Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

ja sam iz Pirota,salju me za Nis da me oni pogledaju idem u utorak dok sredim dokumenta

danas smo i ja i dr videle nesto kao pocetak kucanja srca ali nismo sigurne

mrvica se bori ali videcemo dal ce se izboriti

FB_IMG_1530883495322.jpg

znas i sama..mozda je kasnije bilo zacece pa zato kasni i po velicini a i srce...i dalje drzimo palceve

ivannnica i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moja cetvrta trudnoca neke clanice znaju...nisam htela da pisem dok sve nebude kako treba,ali ovde smo delile i dobro i zlo pa sam resila konacno da napisem u kakvom sam ludilu

Evo par dana nisam covek a danas sam ceo dan preplakala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica ja kad sam isla na drugi pregled od ru-bg sam izgledala ko da cu umreti...moja mama je saznala dan posle tog pregleda od svoje sefice da sam trudna,jer njena rodjaka radi kod mene u firmi u adminiatraciji i jos neidem okolo i nevicem na sav glas,nesirim po netu,bukvalno nekako cuvam za sebe ovu trudnocu iako se vidi

Meni se trudnoca meri od 17.04. a ja sam ostala trudna tek posle 4.05. jer od te veceri nismo imali vise zasticeni odnos

Tako da 28.06. na pregledu beba je bila po menstruaciji 10+2,po uz 10,a ja ustvari gledajuci datume sam sad neka 8ma nedelja,mada moj dr zna to i to mu nagovestim 

Danas sam pitala mm ako je devojcica kako cemo zvati bebca,rekao je odma da menjamo ime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica ja kad sam isla na drugi pregled od ru-bg sam izgledala ko da cu umreti...moja mama je saznala dan posle tog pregleda od svoje sefice da sam trudna,jer njena rodjaka radi kod mene u firmi u adminiatraciji i jos neidem okolo i nevicem na sav glas,nesirim po netu,bukvalno nekako cuvam za sebe ovu trudnocu iako se vidi

Meni se trudnoca meri od 17.04. a ja sam ostala trudna tek posle 4.05. jer od te veceri nismo imali vise zasticeni odnos

Tako da 28.06. na pregledu beba je bila po menstruaciji 10+2,po uz 10,a ja ustvari gledajuci datume sam sad neka 8ma nedelja,mada moj dr zna to i to mu nagovestim 

Danas sam pitala mm ako je devojcica kako cemo zvati bebca,rekao je odma da menjamo ime

ali meni stoji ne slaganje od cak 2 sedmice,prvo je kasnilo sedmicu sada vec dve...da je problem jedna nebi dizala paniku ovo je vec preterano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica mi smo u prehodnoj umesto da sam bili 37,bili smo 35,jel ti gledala protok krvi i kiseonika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica mi smo u prehodnoj umesto da sam bili 37,bili smo 35,jel ti gledala protok krvi i kiseonika?

to ce sigurno u utorak...videcemo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da se javnem (redno bi bilo).2.6 sam trebala da dobijem medjutim nista.Kasni 1,2,3,4...5-tog dana uradim test druga crta ko vrata,sutradan beta 431,6 da mi dr fraxi zakazujem kod hematologa pocinjem da se bockam.posle 4 dana beta preko 1500....sreci nema kraja,posle nedelju dana vidi se mesak kaze dr vidimo se za dve sedmoce.

Posle dve sedmice vidi se plod bez srcane radnje tada sam trebala da budem 8+2 po veci a po uz 6+4 posle samo pet dana po veci 8+6 po uz 6+6....plod kasni a ja sam sva nikakva

Salje me dr dalje da bi se konsutovala sa drugim lekarima kako i sta dalje

Uzasno mi je nemam bolova niti krvarenja ikakvog...ostaje mi da cekam

Ivanice draga, drzim palceve :( Molim te da se drzis toga da mozes ostati trudna pa ce se  naci nacin da se trudnoca odrzi. Ti ono imas Laiden, je li? Ili ne? Mozda treba nesto uz fraxi dodati, secas se da je Suncokret dobijala i Pronizon i ne znam sta jos. Molim se za tebe i verujem u dobro :* 

