Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Gledam neke fotke kakva sam macka bila posle prvog i drugog porodjaja, ali posle treceg ostadose neke kile koje nikako da odu(a ja sve mislim same ce :D )

I bzvz mi je sto ih negujem kad znam sa bih sa 5 manje odlicno izgledala...ovako sam nekako...bucka...kojoj se vidi da je nekad dobro izgledala :D Znate taj tip na plazi?

mmaka, Jecy, bikica85 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam neke fotke kakva sam macka bila posle prvog i drugog porodjaja, ali posle treceg ostadose neke kile koje nikako da odu(a ja sve mislim same ce :D )

I bzvz mi je sto ih negujem kad znam sa bih sa 5 manje odlicno izgledala...ovako sam nekako...bucka...kojoj se vidi da je nekad dobro izgledala :D Znate taj tip na plazi?

“i bzvz mi je sto ih negujem” mazicu te i pazi u te i zvacu te dzole dzogani hahahahah

ako mozes ti ih skini, jer ces biti opet ona stara. Samim tim ces se lepse osecati. Ja znam da ce mi ostati ova kilaza i da ce me najjeftinije izaci to da samo malko prosirim pantalonice :)

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Leni ubi me u pojam :lol: mozda i ja ostanem bucka :D moram vam postaviti sliku da me vidite sada, bejah lepa trudnica ali sada... B)

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

 

Pogledajte stomak, bas je ostao :(IMG_20180709_154436.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana ej ludo dobro izgledas,nelupaj...ja sam tenk,nekom kome je normalno da ima 53-57 sad ima 68

Polako i spasce,evo bas sam gledala neku emisiju o zdravom dorucku,ako jedete koenfleks ili mislije jedite one koji u 100g porcije imaju manje od 5g secera,mada evo meni se super pokazale ovsene pahuljice na meru i sipam balans jogurt i to je full zdrav obrok tj doricak

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

 

Pogledajte stomak, bas je ostao :(IMG_20180709_154436.jpg

Hm, ne vidim ga nesto :)

Meni si bas macka :wub:. Tako izgledati posle trece trudnoce- uspeh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad ispade da okacih sliku da me hvalite :lol: moram iz profila uhvatiti stomak. Ovo s probavala kupaci pa kukala muzu kako nemam ni jedan da mi dobro stoji... ^_^ i on me je kao i vi otperjao kako sam super :P hvala zene u svakom slucaju.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad ispade da okacih sliku da me hvalite :lol: moram iz profila uhvatiti stomak. Ovo s probavala kupaci pa kukala muzu kako nemam ni jedan da mi dobro stoji... ^_^ i on me je kao i vi otperjao kako sam super :P hvala zene u svakom slucaju.. :wub:

Pa to je i kod mene problem : / 

Nekako ostao kao naduven, iako i treniram i zdravo se hranim :( I nesto viska bozemeprosti :D A posle prva dva porodjaja nista, ne znam sta to moze biti a vec su dve i po godine prosle :D Ne smem se pozaliti jer svi pricaju tu istu pricu "jao posle troje dece tako izgledas i blabla", ali nesto mi ostade zal za "onim" stomakom :D 

MakiJana i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky ja odmah smrsam uz takav dorucak ali ne mogu cesto jer moje migrene traze proteinski, jaci obrok. Pahuljice jedem najvise 3x nedeljno zavdorucak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je i kod mene problem : / 

Nekako ostao kao naduven, iako i treniram i zdravo se hranim :( I nesto viska bozemeprosti :D A posle prva dva porodjaja nista, ne znam sta to moze biti a vec su dve i po godine prosle :D Ne smem se pozaliti jer svi pricaju tu istu pricu "jao posle troje dece tako izgledas i blabla", ali nesto mi ostade zal za "onim" stomakom :D 

Leni razumes me ^_^ bas taj zal za mojim ravnim, nicim izazvanim stomakom :D jela sta sam htela i koliko sam htela i nikada stomak imala nisam. Sada mi je ostao

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, ne vidim ga nesto :)

Meni si bas macka :wub:. Tako izgledati posle trece trudnoce- uspeh!!!

Taso hvala na komplimentu :wub:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma šta nejasno, crta ko kuća! Čestitam!

zato sam dala znake navoda jer bih ja brinula i zbog takve crte,a vidi se lepo ali zato sto brinem previseSad pocinjem da budem napeta ali zato sto jedva cekan uzv da vidim da li se vidi srce i da li je sve u redu.... 

maki,odlicno izgledas. Ja imam veci stomak(5.mesec) i to nakon 4godine od porodjaja. Doduse imam naduven jako,i imam viska nekih 9-10kg. Bar 55 bi trebalo da imam a imam62. Uzas. A celulit.   Katastrofa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maaakii koliki ti je stomak! Pa ja nzm kako te nije sramota da takvu sebe objavis na forumu! :lol::P Daj bre zeno ne lupaj! Moj je sav otromboljen onako :( A sto se tice moje vecere ja je jedem minimum 4 sata pre spavanja i onda jos kad uspavam ulklin se rastrcim po kuci da nesto i poradim tako da msm da i nema veze sto je secer...bar se nadam :/ A? 

P.S..Maki dobro ti ogledalo:D

Tasa021 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

 

Pogledajte stomak, bas je ostao :(IMG_20180709_154436.jpg

majka troje dece???? Hm.. da nisi okacila neku tudju sliku?? 

Sram te bilo sto vredjas stomak!! Sada si dobila komplimente i aj sad svima po bonu :) 

 

MakiJana, Tasa021, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ccc... Deco nemoj da ja krenem da vas plašim sa mojim slikama, nakon 4porođaja i peti koji se galopirajući bliži, a nemam više 20god ko vi. Skinućete i to štip salce, kad sam ja mogla moći ćete i vi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahhaah Zone kraljice :D nemam toliko veliko ogledalo u koje mogu da se smestim :P

Ma samo mi je stomak problem, slikacu bas iz profila da vidite

Zone* i azdajana i ala mala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brundoooooooo de si? Jesi li još u 2u1 sistemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@leni meni se dorucak svodi od ovsenih i jogurta,uzina pre ili posle rucka je voce( najvise kupine i maline),rucak iskreno jedem sve samo da nije masno i nejedem hleb,a vecera protein...uglavnom pijem crnu nesladjenu kafu,nepijem mleko jer od njega se naduva stomak,od sokova pijem limunadu i cedjenu narandzu,nejedem slatko,a jutro mi pocinje sa malo iscedjenog limuna,sodom i mlakom vodom

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.