Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@ivannnica moguce da je samo rano

I ja mislim

ja se nadam mada su kod nas ul.zv.iz prvog svetskog rata 

opet mi je cudno beta visoka a na uz se ne vidi srce...ne ide jedno sa drugim nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivannnice, sve nesto mislim da ce biti u redu. Pa nece valjda beta da raste tako a da se nista ne desava. Pod terapijom si, verujem i nadam se.

:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica samo je uz sranje garant,mi na ptvom pregledu nismo videli srce bar ne ja,ali smo culi otkucaje,a i mislim da je dosta kako je plod okrenut,meni je recimo dr rekao da se sve slabije vidi jer mi bebac na stomaku,a radio mi vaginalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica samo je uz sranje garant,mi na ptvom pregledu nismo videli srce bar ne ja,ali smo culi otkucaje,a i mislim da je dosta kako je plod okrenut,meni je recimo dr rekao da se sve slabije vidi jer mi bebac na stomaku,a radio mi vaginalni

ma brine me i ovo "krvarenje"imam utisak da cu tako da procurim do sutra:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma brine me i ovo "krvarenje"imam utisak da cu tako da procurim do sutra:(

ja sam krvarila punih 16 nedelja u svim bojama

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam krvarila punih 16 nedelja u svim bojama

sve to stoji al eto i ti si se stresirala do te mere da neznas sta sa sobom ?

ja kazem nikom ali nikommm ne zelim ovakvu strepnju i stres!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve to stoji al eto i ti si se stresirala do te mere da neznas sta sa sobom ?

ja kazem nikom ali nikommm ne zelim ovakvu strepnju i stres!

naravno..samo hocu da kazem da ima nade uvek..i sama kazes nema logike uz i beta.. sutra ces znati jel da?

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno..samo hocu da kazem da ima nade uvek..i sama kazes nema logike uz i beta.. sutra ces znati jel da?

javljam sta god da je :babymommy:-im vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivanice a da odes privatno na uzv ili do drugog lekara da vidis deugo misljenje?

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivannnice, znam da brines...Znam kroz sta si sve prosla i tesko je opustiti se i bez ovih losih znakova. Posle toliko izgubljenih trudnoca, trazenja uzroka, razloga, zasluzila si da sve bude u redu. 

Samo probaj da skrenes misli na nesto drugo, znas da briga unapred nista ne donosi. Popij i nesto za smirenje, manja je steta.

Uspeh je sto si ostala trudna, pa sad korak pp korak. Sigurna sam da ce sve biti u redu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam kako sad da vam opisem moj osecaj...pred svaki pregled se brinem,evo i sad 16og imam prvi expeetni za dabl test,a ja posle onog soka svaki put sebe spremam na ono "srce nekuca"...da li se to vama desavalo?

Ja imam problem okoline koja ne razume kroz sta sam prosla,neki se ponasaju kao da je njima teze nego meni,porodica od mm me stalno podseca na to,i nekako imam osecaj da se niko neraduje ovoj bebi,svi zale za Anastasijom,a samo sam je ja videla i samo ja razumem kako mi je,kao i vi zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,nazalost ljudi nekad ne razmislaju o svom ponasanju a nekad prosto ne znaju kako da se postave oa se ponasaju ili govore sta ne treba. Ja verujem da se raduju bebi,ali eto...

na tvom mestu bih svakako imala strah jer sam i i ako sa urednom trudnocom brinuka da li je sve u redu na svakom,svakom pregledu.... samo pozitivno i glavu gore.

 

Ps. Mene pocinje da boli stomak,izgleda da necu skoro ovde. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam kako sad da vam opisem moj osecaj...pred svaki pregled se brinem,evo i sad 16og imam prvi expeetni za dabl test,a ja posle onog soka svaki put sebe spremam na ono "srce nekuca"...da li se to vama desavalo?

