Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@Dacha76 cestitam zenska :wub: 

 

Inace odem ja do mog dr sto mi vodio proslu trudnocu da vidim za doznake,komisiju i to...covek je prvo izjavio "Pa vi ste se prevremeno porodili?!" Ja mu ispricam istoriju koju je zaboravio,cita nalaze sa ovog privatnog pregleda i izjavljuje "Imate ovde mlade doktore",ja rekla njemu da necu menjati dr.Ristica,kad on meni "Kao nema veze,nek vas vodi ko hoce,ali ja necu da vam budem doktor,jer nismo ispitivanja odradili do kraja,imate mladje kolege"...ja ostala u necerici,bila sam poske porodjaja 2x kod njega,rekao je da nema potrebe nizacim,da je to to i da cemo za 3meseca samo sistematski uraditi,nikakva ispitivanja nije spominjao tad:angry:

Dacha76 i zvezda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' ti svekrva medicinski radnik? Ili je neka opasnica :D 

Je l' ti svekrva medicinski radnik? Ili je neka opasnica :D 

Jeste zavrsila 5 fakulteta ne 1.Haha Salim se naravno.Nije medicinski radnik ali zbog svega sto se u Bp izdesavalo moras da budes bezobrazan da bi te shvatili ozbiljno.Da nije rekla ne bi me mi ni napisao za sutra da me prime.

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacho,sve cestitke.Svaka cast :wub:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dacho cestitam:babymommy: Svako dobro i tebi i dusama malim:wub: Svaka cast tebi sto si toliko izdrzala.

Hana, ti znas da je bebama najbolje u tibi ako je sve ok? I da je 40 nedelja samo okvirni rok za sazrevanje i dolazak bebe na svet? To sto je tvoja kuma prosla tako nije podledica bebinog ostanka toliko u stomaku...ali hajde. Ja cisto sumnjam da ce on tebe na cr osim ako mu platite za to, pre ce oni tebe na indukciju ili cak na pracenje... Jel on tebi bas izricito rekao da ces se tako poradjati sutra? Kod nas da bi ti dr izveo cr (u ovoj tvojoj situaciji) sveki bi morala bar 2 glave da ima :lol:

Izmenjeno od strane Zone*
Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeeej sporodih se oko 19h u totalu. Mila 3500 i 50cm. Ok sam,bolelo je posteno ali je proslo! :wub:

cestitam ti!!! Mili zelimo puno srece i radosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,ja sam rodila moje beberone u 9:52 i 9:53.Bebac je bio prvi,2680 i 50cm,a bebana 3210 i 51cm.Odmah su poceli da sike i super im ide.

Sve je super proslo sto se cr tice,sada posle vecere cu u prvu setnju i u Cetvrtak vec idemo kucici.

divno!!!! Cestitam ti od srca!!!!

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Dacha76 cestitam zenska :wub: 

 

Inace odem ja do mog dr sto mi vodio proslu trudnocu da vidim za doznake,komisiju i to...covek je prvo izjavio "Pa vi ste se prevremeno porodili?!" Ja mu ispricam istoriju koju je zaboravio,cita nalaze sa ovog privatnog pregleda i izjavljuje "Imate ovde mlade doktore",ja rekla njemu da necu menjati dr.Ristica,kad on meni "Kao nema veze,nek vas vodi ko hoce,ali ja necu da vam budem doktor,jer nismo ispitivanja odradili do kraja,imate mladje kolege"...ja ostala u necerici,bila sam poske porodjaja 2x kod njega,rekao je da nema potrebe nizacim,da je to to i da cemo za 3meseca samo sistematski uraditi,nikakva ispitivanja nije spominjao tad:angry:

Sujeta.Strašno. Zaboravljaju da svi u svakom trenutku imaju pravo na drugo mišljenje. Bolje da ne pričam moja iskustva. Glavu gore i pokušaj da se ne nerviraš. 

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,ja sam rodila moje beberone u 9:52 i 9:53.Bebac je bio prvi,2680 i 50cm,a bebana 3210 i 51cm.Odmah su poceli da sike i super im ide.

Sve je super proslo sto se cr tice,sada posle vecere cu u prvu setnju i u Cetvrtak vec idemo kucici.

