Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@nanchika88 cestitam :wub:

Uzivajte,mazite se i pazite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@nanchika88 cestitam od srca. Da se sto pre oporavite i uzivate u mazenju.

E sad tek znam da se i meni blizi...nekako mi je nam bila orijentacija. U fazonu, nemam sta da zurim dok se ona ne porodi! :D

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@nanchika88Sve čestitke za hrabre devojke. Ljubi tu šmizlu malenu (uopšte nije mala ppp) .Lepo ime Mila,milica mila malena jedna  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeeej sporodih se oko 19h u totalu. Mila 3500 i 50cm. Ok sam,bolelo je posteno ali je proslo! :wub:

Ceeeeeestitke :babymommy:. Bolelo? :huh:. Mila dobrodosla :angel:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle budjenja haos,bas me je bolelo! Ali sad sam supeeiska,joa lezim u soku ;)

 

Da li su ti je doneli na podoj? I, ako jeste, kad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prenos aps prava

2.5% je ali kad predas nekad ima mogucnost da oni smanje vrednost maks do nekih 16% od procenjene..kako kupujes? Nije prvi stan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke, Nanchika! 

Najbolnije je prošlo. Mazite se i uživajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2.5% je ali kad predas nekad ima mogucnost da oni smanje vrednost maks do nekih 16% od procenjene..kako kupujes? Nije prvi stan?

pa nije prva nekretnina jer imam po istavinskoj vec nekretninu... i eto nmg da imam umanjeni porez... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Nanchika:wub:

Dobro došla Mila:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milaaa dobrodošla :wub:

Nanchi brz oporavak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila uput za bolnicu.Dr kaze da sam otvorena samo 1cm,pregled me je djavolski boleo,kaze kako ces ti da se porodis ako te ovo boli.I ja se pitam isto..Svekrva samnom bila,popricala sa njim ako se nista ne desi za par dana da vidimo sta cemo pa mu kaze indukcija nikako da se muce oboje itd.Kuma mi se ovde porodila pre par dana,prenesena beba 20dana,3900gr,56dugo ali svo je modro,na jednom oku kapilar puko.Stvarno strasno deluje.E onda je dr reko sutra na ctg u 8ujtru,zavrsicemo sve ostajes gore.Tako da cu najverovatnije na cr,jer ce mu svekrva onda pokazati :P

Jedva sam se ispravila posle pregleda,povijea sam izasla iz ordinacije ako verujete.Uglavnom,napredovalo je pa sada ima 3400gr i 51cm.Po uz sam 38+3 a ovako 40+1.Posteljica pise I/II.Jel to zrelost ili sta?Taoodje je gledao ultrazvucno nesto na glavici (mozak vrv)  pa kaze ovako gledamo kako je bebi unutra Izgleda kao otkucaje srca da slusa.

 

neca79, zvezda, Dacha76 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila uput za bolnicu.Dr kaze da sam otvorena samo 1cm,pregled me je djavolski boleo,kaze kako ces ti da se porodis ako te ovo boli.I ja se pitam isto..Svekrva samnom bila,popricala sa njim ako se nista ne desi za par dana da vidimo sta cemo pa mu kaze indukcija nikako da se muce oboje itd.Kuma mi se ovde porodila pre par dana,prenesena beba 20dana,3900gr,56dugo ali svo je modro,na jednom oku kapilar puko.Stvarno strasno deluje.E onda je dr reko sutra na ctg u 8ujtru,zavrsicemo sve ostajes gore.Tako da cu najverovatnije na cr,jer ce mu svekrva onda pokazati :P

Jedva sam se ispravila posle pregleda,povijea sam izasla iz ordinacije ako verujete.Uglavnom,napredovalo je pa sada ima 3400gr i 51cm.Po uz sam 38+3 a ovako 40+1.Posteljica pise I/II.Jel to zrelost ili sta?Taoodje je gledao ultrazvucno nesto na glavici (mozak vrv)  pa kaze ovako gledamo kako je bebi unutra Izgleda kao otkucaje srca da slusa.

