Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala vam svima punoooooo!!!!!!Evo blizi se!Ja ne verujem da ce ovi moji malisani izdrzati do Utorka.Jutros su mi krenule bas jake i bolne kontrakcije,a ni sluzni cep mi nije ispao,niti curka plodova voda,malisani su bas zivahni,znaci sem kontrakcija,sve je ok.Danas smo usli u 38. nedelju!Jupiiiii!Svaka cast ovim mojim malim herojima sto su dogurali mnogo duze nego sto su svi prognozirali.

@JednaHana Draga,da li ima nekih novosti?Cekamo sa nestrpljenjem.

@nanchika88 A kod tebe draga?Ili sada sakupljas energiju za sutra.

Samo hrabro i mirno i zelim vam predivne,lagane porodjaje i preslatke male placljivke i placljivice :wub:

zvezda, Magarence, Zone* i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima punoooooo!!!!!!Evo blizi se!Ja ne verujem da ce ovi moji malisani izdrzati do Utorka.Jutros su mi krenule bas jake i bolne kontrakcije,a ni sluzni cep mi nije ispao,niti curka plodova voda,malisani su bas zivahni,znaci sem kontrakcija,sve je ok.Danas smo usli u 38. nedelju!Jupiiiii!Svaka cast ovim mojim malim herojima sto su dogurali mnogo duze nego sto su svi prognozirali.

@JednaHana Draga,da li ima nekih novosti?Cekamo sa nestrpljenjem.

@nanchika88 A kod tebe draga?Ili sada sakupljas energiju za sutra.

Samo hrabro i mirno i zelim vam predivne,lagane porodjaje i preslatke male placljivke i placljivice :wub:

aaa supeeeer...mada znas da ne mora ni cep da ispada ni vodenjak da puca..znaci da zvanicno kazemo krenulooo...

salim se, jel jos imas kontrakcije ili ne vise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nista novo i dalje.Juce sam citav dan setaka gradom u nadi da ce se nesto desiti i nista i dalje.Mozda se stomak jos malkice spustio i malo otisao u stranu.

Dacho,imas li jos kontrakcija?

Venera, Dacha76, neca79 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene mirno,pu pu pu. Juce po kuci malo spremala, danas cu da finisiram peglanje i pranje. Popodne da se brijem,kupam, pedikir,manikir, sve redom... Kontri nema, neka tako i ostane do sutra ;) Po menstruaciji sam 39+0 danas :D

neca79, Venera, .Naja. i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://photos.app.goo.gl/uH6XHQ87HsK8EtS5 Tako izgledaju ćoškići :wub:i vrlo su nepredvidivi od jutros. Posebno kad iskoče pred prodavačicom u radnji. Sirota žena se baš uplašila :D

Bas simpaticna fotografija.Meni se nikad tako nije desilo bas toliko da iskoci.Sada stopalo zna da iskoci ali se ne vidi obris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i sada su na nekih tridesetak minuta.

kako je?

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sad ce bebe.....divno!!!! Ove nedelje bice puno bebirona!!!! Svima vam zelim brz i lak porodjaj i cekamo lepe vesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo izvestaja.Upravo sedim kod kuce i gledam Svetsko prvenstvo u fudbalu:D

Najblize su kontrakcije bile na 20 minuta i zvala sam bolnicu.Rekli su mi da popijem moj lekic protiv kontrakcija i da se vidimo u Ponedeljak popodne,kada imam razgovor sa anesteziologom,ostajem u sobi i rade mi uz,ctg,krvnu sliku,urinokulturu...Posle lekica kontrakcije su skoro pa prestale i nisu bile vise uopste bolne.

Tako da drage moje,hvala vam na brizi,ali mi ovi ne dozvoljavaju da se porodim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame bas vam se priblizilo, sve najbolje sutra i stizu bebice:baby:, mogu misliti koje uzbudjenje..

Vi iz juna ste mi bile orijentacija  da pocnem polako da se pakujem i eto dodje to brzo, samo sam spisak napravila i dokumentaciju pripremila, i to je nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame bas vam se priblizilo, sve najbolje sutra i stizu bebice:baby:, mogu misliti koje uzbudjenje..