Čestitke Dacha:wub:

Dobro došli bebani :babycrib::babycrib:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crvrky, draga, ne mogu da verujem:angry:

Prvo je zaboravio, a posle kad si ga podsetila, skida sa sebe odgovornost izmišljenim opravdanjem:huh:

Traži doktora u kog ćeš imati puno poverenje ovaj put. Ovakav ti i ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacha cestitam... a sad pune ruke posla :wub:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Dacha76 cestitam zenska :wub: 

 

Inace odem ja do mog dr sto mi vodio proslu trudnocu da vidim za doznake,komisiju i to...covek je prvo izjavio "Pa vi ste se prevremeno porodili?!" Ja mu ispricam istoriju koju je zaboravio,cita nalaze sa ovog privatnog pregleda i izjavljuje "Imate ovde mlade doktore",ja rekla njemu da necu menjati dr.Ristica,kad on meni "Kao nema veze,nek vas vodi ko hoce,ali ja necu da vam budem doktor,jer nismo ispitivanja odradili do kraja,imate mladje kolege"...ja ostala u necerici,bila sam poske porodjaja 2x kod njega,rekao je da nema potrebe nizacim,da je to to i da cemo za 3meseca samo sistematski uraditi,nikakva ispitivanja nije spominjao tad:angry:

kuku..kakav ludak...oseca krivicu sigurno...menjaj ga bre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Dasho i Nanchika!! Dobro nam došle bebice :wub::wub::wub:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso bolelo me kad ssam se probudila. Strahota! Kaze dr zbog priraslica ,jako mi ke tvrd bio rez. Ju,bas mi je bilo strasno. Prvi put ni upola kao sada. 

Brzo su mi je doneli da je vidim, a na podojima je od danas u pola 12. Tada i u pola 3 je suuuper vukla a ovo ostalo spavala,cak je i bljuckala belo ( dohranu) prerpostavljam. Cekam sutra da nadodje mleko lepo pa da sikimo kao veliki! 

U soku sam.bila do jutros i odmah me digli u sobu,tusiranje,skidanje katerera, tako da sm.ja super danas. 

 

Mila je ljubav na prvi pogled, onako bez straha da cu je slomiti,skroz sam opustena. Ona place i donesu je i kako legne pored, ona ucuti i ne place. Mamino milo :wub:

Dacha76, k a m , neca79 i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacho,cestitam!!! Ljubi bebice! 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sedmaaaa jeeee..e sad ciljam na peto :D

Welcome to the club :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krsta me ubijaju. Juče čitav dan nisam mrdnula iz kuće a neću ni danas.Od subote ne mogu da se opustim. Pravila radnu akciju a od ovih odraslih ukućana nikakve vajde. Joj da mi je da se više preselim i da mi svane. Daleko je jul,bar meni. 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je tebi termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Joj zene,ja sam danas na spisku za cr.Primljena sam,odradili analize cekam da dodje anesteziolog pa da mi daju klizmu.I gladna sam ko za inat danas .:)

Zbog jucerasnjeg pregleda sma sinoc malo prokrvarila,kad se obrisem kao zaostala prljava krv i proslo je.Jutros kad sam se brisala videla sam i da je ispao i sluzni cep bas kao slika koje sam gledala na netu.Nadam se da nema to veze sa cr da me nece skinuti sa progrmama ^_^

 

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchi,sve cestitke za pridoslicu princezicu:baby:

Dacha,cestitam na bebicama,kako je to lepo.Drago mi je sto su rodjene na rodjendan moje mame jer ce biti isto tako divni ljudi.:wub:

JednaHana,ako su ti zakazali bice to cr.Drzimo ti palceve da sve prodje kako treba i da nas obradujes danas.

Joj,ja u vrhu liste.Neeecu jos,moram majstore da ispratim i detetu sobu da opremim.Al juce sam spakovala torbu,to je vec neki pomak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchi,sve cestitke za pridoslicu princezicu:baby:

Dacha,cestitam na bebicama,kako je to lepo.Drago mi je sto su rodjene na rodjendan moje mame jer ce biti isto tako divni ljudi.:wub:

JednaHana,ako su ti zakazali bice to cr.Drzimo ti palceve da sve prodje kako treba i da nas obradujes danas.

Joj,ja u vrhu liste.Neeecu jos,moram majstore da ispratim i detetu sobu da opremim.Al juce sam spakovala torbu,to je vec neki pomak.

Hvala,bas sam nesto uzbudjena.Samo da se lepo zavrsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchi,sve cestitke za pridoslicu princezicu:baby:

Dacha,cestitam na bebicama,kako je to lepo.Drago mi je sto su rodjene na rodjendan moje mame jer ce biti isto tako divni ljudi.:wub:

JednaHana,ako su ti zakazali bice to cr.Drzimo ti palceve da sve prodje kako treba i da nas obradujes danas.

Joj,ja u vrhu liste.Neeecu jos,moram majstore da ispratim i detetu sobu da opremim.Al juce sam spakovala torbu,to je vec neki pomak.

hahahha a ja bih se sad porodila da me neko pita...nocu ne spavam uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je tebi termin?

17.8, odlažem već da odem po pojas, moraću ovih dana, definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@JednaHana jupiiiii biće sve u najboljem redu draga. Bože koliko mi je drago zbog vas što ste "odtrudnisale" svoje,da ste se brzo oporavile i kućicama sa zamotuljcima došle dok trepnete. 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.