Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja se razmisljam,jedem "zdravo" koliko mi mesto boravka dozvoljava,i malo brinem zbog gubljenja kg,mada mi dr rekao da je ok ako sam imala 11kg viska,nekljukam se glupostima,a gledam opet da unosim sve zdravo i hranjivo za bebu,jer 16og na mojoj vagi sam imala 69,6kg,a kod dr poslepodne 68kg,jutros stanem na vagu 68,3kg sto znaci da verovatno imam ispod 68kg...trudim se da ne razmisljam o bolu,jer mi je posteljica dole i verovatno me i zbog nje ponekad zaboli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci tel me zeza samo tako ceo dan pokusavam da napisem nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela jel imas neke simptome?meni jutros muka od paste za zube:) ili je to mene mozak prevario:Dcvrky ti?za sve ostale mame i trudnice ljubac:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@blesava meni nije muka :) 

Bilo mi u pocetku,recimo sad u ponedeljak mi je bilo posle vadjenja krvi za dabl,ovako sam ok,mene samo glava boli od niskog pritiska

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,jesam opustena,ali zaista. :) brinem cisto zato sto ako sam trudna volela bih da iznesem do kraja uredno sve,ali stvarno sam opustena.

blesava,nista od simptoma. Mali me sad ziga kao u jajniku kad npr kod ovulacije. I samo imam sekret i osecaj da mi se piski stalno. Doduse ja nisam imala mucnine ninu prvoj trudnoci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima. Stigla Nina u 2.15...pisem kad me prodje treskavica:lol:

cestitam ti!!! Nek je ziva i zdrava

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL ma meni je samo da ovog puta ako nesto nije ok da se reaguje na vreme,srecom pa je ovaj super dr

E da inace promenila sam dr u drzavnoj za doznake i recepte i ovaj u Rumi zna ovog mog iz BGa i rekao je da je odlican dr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okruglice i zgodnice gde ste? Spustio mi se stomak skroz, biće da brojim sitno. Danas sređujem igračke, dok mi banda nije tu. Onda još torba da se spremi sutra :D. Kako ste mi vi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja spakovala sinoc torbu na brzinu, posle aktivnog dana krenule neke kontrakcije bilo je pa i na svakih 5-10 min ali ne jake, vec sam mislila da cu se poroditi,posle se sve smirilo a malena se uzvrtila :) . To mi nije nista poznato jer sam u prvoj dobila prave kontrakcije i to je bilo to. Sad moram malo detaljnije torbu preurediti, nek je ipak sve spremno. Ali evo i sad osetim pri dnu lagane kontrakcije, mozda se spusta ili sad vise osecam i prepoznajem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,izvinite molim vas sto vam se nisam javila.Bas mi krivo,mogla sam da vas citam ali nisam mogla a vam pisem,aplikacija mi se zeznula.

Porodila sam se u utorak 17.07.Dosla u bolnicu u 12,klistiranje,ctg,priprema za salu.Oko 2 mi ukljuce indukciju i doktor mi uvede epidural.Krenu kontrakcije i brzo sam se otvarala,4 pa 6 pa 8 pa 10 prstiju.Za to vreme anesteziolog je dozirao epidural tako da nisam nista osecala.Rekli su da napnem,i rodila se Julija u 15 i 45min.Sve vreme smo se zezali na stolu sa lekarom.Porodjaj kome bih svakoj od vas pozelela.

Ostali smo jedan dan duze u bolnici zbog zutice i sada smo kuci,sikimo  i spavamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Brunda cestitam od srca! Uzivajte punim plucima! Julija dobro nam dosla!!!:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda, drago mi je da si se javila, vec smo se zapitali... U svakom slucaju CESTIITAAM!:babymommy: Svako dobro! Uzivajte devojke!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Brunda bravo za devojke! Sve najbolje ! Julija :wub:prelepo ime. Čuvajte se i ljubite  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda sve cestitke! I meni  je Julija mnogo lepo ime:)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,izvinite molim vas sto vam se nisam javila.Bas mi krivo,mogla sam da vas citam ali nisam mogla a vam pisem,aplikacija mi se zeznula.

Porodila sam se u utorak 17.07.Dosla u bolnicu u 12,klistiranje,ctg,priprema za salu.Oko 2 mi ukljuce indukciju i doktor mi uvede epidural.Krenu kontrakcije i brzo sam se otvarala,4 pa 6 pa 8 pa 10 prstiju.Za to vreme anesteziolog je dozirao epidural tako da nisam nista osecala.Rekli su da napnem,i rodila se Julija u 15 i 45min.Sve vreme smo se zezali na stolu sa lekarom.Porodjaj kome bih svakoj od vas pozelela.

Ostali smo jedan dan duze u bolnici zbog zutice i sada smo kuci,sikimo  i spavamo.

Cestitam draga :wub: divno ime za divnu julsku curicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,izvinite molim vas sto vam se nisam javila.Bas mi krivo,mogla sam da vas citam ali nisam mogla a vam pisem,aplikacija mi se zeznula.

Porodila sam se u utorak 17.07.Dosla u bolnicu u 12,klistiranje,ctg,priprema za salu.Oko 2 mi ukljuce indukciju i doktor mi uvede epidural.Krenu kontrakcije i brzo sam se otvarala,4 pa 6 pa 8 pa 10 prstiju.Za to vreme anesteziolog je dozirao epidural tako da nisam nista osecala.Rekli su da napnem,i rodila se Julija u 15 i 45min.Sve vreme smo se zezali na stolu sa lekarom.Porodjaj kome bih svakoj od vas pozelela.

Ostali smo jedan dan duze u bolnici zbog zutice i sada smo kuci,sikimo  i spavamo.

Cestitam :wub:. Julijice, dobrodosla :angel: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,izvinite molim vas sto vam se nisam javila.Bas mi krivo,mogla sam da vas citam ali nisam mogla a vam pisem,aplikacija mi se zeznula.

Porodila sam se u utorak 17.07.Dosla u bolnicu u 12,klistiranje,ctg,priprema za salu.Oko 2 mi ukljuce indukciju i doktor mi uvede epidural.Krenu kontrakcije i brzo sam se otvarala,4 pa 6 pa 8 pa 10 prstiju.Za to vreme anesteziolog je dozirao epidural tako da nisam nista osecala.Rekli su da napnem,i rodila se Julija u 15 i 45min.Sve vreme smo se zezali na stolu sa lekarom.Porodjaj kome bih svakoj od vas pozelela.

Ostali smo jedan dan duze u bolnici zbog zutice i sada smo kuci,sikimo  i spavamo.

cestitam! Nas dve smonbas slicno prosle. 

jel uspes da je budis cesce? Ova moja samo siki i spava..

Brunda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Brunda Cestitam draga,sada uzivaj i mazulji se sa svojim zamotuljkom.

Brunda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam! Nas dve smonbas slicno prosle. 

jel uspes da je budis cesce? Ova moja samo siki i spava..

Hvala.Pa uspem,sisa na dva sata a nekad i cesce.Dok je imala zuticu bila je sva uspavana a sada ne ali su grcevi poceli pa je to drzi budnom po par sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala. :)

Ne vidi se jos srcana radnja,treba za dve nedelje opet da idem. 9mm smo veliki.5nedelja... :)

Kruela :wub: laku trudnocu ti zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.