Vi iz juna ste mi bile orijentacija  da pocnem polako da se pakujem i eto dodje to brzo, samo sam spisak napravila i dokumentaciju pripremila, i to je nesto :)

daj spisak hehehe 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali mali odmor za nas troje( cetvero) , nista posebno ali bilo nam je lepo..maleni je uzivao u svoj nasoj paznji iako je nekoj fazi da mu se jedva ugodi:) mini pubertet:)  Ja sam nekad sto se kaze ko na konju, sve stignem..i brisem i perem, cucim..nosim.. a nekad mi tako tesko ni lezati ne mogu, sad vec mislim bilo bi lepo i poroditi se :D

Bila sam u bolnici gde cu se porodjati na informativnom razgovoru, manje vise sve isto, ove ned. cu na uz da vidimo koliko smo porasli i u kom polozaju smo.. jedva cekam skoro mesec dana je proslo :)

Dacha76, neca79, zvezda i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj spisak hehehe 

Hi, jel zezas ili stvarno da postavim ? 

Mada nista posebno, to mi je vise da znam jer uvek cekam zadnji trenutak, neke stvari sve na vreme pripremim a kad se radi o nekom pakovanju kofera ili eto sad za porodiliste sve u zadnjem momentu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi, jel zezas ili stvarno da postavim ? 

Mada nista posebno, to mi je vise da znam jer uvek cekam zadnji trenutak, neke stvari sve na vreme pripremim a kad se radi o nekom pakovanju kofera ili eto sad za porodiliste sve u zadnjem momentu..

stvarno..ja uvek zaboravim nesto 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heh sve preko reda.Mene slobodno za jul prebacite kako krenulo necu pre 1.7 heh.Posla sam na ctg oa da vidimo.

Zene sretno i da lepo prodjete :wub:

Dacha76, zvezda i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje :wub:

Ja vam se javljam sutra popodne,a danas sve moje misli i lepe zelje su upucene @nanchika88.

@JednaHana A ti draga mozda nas iznenadis danas ili sutra.I tebi sve najbolje zelim i da nam se sto pre javis sa lepim vestima.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam to znala.Posto ides privatno,pitaj ga da li moze i danas da ti odradi uz ili pre Utorka kada moze.Da bi ti bila mirnija.Mozda je tvoja beba dostigla maksimalnu tezinu,pa zato sporije raste.Citala sam ovih dana bas o tome,da kada je blizu termina ili probije termin onda beba sporo ili uopste ne dodaje na tezini.Ali opet bilo bi najbolje da odes da ti opet proveri na uz protok kroz pupcanik i kolicinu plodove vode.Da li ti je ispao sluzni cep?

Inace ima nacina kako mozes da izazoves porodjaj,ali samo kada si u terminu.Uz pomoc joga lopte,seksualni odnos,jako ljuta hrana,duge setnje...Mada nije dokazano ni da ove metode 100% dovode do porodjaja,ali su najzdraviji nacin da se ubrza taj proces.

ja sam imala odnos i jela feferone i ljutu htanu setala onako, vise vozila po sumi... i eto prenela.. 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje van foruma: ima li neko veze sa poskom upravom? Treba mi info o visini poreza pri kupovini nekretnine....  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje van foruma: ima li neko veze sa poskom upravom? Treba mi info o visini poreza pri kupovini nekretnine....  

kog? Prenos apsolutnih prava ili godisnji 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kog? Prenos apsolutnih prava ili godisnji 

prenos aps prava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje :wub:

Ja vam se javljam sutra popodne,a danas sve moje misli i lepe zelje su upucene @nanchika88.

@JednaHana A ti draga mozda nas iznenadis danas ili sutra.I tebi sve najbolje zelim i da nam se sto pre javis sa lepim vestima.

A da hocu.Evo me kuci,ispesacila dosta bas,usput svratila do decijeg butika kupila muzicku vrtesku (nepotrebno skroz) a usla zbog bebi alarma (nisu imali ),dosla kuci,poslala sliku sa ctga doktoru i da zakazem termin za sutra  i cekam odgovor sad.Ctg ide  od 115 do 150 tako od prilike,u petak je bio 120-158.Videcemo sta ce doktor sutra reci ali.i dalje sam bez ikakvih bolova.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.