Ja imam problem okoline koja ne razume kroz sta sam prosla,neki se ponasaju kao da je njima teze nego meni,porodica od mm me stalno podseca na to,i nekako imam osecaj da se niko neraduje ovoj bebi,svi zale za Anastasijom,a samo sam je ja videla i samo ja razumem kako mi je,kao i vi zene

cvrle hrabrice bice sve uredu a ko ne razume ne razume tu nema pomoci...guraj ti samo napred 

neznam sta bi drugo rekla :babymommy:

ivanice a da odes privatno na uzv ili do drugog lekara da vidis deugo misljenje?

vec sam pisala putujem sutra u Nis jer me salju ,videcemo sutra sta ce reci drugi dr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivannnice, znam da brines...Znam kroz sta si sve prosla i tesko je opustiti se i bez ovih losih znakova. Posle toliko izgubljenih trudnoca, trazenja uzroka, razloga, zasluzila si da sve bude u redu. 

Samo probaj da skrenes misli na nesto drugo, znas da briga unapred nista ne donosi. Popij i nesto za smirenje, manja je steta.

Uspeh je sto si ostala trudna, pa sad korak pp korak. Sigurna sam da ce sve biti u redu :) 

Leni jedom carica...uvek carica :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam kako sad da vam opisem moj osecaj...pred svaki pregled se brinem,evo i sad 16og imam prvi expeetni za dabl test,a ja posle onog soka svaki put sebe spremam na ono "srce nekuca"...da li se to vama desavalo?

Ja imam problem okoline koja ne razume kroz sta sam prosla,neki se ponasaju kao da je njima teze nego meni,porodica od mm me stalno podseca na to,i nekako imam osecaj da se niko neraduje ovoj bebi,svi zale za Anastasijom,a samo sam je ja videla i samo ja razumem kako mi je,kao i vi zene

prosto je tako,nazalost! Da drugibosecaju vecu bol. Tebi je najteze to moraju da shvate, pa probaj da im kazes da te ne potsecaju na to. Jbga moras ali bas moras da im objasnih kako je... nema potrebe da se ti ucauris i da te njihove reci jos vise “ubijaju”, svakako bi istu kolicinu ljubavi pruzila svakom detetu!!!!! 

I da ti ces uvek imati strepnju pred pregled i to je normalno. Samo guraj dalje :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, sasvim je normalno to sto osecas.

Što se tiče najbližih, možda sve govore u najboljoj nameri i ne znaju kako da se postave. Slobodno im otvoreno reci kako ti je, i šta ti smeta. 

Ljubim te, samo hrabro i biće sve ok:babymommy:

Ivannice, držimo fige:babymommy:

Ima li Nece jutros?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, sasvim je normalno to sto osecas.

Što se tiče najbližih, možda sve govore u najboljoj nameri i ne znaju kako da se postave. Slobodno im otvoreno reci kako ti je, i šta ti smeta. 

Ljubim te, samo hrabro i biće sve ok:babymommy:

Ivannice, držimo fige:babymommy:

Ima li Nece jutros?

ima..noc mirna..boli mene sve od pritiska dole..i kost i stomak ali nema onih menstrualnih bolova..ludo moje dete ne zna sta hoce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mised na zalost sutra beta jos jednom pa kiretaza....vidimo se mozda nekada na ovoj temi ...ljubim vas puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KruelaDeviL sto mislis da neces?

boli me stomak onako kao kad dobijam. Doduse,ne znam samo da li nisam primetila kad ne radimo na detetu ili je stvarno tako ali samo kad ocekujem/neocekujem menst.primetim taj blag menst.bol. tj kad radimo na bebi. Ne znam...

i da Cvrky,sto je Mmaka rekla svako dete bi isto volela. I uvek ce biti u tvon srcu i Anastasija i ovo sto cekas i tvoje starije. Sve su to tvoje deca.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mised na zalost sutra beta jos jednom pa kiretaza....vidimo se mozda nekada na ovoj temi ...ljubim vas puno!

nadamo se uskoro :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mised na zalost sutra beta jos jednom pa kiretaza....vidimo se mozda nekada na ovoj temi ...ljubim vas puno!

zao mi je..bices ti ovde sigurno nema odustajanja. Samo saznati razlog ..:wub:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mised na zalost sutra beta jos jednom pa kiretaza....vidimo se mozda nekada na ovoj temi ...ljubim vas puno!

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radice mi dodatna ispitivanja nest je napalo plod a neznamo sta je...anti tela ili ko ce ga znati...sutra radim jos jednu betu ako pada prekosutra intervencija :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.