Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Neca79 srecno :wub::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 Cestitam ti draga od srca!!!Sada uzivaj sa svojom lepoticom.Nina dobrodosla:wub: Prelepo ime ste odabrali.

Sve najbolje!

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo,necoo!!! Dobrodošla, Nina! :wub:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 cestitamo, zelimo vam sto brzi oporavak i sto vise mazenja i uzivancije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco dragaaaaa :wub: cestitam. Da vam je ziva i zdrava Nina :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco sve cestitke tebi i Nini :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima. Stigla Nina u 2.15...pisem kad me prodje treskavica:lol:

Čestitke neco za Ninu i tebe od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  • Necoooooo:baby:,uraaaaa:babycrib:.

Cestitke za malu princezu,bas si me obradovala.uzivajte i pisi kada stignes kako je prosao porodjaj.Juce mi bio rodjendan pa nisam ni ulazila na forum.

Nadam se da cu i ja uskoro,evo vec prizeljkujem.

*Cvrky87* i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 eto neco dodje nina :) javi kako si prosla kada dodjes k sebi. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, bravo! Cestitam ti od srca a Nini zelim svu srecu ovog sveta :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necoo:wub: cestitam! Uzivajte, mazite i njuskajte. Svako dobro vam zelim a pre svega da se brzo oporavite. :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Neco! :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najlepse,Neco! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Neco :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco čestitam! Ljubi tu puslicu malenu! Nina :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necina beba je prava mala lutkica :wub:

Inace imam jedno pitanje,da li ste nosile pojaseve u trudnoci? Meni su ostali opusteni misici pa sve nesto razmisljam mozda uzeti one sportske trake sto portisti koriste za misice cisto da mi drze stomak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene. Kasni....6.dan. imam menstualne bolove ali ne stalno ali se javljaju. Ja mislim da sam trudna. Svaki cas trcim da vidim da li je sve ok. Bila sam kod ginekologa. Jos uvek se na uzv ne vidi  nista jer je rano. Dobila sam folnu da pijem.

brinem samo jer imam posao gde stojim i hodam 8h. Nadam se da necu prokrvariti i fa je to to. :)

Zone*, mmaka, Voljena i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necina beba je prava mala lutkica :wub:

Inace imam jedno pitanje,da li ste nosile pojaseve u trudnoci? Meni su ostali opusteni misici pa sve nesto razmisljam mozda uzeti one sportske trake sto portisti koriste za misice cisto da mi drze stomak

Nosim već dve nedelje dakle od 33~34nedelje,inače ne bih mogla da budem toliko na nogama. Obično stavim popodne nosim par sati. Definitivno je lakše. Samo ne preteruj sa stezanjem i ipak prvo proveri sa lekarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL a da uzmes bolovanje ili godisnji?ja sam u predhodnoj bila na gidisnjem,a dva cela dana sto sam posle radila mm mi je nosi kutije i posao,nisam htela nista dizati,radimo u istoj firmi...sad nisam ni pocela raditi

azdajana i ala mala i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@azdajana i ala mala danas u 18h idem kod njega pa cu pitati,jer mi je vec dosta velik stomak za nedelje trudnoce,a misici opusteni,vec sam par pita naglo ustajala iz kola ili ugaone i bas se povredila,imala jake bolove i onda cu videti sa njim da ne bi napravila neko sranje da uzmem i stavljam,jer kad sedim donji stomak mi bas onako gadno pada,nije zategnut i dignut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,nema sanse. Prvo radim tek dve nedelje a kada je sezona ne daju ni ovim starijim radnicima. Drugo prijavljena sam oreko omladinske zadruge na pp ugovor. Cim ustanovim da sam trudna,daju mi otkaz ukoliko ne mogu da radim. A ja svakako necu da radim ukoliko budem trudna. Prvo radim moram da radim u crnim pantalonama i kosulji i zatvorenoj obuci a tako radim i kada sam napolju na suncu i nema sanse prosto....tako da jos nedelju dana moram nekako da izdrzim i da se nadam da ce biti sve ok. Ne isplati mi se da dajem otkaz ako nisam trudna. Uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,nema sanse. Prvo radim tek dve nedelje a kada je sezona ne daju ni ovim starijim radnicima. Drugo prijavljena sam oreko omladinske zadruge na pp ugovor. Cim ustanovim da sam trudna,daju mi otkaz ukoliko ne mogu da radim. A ja svakako necu da radim ukoliko budem trudna. Prvo radim moram da radim u crnim pantalonama i kosulji i zatvorenoj obuci a tako radim i kada sam napolju na suncu i nema sanse prosto....tako da jos nedelju dana moram nekako da izdrzim i da se nadam da ce biti sve ok. Ne isplati mi se da dajem otkaz ako nisam trudna. Uzas.

Iskreno se nadam da će sve biti u redu i da ćeš uskoro prestati da radiš zbog bebca. Izem ti državu i pravo:angry:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jebem ti nasu drzavu,ja imam donekle srece sto radim za francuze i ne jebu zivu silu sto se tice nekih stvari i zakona,a ja radim u autoindustriji,pravimo creva za vodu i goriva,pa nije posao nikako za trudnice,od udisanja cestica gume,do fizickog rada

azdajana i ala mala i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela drzim fige da jesi. Neces test ili betu da radis?

Cvrky vidi sa dr. Ali tebi je stomak ostao od prethodne trudnoce, tako da normalno je da je opusten, nije plod jos popunio mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.