Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Cvrky ima fetis prema crevima ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@azdajana i ala mala nisi se danas raspisala?

msm na jutarnji izvestaj 

JEste ali na drugoj temi :D

Danijela, da uradis betu? Uradis danas i u sredu i vec ces tada znati na cemu si ako se pravilno duplira. BTW ja msm ako si preko zadruge da ne moras svaki dan obavezno da dolazis na posao...tako bilo nekad barem dok sam studirala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bivsi m je radio u apr preko omladinske i nije uvek isao na posao,cak secam se kad sam se sa U porodila davali su mu slobodno,ali on nije hteo uzeti,a ovako se javi da nece doci i ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco cestitam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daniela zbog čega ne uradis test?? Kako mozes da izdržiš? Jel ti kasni menstruacija? Ja sam oba puta radila cim mi je kasnilo i odmah se videla crtica... Idi uzmi test pa nam javi lepe vesti :wub:

ivannnica, blesava i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima. Stigla Nina u 2.15...pisem kad me prodje treskavica:lol:

Neco, mnogo mi je drago, posebno psle svega sto je bilo.Divnoooo:wub:

A ime je prelepo....imam i ja jednu Ninu

ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta mi je skupa koliko god i kako god delovalo....a i nekako sam u fazonu da se plasim da se ne razocaram. I zato cekam. Kad sam cekala nedelju dana,cekavu jos toliko. Dogovorila sam se sa lekarom da ukoliko dodje do nekih velikih ili vecih bolova,krvarenja ili nesto drugo ne daj Boze da se javim ranije. Za sad se osecam dobro da se ne ureknem. Osim bolova manjih to je to...pocinju malo grudi. Ali svakako dok ne potvrdim na uzv trudnocu moram da radim jer ne mogu da priustik to zadovoljstvo da ostanem bez posla. 

Ginekolog mi je preporucio betu ili obucan test ali kaze da on svakako mora uzv-cno da potrdi da li je trudnoca u redu pa otud i meni se vise javlja da cekam. Prosla t na 13 dana kasnjena se videlo i srce. Sad kad odem bice 13dana. :)

mmaka, k a m , mala007 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka tebi čast kad mozes da izdržiš, a da ne uradiš test..., pa sta je tu je,  nema sta da se razočaraš. Ili si trudna ili nisi. Jednom ćeš se razočararati ili nećeš :P

Idi bre po test:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko resava problem sa alergijom sada??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco cestitam divno : ) Kruela ja ne bih mogla da izdrzim :)imam jedno pitanje da li hcg moze da bude povecan pred ciklus?svuda sam trazila al nema nigde ni da ni ne:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ustvari bolje pitanje da li test moze da ti pokaze dve crte pred menstr? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ustvari bolje pitanje da li test moze da ti pokaze dve crte pred menstr? :)

Može, ako si trudna. ;) 

Beta hcg je hormon trudnoće, može biti povećan pred ciklus samo ako ciklusa na kraju ne bude, tj. Kod trudnoće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 25 tog juna a i sad bi oko ponedeljka trebala da dobijem,medjutim tamo negde 10 dana od pocetka ciklusa nam je pukla zastita i mi smo kao bili u fazonu ma kakvi nema sanse al me kopkalo...juce pocnu grudi da me bole katastrofa cak i dok hodam vec nekoliko dana imam kao metalni ukus u ustima...i da glava me bolela nekoliko dana...i ja danas kao ajde da uradim i ono cudo pokazalo dve crte ja u blagom soku :) i pocela da trazzim po netu da li postoji sansa da se pokazyu crte pred ciklus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@blesava bas si blesava:lol:

Ja sam sa U cekala 29.jun da dobijem i to vece sam rekla "ja sam trudna" tako je i bilo :)

mmaka i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice uz bebana je superiska,lepo se razvija,po men sam 12+6,po bebcu 12+2

Dobila sam zabranu da ista radim jer posteljica mi je dole,ne smem nosta dizati

mala007, mmaka, MakiJana i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela, test ako se radi na sam dan ocekivabne menstruacije pokazuje 98,9% pouzdano. Ne moras da radis betu, sada ce vec i test lepo pokazati. A betu bi te jos terali i da ponavljas da vide kako raste. Navijam!

 

blesava, cestitam i ovde! :babymommy:

Dacha76 i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava cestitam. Volela bih ja nekad slucajno da zatrudnim, to mi je tako lepo iznenadjenje :D

Cvrky drago mi je da ste dobro, cuvaj se draga i svoju mrvicu... 

blesava, Dacha76 i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.