Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@azdajana i ala mala auuu da 117cm,ja sam struk vratila na 74cm,ali zato dupe i srednji deo stomaka,haos :lol:

meni je ostao taj srednji stomak malko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://postimg.cc/image/ieud9f953/

Imam pitanje jedno,jesu i vase bebe imale ovaj kruzic pored sebe,ja sam uvek malo kasnije utvrdjivala,pa mi sad cudna ta tackica,to je 8+2 po menstruaciji,a po CRL 7+5

mislim da je to zumancana kesa i svi je imaju..ako dobro vidim i shvatam na sta mislis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam javim samo beba je samon od danas u sobi.Od dojenja nista,meni curi krv iz obe dojke pomesana sa mlekom.Doneli mi pumoicu da izvucem to cekam da mi uzmu bris pa da vidimo sta je.Do tada da pumpicom izvacim ovo i na dohranu mu daju za sada

hm...od cega li je imaju li ideju? Jel te boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam za taj lek sad cu malo vise o njemu procitati, ne znam ali mislim da mi i ovo vreme  malo otezava, bas mi se i ne ide  sad po dodatnim pregledima a  sta cu sad jer bas citam da imaju i te blaze preeklampsije , mada ne oticem, so sam smanjila, verovatno cu i proteine morati kontrolisati.

A jesi taj lek u trudnoci isto koristila?

on se daje trudnicama provereno jer su samo taj lek smeli da mi daju

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://postimg.cc/image/ieud9f953/

Imam pitanje jedno,jesu i vase bebe imale ovaj kruzic pored sebe,ja sam uvek malo kasnije utvrdjivala,pa mi sad cudna ta tackica,to je 8+2 po menstruaciji,a po CRL 7+5

mesak sa zumancanim jezgrom to je sasvim o.k....kad ti je rekla da dodje da vidite i cujete srculence?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm...od cega li je imaju li ideju? Jel te boli?

Sto je najgore ne.Sestre kazu mozda zbog terapije,jedna kaze ako si imala kandidu hoce ti kao da sam jedina koja je imala kandidu.Uglavnom,sutra ce mi uzeti bris i ostajem do daljnjeg ovde 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto je najgore ne.Sestre kazu mozda zbog terapije,jedna kaze ako si imala kandidu hoce ti kao da sam jedina koja je imala kandidu.Uglavnom,sutra ce mi uzeti bris i ostajem do daljnjeg ovde 

ma mislim  da nema veze sa kandidom. Na netu sam citala bas pise vrv slabi kapilari..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda,babica mi je toliko jako pritisnula bradavicu i onda je krenulo iz obe.Prvo malo rozikasto a onda boje joda.A tako mi se ne ostaje,nalazi tek u ponedeljak:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica vec smo culi srce,videli krvne sudove,oscilscije na slikama uz su otkucaji srca :)

Bila sam 14.06. i sad opet idem 28.06. to mi cudno,brzo mi zalazao kontrolu

.Naja., ivannnica, neca79 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica vec smo culi srce,videli krvne sudove,oscilscije na slikama uz su otkucaji srca :)

Bila sam 14.06. i sad opet idem 28.06. to mi cudno,brzo mi zalazao kontrolu

neka neka..bolje da se redovno kontrolise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivannnica vec smo culi srce,videli krvne sudove,oscilscije na slikama uz su otkucaji srca :)

Bila sam 14.06. i sad opet idem 28.06. to mi cudno,brzo mi zalazao kontrolu

sada je sve kako treba uzivaj zasluzila si:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@*Cvrky87* jao sto ste slatki:D moja dr (koliko god je ja pljuvala) pocetak tr voli da isprati cecescim kontrolama, na 2-3ned, i tako do neke 12 nedelje, posle se ne vidjamo po mesec i duze, uz bas retko posle radi...

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka pazi ,ti kao ja :). Prođu lohije i posle mesec dana uredno dobijem, doduše malo i traje dva dana al je uvek tu. Postepeno se povećava krvarenje i dužina ciklusa.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda,babica mi je toliko jako pritisnula bradavicu i onda je krenulo iz obe.Prvo malo rozikasto a onda boje joda.A tako mi se ne ostaje,nalazi tek u ponedeljak:(

jel i dalje ide krv ili se smiruje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@*Cvrky87* jao sto ste slatki:D moja dr (koliko god je ja pljuvala) pocetak tr voli da isprati cecescim kontrolama, na 2-3ned, i tako do neke 12 nedelje, posle se ne vidjamo po mesec i duze, uz bas retko posle radi...

Isto je bilo i sa mnom :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, eto meni prvog ciklusa nakon porodjaja... sto znaci pazi da ne zatrudnis opet :) 

Trebala si da se "cuvas" i dok nisi dobila. To sto dojis, nije ti Bog zna kakva zastita. Bu the way mislim da sam "zvanicno" dobila mens. na puna 3meseca od porodjaja, ali nije bila nista spektakularno :lol:

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja evo digla sve 4 u zrak! Platila zeni da mi oriba stan, od poda do plafona. Evo ona se jadna znoji, a ja lezim. Muz uzeo ceru sa sobom. Mislim da se za 17meseci otkad je ona rodjenda, nisu nikad druzili ovako dugo kao danas. :o

A ovaj pisonja  u stomaku mi pomera sve moguce organe i one vitalne i one manje vitalne. Nisam uopste kontala da mrdanje bebe u stomaku moze toliko da boli. Cera mi je bila nezna. Bilo je uzivanje kad se vrti. Ovaj karatista kad se rastegne, ja prebrojim sve zvezde na nebu. 

Dacha76, zvezda, Zone* i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala si da se "cuvas" i dok nisi dobila. To sto dojis, nije ti Bog zna kakva zastita. Bu the way mislim da sam "zvanicno" dobila mens. na puna 3meseca od porodjaja, ali nije bila nista spektakularno :lol:

Kod mene je dojenje vrhunska zastita :D 

Zone* i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene tačno na pola, punih 20 nedelja. I krenuo mi je kolostrum, stalno me kvasi pomalo.

Prestala da dojim u novembru, u februaru ostala trudna, do tada je mleko još uvek curkalo, i još narednih mesec i po, a sad kreće nova tura. 5 godina unazad mi nešto tu stalno curi, nekad mi baš bude dosta. Još ume i da zaboli kao mleko da mi nadolazi. Odmoriću se od sisavaca za jedno 2 godine... Uh!

Bar sam se od ciklusa odmorila. Prvi put 8 meseci, drugi put 11. Ma milina, uopšte mi nije falilo.

Tasa021, Venera, Dacha76 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.