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice draga, drzim palceve :( Molim te da se drzis toga da mozes ostati trudna pa ce se  naci nacin da se trudnoca odrzi. Ti ono imas Laiden, je li? Ili ne? Mozda treba nesto uz fraxi dodati, secas se da je Suncokret dobijala i Pronizon i ne znam sta jos. Molim se za tebe i verujem u dobro :* 

da imam lajden ali su i d-dimer i anti xa dobri e sada videcu sta ce reci strucnjaci iz nisa....nisam pametna vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam iz Pirota,salju me za Nis da me oni pogledaju idem u utorak dok sredim dokumenta

danas smo i ja i dr videle nesto kao pocetak kucanja srca ali nismo sigurne

mrvica se bori ali videcemo dal ce se izboriti

FB_IMG_1530883495322.jpg

zelim ti da se srce cuje i da bude tvoj borac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@ivannica Draga budi što pozitivnija.Svi držimo palčeve da bude sve u redu.Mm je iz okoline Pirota, lep kraj. U drugoj trudnoći mi je plod bio manji za 10-ak dana, analize su bile u redu,jedino što je beba stigla u 42-43 nedelji po meci. 

Izmenjeno od strane azdajana i ala mala
Greška
ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannica Draga budi što pozitivnija.Svi držimo palčeve da bude sve u redu.Mm je iz okoline Pirota, lep kraj. U drugoj trudnoći mi je plod bio manji za 10-ak dana, analize su bile u redu,jedino što je beba stigla u 42-43 nedelji po meci. 

izmeni tag fali jos jedno n 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas me blago boleo stomak kao da cu dobiti..evo i sad..al bez stiskanja...

Koliko je neko najvise izdrzao od ispadanja cepa do porodjaja? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja se sa Unom nesecam,a sad sam bila dobila bolove i kad mi ispao cep krenula sam u porodiliste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannica Draga budi što pozitivnija.Svi držimo palčeve da bude sve u redu.Mm je iz okoline Pirota, lep kraj. U drugoj trudnoći mi je plod bio manji za 10-ak dana, analize su bile u redu,jedino što je beba stigla u 42-43 nedelji po meci. 

pozdravi zemljaka i javni se ako dolazis bices moj dragi gost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vadila sam betu jutros ali nisam cekala rezultate zato sto moram i u ponedeljak da vidimo stanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja se sa Unom nesecam,a sad sam bila dobila bolove i kad mi ispao cep krenula sam u porodiliste

nesto se bojim da za treci porodjaj nije realno da izguram mesec dana..sreca evo kraj i 36oj nedelji...

mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ma opusti se slobodno i sad mozes da se porodis :)

ja htela ranije a vidi me sad kukavicu hahahha

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 to zato sto se brines :)

Ali beka ako je zrela i spremna ona krece napolje,moz vikati koliko hoces da ceka :)

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos malo cepa ispada opet roze znaci sveza je krv..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdravi zemljaka i javni se ako dolazis bices moj dragi gost :)

Migrena i dalje rastura ne vidim ni šta kucam . Ispravila al nije hteo da prihvati, možda je do nwta. A u kraj ti uskoro šaljem moju bandu, pa ako vam se čini da vidite sve predznake apokalipse, to su moji malci stigli u selo. 

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je taj cep poceo da ispada posle vaginalnog pregleda,to je bilo dan pre nego sto cu otici na carski.Bilo je bas kao sa slika na internetu ali me nista nije ni tada bolelo.Sutradan je ispao i ostatak i samo sam molila Boga da me sto pre vode na carski da se dr slucajno ne predomisli hehe.

 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas me boluckao kao da cu dobiti i krsta..nije jako funkcionisem ali osecam sa vise boli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da nemas razloga za brigu. Porodjaj se moze ocekivati cim udjes i deveti mesec. :)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.