Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

ja beton hahaha..juce po gradu sa malim 3 sata kupovali garderobicu. Posle usisavala, peglala, brisala podove i  ormare..posle muza zaskocila i spavala kao beba haha. Sutra na kontrolu u 1

A tako ti i onda posle cep ispada:P:D sad bar znamo..

miliccam, Dacha76, bepce i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni krenula kiselina opet, nije strasno ali opet nista mi ne legne lepo kad pojedem, a jos malo, sutra ulazim u 37-mu, pa kad vec, nekad jos ne verujem da beba stize.. jos je aktivna,rebra mi pomera, a kad u bubreg lupi sve zvezde prebrojim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra šaljem podmladak u selo. Ninu tj sestru slatku jetrvicu smo evakuisali na sigurno te neće skakati po njoj. Iskreno, jedva čekam da im leđa vidim. Ovih poslednjih nekoliko dana su nemogući. Bili napolju ili unutra, potpuno svejedno. Čim njih spakujem, pakujem meni stvari u "torbu".Onda još da smirim ove moje matorce i da se na miru porodim. 

Zone*, MakiJana, mmaka i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tako ti i onda posle cep ispada:P:D sad bar znamo..

hahahha neeee ispao je posle 7 dana bez sexa i u mirovanju..nigde veze realno

Dacha76, Venera i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajte zene od kako se ja javih nijedna da se porodi,ajd ajd jedna po jedna:babymommy:

neca79 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj brunda nam je mislim sledeca..ja imam jos vremena hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta znam termin odredjuju po poslednjoj mens. i to se upisuje u knjizicu, a ultrazvucni termini se gledaju i uporedjuju, naravno odstupanja ne bi trebala biti veca od 2 ned. Sa prvim je bio termin i po 10 dana razlike u napred  i jeste se rodio sedam dana ranije, a ova malena se drzi stalno svog termina i po mens. a i po uz. 

neca79, Dacha76 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta znam termin odredjuju po poslednjoj mens. i to se upisuje u knjizicu, a ultrazvucni termini se gledaju i uporedjuju, naravno odstupanja ne bi trebala biti veca od 2 ned. Sa prvim je bio termin i po 10 dana razlike u napred  i jeste se rodio sedam dana ranije, a ova malena se drzi stalno svog termina i po mens. a i po uz. 

a i to isto nekad veze nema. Nama samo u Misovicu od pocetka govore da je +7 u odnosu na termin. Privatno i u dz se poklapa sve

Venera i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se sa U nekad poklapo uz i po mens...a sad ja nekako neracunam po mes kad sam posle 18 dana imala nezasticeni,mada se bebac uklapa scejedno po mens

Venera i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se sa U nekad poklapo uz i po mens...a sad ja nekako neracunam po mes kad sam posle 18 dana imala nezasticeni,mada se bebac uklapa scejedno po mens

bitno da sve bude ok a da li si -7 ili +7 nije bitno.. meni je po uz bilo -6 a po mens skoro dve nedelje, a porodila se dva dana posle termina. 

Venera i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde kod mene se drze tog datuma koji se odredi na dabl testu,kao termina za porodjaj. I to se upisuje u knjizicu. a posle niko vise ne spominje plus minus 5,6,7....jedino ako beba bas zaostaje onda preduzimaju potrebne mere. 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila na kontroli. 2 prsta otvorena. Za dva dana nova kontrola tj u nedelju uvece. Imam i kontrakcije ali nista jako za sada. 

Dacha76, .Naja. i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene...intervencija zavrzena odlicno se osecam osim sto sam emotivno slomljena i placem non stop od kad sam izasla iz sale...

Elem da ne mracim ovu divnu temu imam jedno pitanje

Dali je moguce da imam septum koji se ne vidi na uz i da je to problem

Dr koji je bio dezurni reko mi je da obavezno uradim histeroskopiju jer ovo njemu deluje na septum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene...intervencija zavrzena odlicno se osecam osim sto sam emotivno slomljena i placem non stop od kad sam izasla iz sale...

Elem da ne mracim ovu divnu temu imam jedno pitanje

Dali je moguce da imam septum koji se ne vidi na uz i da je to problem

Dr koji je bio dezurni reko mi je da obavezno uradim histeroskopiju jer ovo njemu deluje na septum

pa zar to ne bi videli sad pri intervrnciji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivannnica mogu misliti kako ti je, sad jedno po jedno da se nadje uzrok, histeroskopija se svakako preporucuje posle vise spontanih da se pregleda jel kavo je stanje unutra, mada meni vise deluje da je plod zbog necega prestao da raste, beta je bila bas visoka, opet dr. ce ti verovatno savetovati kako dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da..nije puno napredovala za 10 da svega 100gr..jel to ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da..nije puno napredovala za 10 da svega 100gr..jel to ok?

Ja mislim da je to normalno, i bebe u stomaku imaju skokove u rastu, mozda je pre dobila vise pa sad manje. Bilo bi super jos sledecu nedelju da izdrzis:)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da..nije puno napredovala za 10 da svega 100gr..jel to ok?

Neco, uz je jako nepouzdan u tvom stadijumu trudnoce. Msm na grame da meri bebu sanse nema.... Opusti se i uzivaj. Pokazatelj napredovanja bebe su obim glave i duzina butne kosti. Ovo grami i ukupna duzina nikako.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, uz je jako nepouzdan u tvom stadijumu trudnoce. Msm na grame da meri bebu sanse nema.... Opusti se i uzivaj. Pokazatelj napredovanja bebe su obim glave i duzina butne kosti. Ovo grami i ukupna duzina nikako.. 

pa sad.i glava i butna su bez promene u velicini..valjda je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Brunda videcemo u ponedeljak ako se bude moglo videti,posto je jos nekako rano,ali mislim da je opet devojcica :)

Brunda i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.