smo dosli kuci videla sam malo vise sluzi na ulosku. Sad ne znam jel krenuo cep ili je samo malo veca kolicina sekreta izasla. Ja ne bih jos da se poradjam,ako moze da se bira. :D Sad sam malo odmorila pa je ok. Ali nemam zivaca da mirujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od dosade sredila prvenčetu radni sto. A stvari za bebu još ni takla nisam, čekam da moji matorci odu na plac pa da ne strahujem šta su mi podmetnuli u veš mašinu. U prošlu turu belog veša moj tata ubacio njegove majice i sve mi obojio u neku sivu-crna bljak boju. 

bepce, Dacha76 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala svima jos jednom :wub:

Jecy,znam,ali eto....nekako sama najvise verijem uzv pa nisam htela dok ne vidim na sigurno da je sve ok. Doduse moram da cekam srcanu radnju da ustanovimo ali verujem da ce sve biti ok. :)  tada cw mi reci i termin.... nije hteo sad jer je trudnoca manja za nedelju dana naspram menstruacije. Mada su mi to rekli i sa V a rodjen je dva dana pre termina po menstruaciji.  Sve u svemu pijem folne i utrogestan...kaze od 4meseca drugi vitamini. :)

Sto utrogestan? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zbog bolova i preventivno. I u orvoj sam pila i morala da mirujem do 12nedelje. 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do kad ste pile utrogestan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do kad ste pile utrogestan?

Ja sam do ulaska u 9.mesec vaginalno koristila zbog grlica koji je bio skracen i razmeksan. A u drugoj trudnoci sam i nisko nosila. Isto do ulaska u 9.mes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja do 7-og. Ovde daju preventivno.... ali nusam protiv,ako moze da pomogne a ne skodi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Utrogestan koristila u obe trudnoce samo do ulaska u cetvrti mesec i to vaginalno.Moj doktor mi je rekao da se posle ne preporucuje,zato sto moze da dovede u nekim slucajevima do komplikacija.U slucaju krvarenja i ostalih problema on daje inekcije Progesterona svakog treceg dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam utragestan 200mgx2,ujutru pijem,a uvece vaginalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dao 100mg ujutru i 100 uvece. Uvece da stavljam a ujutru da pijem. 

Blesava,kako si ti,jesi bila kod lekara vec?

Cvrky koliko ai ti trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.