 

ja ne znam sto ti dadose juce lek za kontrakcije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista mi nisu dali juce.Tu je bila samo babica al ne i doktor.Videcemo sutra,covece,zvezde sam prebrojala sve.Sa stola sam se zadnjicom izdigla i citava ukolicala koliko me je zaboleo vag.pregled.Mislim da do sada nidta bolnije nisam osetila.Eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,ja sam rodila moje beberone u 9:52 i 9:53.Bebac je bio prvi,2680 i 50cm,a bebana 3210 i 51cm.Odmah su poceli da sike i super im ide.

Sve je super proslo sto se cr tice,sada posle vecere cu u prvu setnju i u Cetvrtak vec idemo kucici.

*Cvrky87*, Zone*, mmaka i 16 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dasha sve cestitke tebi i tvojim hrabrim bebama :baby::wub:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,ja sam rodila moje beberone u 9:52 i 9:53.Bebac je bio prvi,2680 i 50cm,a bebana 3210 i 51cm.Odmah su poceli da sike i super im ide.

Sve je super proslo sto se cr tice,sada posle vecere cu u prvu setnju i u Cetvrtak vec idemo kucici.

Bravo Dacho! Bebe velike!!

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila uput za bolnicu.Dr kaze da sam otvorena samo 1cm,pregled me je djavolski boleo,kaze kako ces ti da se porodis ako te ovo boli.I ja se pitam isto..Svekrva samnom bila,popricala sa njim ako se nista ne desi za par dana da vidimo sta cemo pa mu kaze indukcija nikako da se muce oboje itd.Kuma mi se ovde porodila pre par dana,prenesena beba 20dana,3900gr,56dugo ali svo je modro,na jednom oku kapilar puko.Stvarno strasno deluje.E onda je dr reko sutra na ctg u 8ujtru,zavrsicemo sve ostajes gore.Tako da cu najverovatnije na cr,jer ce mu svekrva onda pokazati :P

Jedva sam se ispravila posle pregleda,povijea sam izasla iz ordinacije ako verujete.Uglavnom,napredovalo je pa sada ima 3400gr i 51cm.Po uz sam 38+3 a ovako 40+1.Posteljica pise I/II.Jel to zrelost ili sta?Taoodje je gledao ultrazvucno nesto na glavici (mozak vrv)  pa kaze ovako gledamo kako je bebi unutra Izgleda kao otkucaje srca da slusa.

 

Je l' ti svekrva medicinski radnik? Ili je neka opasnica :D 

azdajana i ala mala i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista mi nisu dali juce.Tu je bila samo babica al ne i doktor.Videcemo sutra,covece,zvezde sam prebrojala sve.Sa stola sam se zadnjicom izdigla i citava ukolicala koliko me je zaboleo vag.pregled.Mislim da do sada nidta bolnije nisam osetila.Eto..

hahahha pomesala sam te sa Dachom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,ja sam rodila moje beberone u 9:52 i 9:53.Bebac je bio prvi,2680 i 50cm,a bebana 3210 i 51cm.Odmah su poceli da sike i super im ide.

Sve je super proslo sto se cr tice,sada posle vecere cu u prvu setnju i u Cetvrtak vec idemo kucici.

cestitam draga :wub:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,ja sam rodila moje beberone u 9:52 i 9:53.Bebac je bio prvi,2680 i 50cm,a bebana 3210 i 51cm.Odmah su poceli da sike i super im ide.

Sve je super proslo sto se cr tice,sada posle vecere cu u prvu setnju i u Cetvrtak vec idemo kucici.

Svaka čast! Duše najdraže bebeće, brz oporavak vam želim i da se što više ljubakate. Tako brzo kući?  Ppp... Da ne ureknem... 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:oPa sad sam br 10,na listi? Žene molim vas da ne žurite,kad vas leeeeeepo molim :angel:

neca79 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.