Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja da se pofalim, eto nakon 2,5meseca sa 72kg ( sa porodjaja) dodjoh na 53kg :) msm sa mojih 48kg i ovo je puno al bas me boli briga :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da se pofalim, eto nakon 2,5meseca sa 72kg ( sa porodjaja) dodjoh na 53kg :) msm sa mojih 48kg i ovo je puno al bas me boli briga :) 

ma kakvi puno to je taman :) 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmaka nije to puno uopste. :)

blesava,vidi se crtica druga. Jeste svetlija ali se vidi. Ja bih rekla da si trudna. :)

ps. Ja zbog ovakvih "nejasnih" rezultata ne radi  testove. Jer bih vise brinula sta je ovako nego ovako kako radim :D

Tasa021, mmaka i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da se pofalim, eto nakon 2,5meseca sa 72kg ( sa porodjaja) dodjoh na 53kg :) msm sa mojih 48kg i ovo je puno al bas me boli briga :) 

kakooo moram i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja sad gubim onaj visak od predhodne,za 3 nedelje -1,5kg...sa 69,5 sam spala na 68kg,a bebac super napreduje:)

neca79 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma šta nejasno, crta ko kuća! Čestitam!

hvalaaaa :wub:

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam novim trudnicama!! Tamo spisak da se sredi,ko kad kako i šta ;)

Ja sam 3 kkg u plusu, od pre 2 ned stojim na 59 kgkg.

Zone*, blesava i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasala sam sinoc testove od ove prve dve trudnoce :) znam frik sam hahahha ali isto stoji jedna tamna jedna svetla :wub: muz kaze da ne vidi dobro :):D

azdajana i ala mala i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmaka nije to puno uopste. :)

blesava,vidi se crtica druga. Jeste svetlija ali se vidi. Ja bih rekla da si trudna. :)

ps. Ja zbog ovakvih "nejasnih" rezultata ne radi  testove. Jer bih vise brinula sta je ovako nego ovako kako radim :D

Ovde je sve jasno ko dan!

Cestitam blesava :)  jooj ja uvek pomalo zavidim kad neko zatrudni:rolleyes: nista lepse nego saznati da si trudna, pa cekanje bebice i porođaja... Meni je to sve kao u snovima najlepšim. Bukvalno najlepši period mog života je 1.trudnoća. :wub:, ni druga nista manje...al prva... 

MakiJana, Zone*, miliccam i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakooo moram i ja

cista genetika... mama je rodila nas tri i imala kilazu kao ja sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda sretno :)

Cestitam novim trudnicama :)

Ja sam od prosle nedelje laksa za 1.5kg<_< imam jos dosta da skidam nekih 7kg.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam stigla eto od 18og marta skinuti 11kg i ostalo mi jos toliko tj sad trenutno od jucerasnjeg merenja 9,5kg,ali otice i to

JednaHana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava moje dve trudnoce pocele sa tako svetlom crtom, treca cak sa negativnim testom. Svi hvala Bogu sa mnom :wub:

Ja imam oko 63kg, 9 sam skinula od porodjaja. Ali ja jedem jakoooooo puno, ne znam koji mi je. Posle podoja bih mogla pojesti sta god i koliko god. A inace sam gurman, uzivam u hrani i eto dobitne kombinacije. Mada i dalje stajem u sve svoje kupace kostime, bas probala, da znam na cemu sam pred more :lol:

blesava, Jecy i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam sad 53, sto bi znacilo +2 u odnosu na momenat kada sam zatrudnela i +4 u odnosu sta ja volim i mogu vam reci da mi bas smeta taj visak kao da je 6,7kg... Nekako mi je stomak velik tj.kad obucem staru garderobu (dobro, realno uvek sam volela super uske stvarcice :D ) nekako iskoci nzm da li je to i visak koze mozda i da li ce se uopste ta koza zategnuti...nisam imala tu situaciju u 1.tr ali je i stomak bio manji. A ostalo mi je i celulita na butinama i dupetu  i to mi je veca briga:( Ugl.od porodjaja sam za eto 2,5 meseca izgubila 6kg jedem puuunoo slatkisa ali kao uskracujem sebi veceru pa pojedem voce,nije da ne bih mogla jesti konkretno...:lol: 

Volela bih da pocnem malo da vezbam...imali neki video vezbe za doljije,nesto lagano ako sme?

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone* bolje ti je umesto voca za veceru da jedes,secer iz voca se tesko razgradjuje pa ga je prwporucljivo jesti samo danju...vezbe mozes raditi sve samo umereno

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas htedoh napisati Zone da ti je voce veca steta nego da pojedes nesto. Uvece je najbolje proteine uneti.. 

Stomak je malo visak koze, malo materica koja se jos nije skroz povukla. I ja isto imam... I isto volim uskr stvari :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone i ja imam taj visak stomak. Al kontam da je to malo koza-malo salce. I ja posle prvog porodjaja bila u istom izdanju kao i pre - stomak ravan. Nemam ni celulit ni nesto previse strija ( malko na stomaku) al to su linije zivota :wub: tako da i meni smeta tih 5kg al dobro nije mi to o glavu. Bitno mi je da su djavoli dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad 53, sto bi znacilo +2 u odnosu na momenat kada sam zatrudnela i +4 u odnosu sta ja volim i mogu vam reci da mi bas smeta taj visak kao da je 6,7kg... Nekako mi je stomak velik tj.kad obucem staru garderobu (dobro, realno uvek sam volela super uske stvarcice :D ) nekako iskoci nzm da li je to i visak koze mozda i da li ce se uopste ta koza zategnuti...nisam imala tu situaciju u 1.tr ali je i stomak bio manji. A ostalo mi je i celulita na butinama i dupetu  i to mi je veca briga:( Ugl.od porodjaja sam za eto 2,5 meseca izgubila 6kg jedem puuunoo slatkisa ali kao uskracujem sebi veceru pa pojedem voce,nije da ne bih mogla jesti konkretno...:lol: 

Volela bih da pocnem malo da vezbam...imali neki video vezbe za doljije,nesto lagano ako sme?

Zone ne brini, skinućeš i to čim zvrčak postane aktivniji. Redovne šetnje i igranje u parku,jurcanje za klincima... Lični trener i teretana su ti stigli u najslađem pakovanju,još samo da se ne zabušava .

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, mene steglo neko cudo,evo treci dan! Prvo sam mislila alergija ( kijam kao magarac i slinim) a onda u toku noci osetim da me bolesce koske i skontam da nije alergija. Grlo,nos i sveeee me ubi. S t r a s n o! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.